• všetko podľa dohodnutých pravidiel

spokojnosť

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojná! :)

Tím WGO

• rýchle vybavenie objednávky a možnosť osobného vyzdvihnutie

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojní! :)

Tím WGO

Tovar stále nedorazil.Nemôžem hodnotiť.

Reakcia obchodu Worldoffice

ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy, naša pobočka v Bratislave ani v Tvrdošíne tovar nemá na sklade a nie je možné ho objednať. Pobočka, cez ktorú ste si objednali doručenie, Vás mala kontaktovať ohľadne nedostupnosti tovaru, prípadne ponúknuť Vám vhodnú alternatívu. Podľa našich informácií sa tak nestalo, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. Naši kolegovia boli na to upozornení a veríme, že daná situácia sa vyrieši a nebude sa viac opakovať.

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Komunikácia

Spokojnosť, doporučujem.

Tím WGO

Super rýchle dodanie, veľmi pekné jednoduché krabičky, spokojnosť

Tím WGO

• doručenie na druhý deň od objednávky

Tím WGO

• Ochota personálu, výborná komunikácia pri náročnejšom výbere / menších znalostiach o produktoch (nie som pravidelný zákazník)
    • Pokiaľ je to aspoň trochu v možnostiach WGO, snažia sa doručiť objednávku na nasledujúci deň aj v prípade, že obj. bola vytvorená v neskorších hodinách (skúsenosť z BA)

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za pochvalu, kolegov na zákazníckom servise naozaj potešila. :) Sme veľmi radi, že ste s nami boli spokojní.

Tím WGO

• komunikacia dobra ale stranka zlozita
    ceny celkom vysoke a tovar mi nepride velmi kvalitny

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme za pochvalu aj za výhrady. Našej stránke pripravujeme update, aby bola v budúcnosti viac user friendly, takže veríme, že toto upozornenie z Vašej strany máme už v procese. :)
    Naše ceny sa odrážajú od nastavených cien našich dodávateľov a súčasného rýchlo sa meniaceho trhu surovín, no vždy sa snažíme ísť do takej hladiny, aby to bolo prijateľné pre nášho zákazníka. Naše výrobky považujeme za kvalitné, ale takisto máme veľmi veľa druhov a značiek, takže možno tie Vám budú vyhovovať viac, ak s nimi nie ste spokojní.

• veľmi rýchle doručenie v priebehu 24 hodín

Tím WGO

Super stránky a rýchle dodanie

• Široký sortiment

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojný! :)

Doručený nesprávny tovar

Reakcia obchodu Worldoffice

mrzí nás, že ste mali s nami takúto skúsenosť. Občas sa stane, že ľudský faktor u nás zaúraduje a my zlyháme, no nie je to pre nás štandardom. Naši pracovníci boli upozornení a spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sa takáto chyba už viackrát neopakovala. Veríme, že nám dáte druhú šancu a nakúpite u nás aj nabudúce. :)

Super

super

Majú napísané expedícia do 24hod, čakala som 6 dní..nič..neodporúčam,

Reakcia obchodu Worldoffice

tovar expedujeme do 24 hodín v prípade, ak je skladom, a ak je skladom aj objednaný počet. Máme po Slovensku viacero prevádzok a každá z nich drží rôzne množstvá produktov na sklade, takže je možné, že dané stredisko nedisponovalo potrebným počtom na okamžité vybavenie Vašej objednávky. V takýchto prípadoch, samozrejme, zákazníkov informujeme. Ak sa tak nestalo, veľmi nás to mrzí a ospravedlňujeme sa. Naši pracovníci budú na toto pochybenie upozornení.
    Veríme, že aj po takejto skúsenosti nám dáte ešte šancu, pretože takýto prístup u nás rozhodne nie je štandardom.

Prajeme pekný deň.
    Tím WGO

• perfektné baby na centrále, vyšli v ústrety

Tím WGO

Super obchod,ani som nevedela ,čo všetko ponúka tento skvely obchod a pritom je tu,v B.B..Urcite to nebola tu, moja posledná navsteva.

Vyhoda

Tím WGO

všestranne výborný obchod v danej oblasti