• Už druhý krát po sebe nám neprišiel kompletný tovar v objednávke.
    • Doručovateľ nerešpektuje dianie na recepcii pri vykladaní tovaru a obmedzuje hostí hotela.

• poháriky s napisom ze su z plastu

poháriky prišli, mali byť čisté, priehľadné, vzor mali aj na webe.. žiaľ pohariky maju na sebe vytlačené ze su z plastu. na celom jednom boku, v cca 10 jazykoch....uvádzajú ze sú vhodné aj do cukrárne, žiaľ sú nepoužiteľné , vraciam späť, pri kontakte na infolinku Max neochota a dodatkom ze obrázok je iba ilustračny..ako sa ma zakaznik rozhodnúť pre dany tovar ,ci mu bude vyhovovať keď je obrázok iba ilustračný som sa uz nedozvedela:)

Reakcia obchodu Worldoffice

ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie, no na obrázku na našom webe je viditeľné, že obsahujú text, ktorý je výrobca povinný uvádzať na poháriky z takéhoto typu plastu. Mrzí nás, ak ste mali pocit, že pracovníci na našej infolinke boli neochotní, no okrem toho, že vám navrhli tovar vrátiť v prípade Vašej nespokojnosti, ponúkli Vám aj vhodnú alternatívu, ktorá toto označenie od výrobcu nemá.

Prajeme pekný deň.
    Tím WGO

Tovar stále nedorazil.Nemôžem hodnotiť.

Reakcia obchodu Worldoffice

ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy, naša pobočka v Bratislave ani v Tvrdošíne tovar nemá na sklade a nie je možné ho objednať. Pobočka, cez ktorú ste si objednali doručenie, Vás mala kontaktovať ohľadne nedostupnosti tovaru, prípadne ponúknuť Vám vhodnú alternatívu. Podľa našich informácií sa tak nestalo, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. Naši kolegovia boli na to upozornení a veríme, že daná situácia sa vyrieši a nebude sa viac opakovať.

Tím WGO

• komunikacia dobra ale stranka zlozita
    ceny celkom vysoke a tovar mi nepride velmi kvalitny

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme za pochvalu aj za výhrady. Našej stránke pripravujeme update, aby bola v budúcnosti viac user friendly, takže veríme, že toto upozornenie z Vašej strany máme už v procese. :)
    Naše ceny sa odrážajú od nastavených cien našich dodávateľov a súčasného rýchlo sa meniaceho trhu surovín, no vždy sa snažíme ísť do takej hladiny, aby to bolo prijateľné pre nášho zákazníka. Naše výrobky považujeme za kvalitné, ale takisto máme veľmi veľa druhov a značiek, takže možno tie Vám budú vyhovovať viac, ak s nimi nie ste spokojní.

Doručený nesprávny tovar

Reakcia obchodu Worldoffice

mrzí nás, že ste mali s nami takúto skúsenosť. Občas sa stane, že ľudský faktor u nás zaúraduje a my zlyháme, no nie je to pre nás štandardom. Naši pracovníci boli upozornení a spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sa takáto chyba už viackrát neopakovala. Veríme, že nám dáte druhú šancu a nakúpite u nás aj nabudúce. :)

Majú napísané expedícia do 24hod, čakala som 6 dní..nič..neodporúčam,

Reakcia obchodu Worldoffice

tovar expedujeme do 24 hodín v prípade, ak je skladom, a ak je skladom aj objednaný počet. Máme po Slovensku viacero prevádzok a každá z nich drží rôzne množstvá produktov na sklade, takže je možné, že dané stredisko nedisponovalo potrebným počtom na okamžité vybavenie Vašej objednávky. V takýchto prípadoch, samozrejme, zákazníkov informujeme. Ak sa tak nestalo, veľmi nás to mrzí a ospravedlňujeme sa. Naši pracovníci budú na toto pochybenie upozornení.
    Veríme, že aj po takejto skúsenosti nám dáte ešte šancu, pretože takýto prístup u nás rozhodne nie je štandardom.

Prajeme pekný deň.
    Tím WGO

• Klamú na internete majú iné údaje ako v skutočnosti!
    • Svojvoľne si znížia množstvo objednaného tovaru, pretože klamú na stránke že koľko oni majú veľa skladom!!!
    • Neunúvajú sa vás ani informovať,fuj hanba AMATERIZMUS ÚBOHÝ!!!
    • Rozhodne NEODPORÚČAM TÝCHTO KLAMÁROV AMATÉRSKYCH!!

Reakcia obchodu Worldoffice

mrzí nás, že ste mali s nami takúto skúsenosť, vždy sa snažíme našich zákazníkov informovať o zmenách v objednávke a v prípade, že nie je dostatočne veľa kusov z daného tovaru skladom, ponúkame vhodnú alternatívu, ak je dostupná.
    Vašu objednávku sme vybavovali akurát v období, kedy u nás prebiehala inventúra, na čo sme Vás upozornili aj e-mailom, a z daného produktu, ktorý ste si objednali, sme po inventúre mali nižší stav. Bohužiaľ, stala sa chyba na našej strane a naši pracovníci odoslali objednávku bez toho, aby na to upozornili druhé oddelenie, ktoré by Vás určite kontaktovalo.

Kolegovia sa s Vami dnes spojili a dúfame, že táto chyba bude napravená čo najskôr k Vašej spokojnosti.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme, že u nás objednáte aj nabudúce, aby sme Vám ukázali, ako to vyzerá, keď sme v plnom nasadení. :)

Tím WGO

Po objednávke mi neprišiel žiadny potvrdzujúci mail, ani po zaplateno som nevedela,čo je s mojou objednávkou. Na druhej strane,hneď po kontaktovaní mi bola obratom doručená odpoveď.
    Ďalej v deň doručenia som nebola informovaná,že mi zásielka príde.
    Odporúčam zlepšiť komunikáciu, ináč všetko ok.

Kurier neda vediet dopredu, ze bude dorucovat tovar a tak sa neviete zariadit.. Ziadna moznost ulozit balik do napr parcelshopu a pod.

Reakcia obchodu Worldoffice

naši kuriéri volajú dopredu, keď doručujú tovar. V prípade, že išlo o doručenie cez UPS kuriéra, to si už rieši kuriérska spoločnosť a podľa informácií, ktoré máme, vieme, že by mali posielať SMS správy v deň doručenia, v ktorých časoch bude balík doručovaný. Ak ste mali skúsenosť, kedy vám nik nedal vedieť, veľmi nás to mrzí, no nie je to štandard.

• sídlo v BB
    • nemali viac druhov tovaru, čo som objednal, sklamanie
    • zatiaľ mi nevrátili peniaze za nedodany ovar

Reakcia obchodu Worldoffice

mrzí nás, že ste s nami mali takúto skúsenosť. Na našej stránke vidíte dostupnosť tovaru, či je skladom, alebo či je na externom sklade, kde môže vzniknúť problém s dodaním, alebo nedostupný, a týmito údajmi je potrebné sa riadiť aj pri objednávaní. Peniaze vraciame v zákonom stanovenej lehote. Veríme, že ďalší nákup v našom obchode bude už so spokojnosťou na vašej strane. :)

Tím WGO

• Objednal som si plastové slamky ktoré mali v ponuke skladom a po týždni mi odpísali že tovar nemajú skladom. Načo majú na stránke niečo , čo vlastne nemajú.

Reakcia obchodu Worldoffice

ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy, takéto veci, žiaľ, občas nastanú pri systémových aktualizáciách, plastové slamky už na sklade nemáme a ani mať nebudeme vzhľadom na zákon. Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

• široký sortiment produktov
    • napriek informácii o dostupnosti tovaru na webstránke ako aj explicitnému potvrdeniu skladovej dostupnosti cez chat na webstránke obchodu mi bolo ešte v ten deň oznámené, že výrobok na sklade predsa len nie je a nie je možné ho dodať
    • po upozornení obchodu na nesprávnu informáciu poskytnutú na chate mi bolo oznámené, že chat pre obchod zastrešuje externá firma, a že namiesto používania chatu je najlepšie kontaktovať obchod telefonicky

Druhá negatívna skúsenosť za sebou, toto isté sa stalo pred niekoľkými mesiacmi, a to napriek tomu, že som si dostupnosť uvedeného produktu vopred overil telefonicky priamo v obchode - objednávku som na základe nesprávnej informácie uhradil vopred online a zbytočne som išiel na osobný odber (po tom, ako mi obchod oznámil, že tovar je pripravený na odber!), kde nakoniec vyšlo najavo, že informácia o dostupnosti sa nezakladala na pravde.

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme za Vašu recenziu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy. Uvedomujeme si problém s chatom na našej stránke a snažíme sa ho čo najlepšie optimalizovať, takisto je to aj s aktuálnym stavom na sklade. Bohužiaľ, v tejto hektickej dobe, kedy sa počet produktov na našom sklade mení každú minútu, sa takéto chyby môžu stať. Naši zamestnanci však boli upovedomení a my veríme, že Vaša ďalšia skúsenosť s naším obchodom bude už len pozitívna.

• Žiadna komunikácia!!!

Nakúpite, zaplatíte drahé poštovné a ani sa neunuvaju napísať,že polovica hodnoty objednávky nepríde!!!!
    Zrušila by som, kebyže mi dajú možnosť!!!
    Neodporúčam!!!!

Reakcia obchodu Worldoffice

veľmi nás mrzí vzniknutá nepríjemná situácia, naši zamestnanci boli poučení a my naozaj veríme, že niečo podobné sa už viac nebude opakovať. Dúfame, že nám dáte ešte jednu šancu a nakúpite u nás znova.

Tím WGO

• 1)O mojej objednavke som nedostala ziadne potvrdenie. 2)Nekontaktovali ma kvoli vyzdvihnutiu. 3)Ked som volala ja, dohodli sme sa na osobnom vyzdvihnuti - v dohodnutom termine bol pritomny iba skladnik, ktory na vydanie objednavky nie je kompetentny. Takze objednavku si mozete nechat, som velmi nespokojna a rozhodne si svoj nazor nenecham pre seba

Dobry den Jaroslava,
    dakujeme za koment. Snazime sa aby negativnych komentov bolo co najmenej a hladame chyby kde sa stali. V prvom rade sa ospraveldnujem za zamestnacov, tiez su ludia a robia chyby.
    Potvrdzujuci email o Vase objednavke bol poslany na Vas gmail ucet dna 10. 8. 2021 o 21:57, skuste si pozriet spam alebo reklamnu zalozku.
    To ze Vam neprisiel email potvrdzujuci s mietom odberu, ano to je slaba stranka co som si vsimol a hned teraz som pisal IT nech to napravia aby chodilo potvrdenie klientom, ze kde si mozu prist pre tovar.

Velmi ma to mrzi, ze Vasa objednavka nebolo spracovana do zdarneho konca, ale tovar mame stale na sklade, mozete sa u nas zastavit.
    S prianim pekneho dna, Michal

• objednávku, bez dohody poslali nekompletnú ( dve položky chýbali, pri jednej nedodržali množstvo
    • Zľavový kupón, ktorý mi poslali na mail, pri vytvorení objednávky akceptovali. Na faktúre už žiadna zľava nebola.

Reakcia obchodu Worldoffice

Dobry den, velmi ma to mrzi, hned zajtra to vyriesim, tak aby to bolo platne.
    Co sa tyka zlavy, tak kolega to zabudol priniest, hned to napravim.

Este raz sa ospravenujem.

• pri sklade sa dá bez problémov parkovať
    • rýchlo vrátili peniaze
    • tovar, ktorý podľa webstránky mal byť na sklade, nebol skladom, zbytočná cesta na osobný odber
    • napriek prísľubu ma obchod po vrátení peňazí nekontaktoval s ponukou na doobjednanie tovaru, ktorý nebol skladom
    • miesto vyzdvihnutia má šarm krajiny tretieho sveta
    • zamestnanci v sklade počas čakania na osobný odber preberali nahlas súkromné veci a vzájomne si vulgárne nadávali pred zákazníkom

• na obale je uvedená dĺžka slamiek 24 cm v skutočnosti 22 cm

Reakcia obchodu Worldoffice

Dobry den Peter J., velmi nas mrzi Vasa negativna recenzia. Ale dlzka slamky sa meria az po roztiahnuti slamky. To je celkova dlzka. Nas dodavatel nam dodava slamky, tak ako aj pre inych a mozeme Vam garantovat, ze maju dlzku 24cm.
    S pozdravom Michal

• objednávka, platba a faktúra bola na iný tovar (iná značka a množstvo) ako mi dodali

O svojej objednávke vôbec nič neviem. Neprišiel ani potvrdzovací mail, ani sms, ani nezavolali. Skrátka vytvoríte objednávku a nič sa nedeje. Odvtedy prišla iba výzva na toto hodnotenie.

Reakcia obchodu Worldoffice

Dobry den Roland, dakujeme za komentar. Musim Vam ale napisat, ze sme Vam pisali 23.3. a tiez aj 29.3. kde sme Vas informovali, ze tovar mate pripraveny k osobnemu odberu. Tovar mate stale pripraveny k prevzatiu. S pozdravom Michal

Tovar nedorazil ani po 11tich dňoch. Obchod ma nekontaktoval.

Reakcia obchodu Worldoffice

Dobry den, velmi nas to mrzi, preverim co sa stalo,ze Vas nikto nekontaktoval. Velmi ma to mrzi, Michal