• ochota, ústretovosť, rýchlosť

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojní! :)

Tím WGO

• Už druhý krát po sebe nám neprišiel kompletný tovar v objednávke.
    • Doručovateľ nerešpektuje dianie na recepcii pri vykladaní tovaru a obmedzuje hostí hotela.

Rýchle a profesionálne jednanie, rýchle dodanie tovaru, tovar bol kompletný a prišiel v poriadku presne podľa objednávky

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojná! :)

• rýchle a bezproblémové

spokojnosť

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojný! :)

Tím WGO

Dobrý výber, ceny a rýchlosť vybavenia objednávky.

Tím WGO

Rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky

Tím WGO

• poháriky s napisom ze su z plastu

poháriky prišli, mali byť čisté, priehľadné, vzor mali aj na webe.. žiaľ pohariky maju na sebe vytlačené ze su z plastu. na celom jednom boku, v cca 10 jazykoch....uvádzajú ze sú vhodné aj do cukrárne, žiaľ sú nepoužiteľné , vraciam späť, pri kontakte na infolinku Max neochota a dodatkom ze obrázok je iba ilustračny..ako sa ma zakaznik rozhodnúť pre dany tovar ,ci mu bude vyhovovať keď je obrázok iba ilustračný som sa uz nedozvedela:)

Reakcia obchodu Worldoffice

ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie, no na obrázku na našom webe je viditeľné, že obsahujú text, ktorý je výrobca povinný uvádzať na poháriky z takéhoto typu plastu. Mrzí nás, ak ste mali pocit, že pracovníci na našej infolinke boli neochotní, no okrem toho, že vám navrhli tovar vrátiť v prípade Vašej nespokojnosti, ponúkli Vám aj vhodnú alternatívu, ktorá toto označenie od výrobcu nemá.

Prajeme pekný deň.
    Tím WGO

• rýchle dodanie, výhodná cena, skvelý osobný prístup

Tím WGO

Tovar bol veľmi rýchlo doručený a to hneď na druhý deň. Bezchybná dodávka, všetko prebehlo bez problémov.

• Veľký výber tovaru

Veľmi rýchlo dodané

Tím WGO

Rýchle dodanie, super ponuka aj prístup!

Tím WGO

Veľmi korektná spolupráca. Oceňujem ich interný firemný rozvoz. Sú ochotní prispôsobiť dopravu objednaného tovaru na domácu adresu, ale aj do práce. V tejto spoločnosti objednávam tovar posledné 3 roky a som veľmi spokojná. S pozdravom, Nora M.

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že ste s nami spokojná už tri roky! :)

• rýchlosť dodania
    • veľmi dobrá komunikácia

Tím WGO

• Extra rychle dodanie, dobrá komunikácia, dobré ceny, odporúcam vsetkymi desiatimi

• Výborn soolupraca

Tím WGO

Pre buducnost lepsia kontrola vzdy zabudnu daku vec k dodaniu .

Reakcia obchodu Worldoffice

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, pri toľkých objednávkach sa občas stane, že sa niečo zabudne, je to, žiaľ, ľudský faktor. Našich pracovníkov sme však na to upozornili a veríme, že sa to už viackrát opakovať nebude.

Tím WGO

Velmi rychle vybavenie a taktiez prevzatie tovaru (v ten isty den),
    urcite tu budem nakupovat aj do buducna. Dakujem