• Ružové pletené tenisky sú menšie ako béžové v rovnej veľkosti č. 36.

• napriek skúsenosti s obuvou značky ,prekvapenie-,ťažká,tuhá,
    • zhoršujúca sa kvalita

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si ju vážime, aj na základe nej sa snažíme neustále zlepšovať.

Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov.

• Som spokojná

• Kvalitná a pohodlná obuv, rýchle dodanie.

• Nákup z pohodlia domova

• Je neprofesionalne vyzadovat od zakaznika hodnitenie na fy, pokial tovar nebol stale doruceny.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ospravedlňujeme sa za neskoršie kontaktovanie. Dotazníky na hodnotenie nákupu sa posielajú automaticky po stanovenej lehote, a ak zásielka žiaľ mešká alebo si zákazník tovar neprevezme, nerozlišuje takéto situácie.
    Chápeme, prečo je to pre Vás nepríjemné a veľmi nás mrzí, ak ste obdržali dotazník skôr ako tovar.

Ak by ste mali akékoľvek otázky prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na tel. číslo 02/59 220 750.

Rýchle dodanie milý kuriér. Všetko v poriadku s tovarom

• dobre a pohodlne sa vo vašom výrobku chodí

• Je to tovar čo v obchode nedostanem a mám už s ním dobré skúsenosti.Nemusela som doma čakať na kuriera, vyzdvihla som si balík v Zásielkovni, keď mi to vyhovovalo.

• Rýchle objednanie
    • Pohodlný nákup z donova
    • Riziko že nesadne velkost

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar.

Rýchle dodanie a veľmi dobrá komunikácia. Topánky sú veľmi pohodlné, som spokojná.

Spokojnosť

Ochota, rýchlosť, dobrá komunikácia.

Korkové sadálky som reklamovala ešte vten deň t.j.29.04.2021 ako som ich dostala, na adresu do Vlkanovej. Doporučene podacie číslo RF356196615SR
    Sandálky som nevedela obuť., boli úzke čo do šírky aj do výšky. Toto sa mi stalo po prvý krát čo som si nevedela obuť topánku a už som ich od Vašej firmy nakúpila minimálne 10 párov rôznych typov.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov. Radi by sme Vás ubezpečili, že nám vždy ide o spokojnosť zákazníkov, žiaľ, niekedy sa podobné situácie nevyhnú ani nám.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. : 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

som spokojná

Vyborny a tovar velmi kvalitny

• Sama chvala,perfektne po vsetkych strankach,odporucam

• Maju kvalitne veci

osobná komunikácia, ochota

• Dobrá komunikácia
    • Nie je možné vybrať si z viacerých spôsobov doručenia, je iba jedna možnosť
    • Vysoká cena za dodanie tovaru

Reakcia obchodu Walkmaxx

Doručenie je možné vykonať kuriérskou službou prípadne si môžete nechať zásielku doručiť do Zásielkovne.