• žiadna komunikácia zo strany obchodu
    • zrušili objednávku bez upozornenia

Objednaný tovar už nebol na sklade, obchod o tejto skutočnosti neinformoval. Keď som po týždni ticha zavolala na infolinku, dozvedela som sa že objednávku zrušili, opäť bez upozornenia.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, veľmi nás mrzia spôsobené komplikácie, za ktoré sa ospravedlňujeme. Žiaľ, niekedy sa stáva, že sa počas vybavovania objednávok daný tovar vypredá. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme a vtedy sme, žiaľ, nútení zrušiť aj už existujúce objednávky.Mrzí nás ak sme Vám týmto spôsobili komplikácie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený a nedostala som ani avízo o dôvodoch nedoručenia
    Nechápem prečo, doteraz som bola s Vašimi službami aj s výrobkami veľmi spokojná -( zamestnávate brigádnikov-(

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne.Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.V prípade ak máte záujem preveriť aktuálny stav Vašej objednávky, prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle 02/59 220 750 alebo emailom na adrese [email protected], radi Vám to preveríme. Prajeme pekný deň

• Objednala som dva páry topánok ..jeden pár došiel v poriadku ale v druhej krabici bol jedno take čo som objednala ale druha topanka bola ina .. budem to relkamovat ale je to v dnešnej dobe nonsens že takto posielajú a nepozru čo je vlastne v krabici som nahnevaná lebo ja to mam riešit keby som mala čas chodit na poštu ..

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť, za ktorú sa ospravedlňujeme. Odporúčali by sme Vám výrobok reklamovať.V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. : 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme.

Keď niečo je zlacnené, tak potom oznámia, že vypredané.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za komplikácie. Nie je pravidlom, že všetok zlacnený tovar sa hneď vypredá, ale bežne sa stáva, že na zlacnený tovar je viac objednávok než obvykle a zásoby sa minú rýchlejšie. Pokiaľ je to možné, tovar sa vždy snažíme opäť naskladniť v čo najkratšom možnom čase, aby sme mohli vybaviť aj čakajúce objednávky. Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekný deň.

Walkmaxx komunikácia o odoslaní zásielky je veľmi slabá.
    Tovar nie je možné zaplatiť na dobierku

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Zákazníkovi je po vytvorení objednávky vždy automaticky vygenerovaný email s potvrdením objednávky. Môže sa stať, že email z technických príčin neprejde, prípadne je doručený do priečinku s nevyžiadanou poštou. Pri vytváraní objednávky cez internet máte vždy možnosť vybrať si spôsob platby - kartou online alebo na dobierku pri prevzatí tovaru.
    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a prajeme pekný deň.

• Stále čakám na kuriéra. 20.12 mi poslali mail, že ďalší deň príde tovar. Dnes je 27.12 a stále nič.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.
    Žiaľ, mierne meškanie dodania zásielky bolo spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť. Radi by sme Vás ubezpečili, že sa vždy snažíme o efektívne dodanie.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. : 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• veľmi zdĺhavé vybavenie reklamácie, alebo vrátenie peňazí pri vrátení tovaru
    • vrátenie nesprávnej čiastky za vrátený tovar, musela som znova reklamovať a dokazovať, koľko som za vrátený tovar zaplatila, aby mi vrátili rovnakú sumu

Reakcia obchodu Walkmaxx

ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie spôsobené spojené s kúpou tovaru a následnou reklamáciou
    Mrzí nás, že sa nám tento raz nepodarilo naplniť Vaše očakávania.
    V našom systému evidujeme Vašu reklamáciu ako spracovanú .

Ak by ste mali akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na 0259220750.

Dúfam že výrobca zlepší kvalitu výrobkov, nakoľko topánky vydržia Max mesiac nosenia. Hneď sa rozpadávajú, trhá sa látka, odlepuje sa od podrážky. Ešte že dávajú vysoké zľavy a topánky ma vyšli malo, inak sa veľmi zhoršili.
    Veľkou výhodou sú pre ostrohy na nohách, to je jediný dôvod prečo kupujem tento štýl obuvi.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si ju vážime, aj na základe nej sa snažíme neustále zlepšovať.
    Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov.

• napriek skúsenosti s obuvou značky ,prekvapenie-,ťažká,tuhá,
    • zhoršujúca sa kvalita

Reakcia obchodu Walkmaxx

Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov.

• Je neprofesionalne vyzadovat od zakaznika hodnitenie na fy, pokial tovar nebol stale doruceny.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ospravedlňujeme sa za neskoršie kontaktovanie. Dotazníky na hodnotenie nákupu sa posielajú automaticky po stanovenej lehote, a ak zásielka žiaľ mešká alebo si zákazník tovar neprevezme, nerozlišuje takéto situácie.
    Chápeme, prečo je to pre Vás nepríjemné a veľmi nás mrzí, ak ste obdržali dotazník skôr ako tovar.

Ak by ste mali akékoľvek otázky prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na tel. číslo 02/59 220 750.

Korkové sadálky som reklamovala ešte vten deň t.j.29.04.2021 ako som ich dostala, na adresu do Vlkanovej. Doporučene podacie číslo RF356196615SR
    Sandálky som nevedela obuť., boli úzke čo do šírky aj do výšky. Toto sa mi stalo po prvý krát čo som si nevedela obuť topánku a už som ich od Vašej firmy nakúpila minimálne 10 párov rôznych typov.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov. Radi by sme Vás ubezpečili, že nám vždy ide o spokojnosť zákazníkov, žiaľ, niekedy sa podobné situácie nevyhnú ani nám.

• ziadna odpoved
    • stav objednavky tiez nic

Reakcia obchodu Walkmaxx

ospravedlňujeme sa neskoršie kontaktovanie. Disponujeme informáciou, že ste si medzičasom prevzali objednávku vo Vami zvolenej Zásielkovni.
    Ak by ste mali akékoľvek otázky prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na tel. čísle: 02/59 220 750.

Děs,v dnešní době obchod nedodává do zahraničí./ ČR/Nikdo neví proč.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Mrzí nás, ak sa nám tentokrát nepodarilo naplniť Vaše očakávania. Tak, ako uvádzame na našej stránke v dodacích a prepravných podmienkach Dovoz tovaru predávajúci zabezpečuje len v rámci územia Slovenskej republiky. Tieto dodacie podmienky nájdete tu https://www.delimano.sk/dodacie-a-prepravne-podmienky/

Ak by ste chceli doručenie do zahraničia, obráťte sa prosím na českú spoločnosť.
    Ak by ste mali akékoľvek otázky prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na 02/59 220 750.

• neprišiel tovar

Reakcia obchodu Walkmaxx

veľmi nás mrzia spôsobené komplikácie, za ktoré sa ospravedlňujeme.

Žiaľ, niekedy sa stáva, že sa počas vybavovania objednávok daný tovar vypredá. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

vrátila som tovar

Reakcia obchodu Walkmaxx

Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov a urobíme všetko preto, aby sa neopakovala.

• Komunikácia so zákazníkom nula bodov. Na mail nikto neodpovedá. Na uvedené telefónne číslo sa nedovoláte.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov a nabudúce urobíme všetko preto, aby sa naopakovala.

Ďakujeme za pochopenie.

• Neviem do kedy budem čakať na tovar a vy už chcete aby som bol s vami spokojný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nedodržujete dobu dodania.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Z prepravnej spoločnosti máme informáciu, že Vám bola objednávka úspešne doručená dňa 7.1.

Dovoľte mi prosím ospravedlniť sa v mene spoločnosti Studio Moderna s.r.o. za neštandardne predĺženú dodaciu dobu a spôsobené komplikácie.

Je nám naozaj veľmi ľúto, že sa nám nepodarilo Vám zásielku doručiť do Vianoc.

Ďakujeme za pochopenie.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na 02/59 220 750.

Dvakrát sa mi stalo, že som si objednala sandále, ktoré bolo možné aj online zaplatitť. Následne ma kontaktoval pracovník Studia Moderna s tým, že obuv je vypredaná a nie je známe, kedy sa vlastne upravuje stránka obchodu. V tom čase som si inde nekúpila inú podobnú obuv, ktorá však bola následne vypredaná a ja nemám nič.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ceníme si ju.

Dovoľte mi sa ospravedlniť za prípadnú neaktualizovanú ponuku na stránke v uvedenom prípade.
    Žiaľ, z dôvodu veľkého záujmu mohla byť obuv vypredaná.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.

Evidujeme však, že Vo Vašej predmetnej objednávke sa nachádza aj objednaná obuv - Korkové sandále Trend

Sme presvedčení o tom, že budete s naším tovarom spokojná.

• dlha dodacia doba, ziadna informovanost o zasielke

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Váš prejavený záujem a Vaše hodnotenie.

Veľmi sa ospravedlňujeme za predĺženú dodaciu dobu a spôsobené komplikácie.

Z prepravnej spoločnosti máme informáciu, že Vám bola objednávka úspešne doručená dňa 6.10.2020.
    Sme presvedčení o tom, že budete s našou obuvou spokojná.

• 8 dní po stornovaní nákupu predajcom nevrátená platba

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Situáciu sme preverili a peniaze za zrušenú objednávku Vám mali byť pripísané na Váš účet.
    Ako je uvedené na priloženej fotografii, ktorá je súčasťou e-mailu, platba nebola z našej strany prijatá.
    Odporúčame Vám preto sa ohľadne platby informovať priamo vo Vašej banke.