Keď niečo je zlacnené, tak potom oznámia, že vypredané.

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za komplikácie. Nie je pravidlom, že všetok zlacnený tovar sa hneď vypredá, ale bežne sa stáva, že na zlacnený tovar je viac objednávok než obvykle a zásoby sa minú rýchlejšie. Pokiaľ je to možné, tovar sa vždy snažíme opäť naskladniť v čo najkratšom možnom čase, aby sme mohli vybaviť aj čakajúce objednávky. Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekný deň.

Všetko Ok

Walkmaxx komunikácia o odoslaní zásielky je veľmi slabá.
    Tovar nie je možné zaplatiť na dobierku

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Zákazníkovi je po vytvorení objednávky vždy automaticky vygenerovaný email s potvrdením objednávky. Môže sa stať, že email z technických príčin neprejde, prípadne je doručený do priečinku s nevyžiadanou poštou. Pri vytváraní objednávky cez internet máte vždy možnosť vybrať si spôsob platby - kartou online alebo na dobierku pri prevzatí tovaru.
    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a prajeme pekný deň.

odporúčam zlepšiť komunikáciu so zákazníkom, dostala som len mail ohľadom zaregistrovania objednávky, potom už len čakanie. Iné E-shopy informujú napr. aj o expedovaní tovaru. Je to môj subjektívny názor

Reakcia obchodu Walkmaxx

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si ju vážime, aj na základe nej sa snažíme neustále zlepšovať.
    Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov.

Ojednaval viac krát spokojny aj cenovo a kvalita

som veľmi spokojná ,odporúčam dobra kvalita

• Stále čakám na kuriéra. 20.12 mi poslali mail, že ďalší deň príde tovar. Dnes je 27.12 a stále nič.

Reakcia obchodu Walkmaxx

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.
    Žiaľ, mierne meškanie dodania zásielky bolo spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť. Radi by sme Vás ubezpečili, že sa vždy snažíme o efektívne dodanie.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. : 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

výhoda

Ja mozem vyjadrit len a len spokojnost.Obuv je lahka.pohodlna .Ako stvorena na dlhsie prechadzky.

• Rychle dorucenie. Existencia zasielkovne

• Rychle dodanie

Objednala som si 2 ks rovnakych topanok. Jedny pre seba a druhe pre niekoho ineho. Jedny su v poriadku, no na druhych je videtelna chyba na materialy rovno na ciernom pruhu hore v strede.
    Odlupeny kusok povrchu, takze hned viditelny pri obutí.
    Nebola som nijako upozornena. Aspon mailom.
    Bolo by vhodne pred odoslanim skontrolovat topanky.
    Aby jedna z nas nemusela nosit poskodene, nakolko vybavovat vratenie a vymenu sa mi nechce.

• Veľkosť tenisiek mi úplne sadla

Objednavka bola vybavena rychlo

• Super obchod, rýchle vybavenie objednávky, doručenie na edresu do 2 dní. Kvalitné za balenie do 2 krabíc, obuv. Odporúčam

Rýchle vyriešenie a dodanie objednaného tovaru. Negatívne skúsenosti nemám.

• Som spokojná tenisky sú super.

Som spokojná, rýchla komunikácia, super kvalita

• veľmi zdĺhavé vybavenie reklamácie, alebo vrátenie peňazí pri vrátení tovaru
    • vrátenie nesprávnej čiastky za vrátený tovar, musela som znova reklamovať a dokazovať, koľko som za vrátený tovar zaplatila, aby mi vrátili rovnakú sumu

Reakcia obchodu Walkmaxx

ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie spôsobené spojené s kúpou tovaru a následnou reklamáciou
    Mrzí nás, že sa nám tento raz nepodarilo naplniť Vaše očakávania.
    V našom systému evidujeme Vašu reklamáciu ako spracovanú .

Ak by ste mali akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás na [email protected] alebo na 0259220750.

Super