• Objednal so a aj zaplatil 2ks vody po holení. Doručený mi bol iba 1ks. Firma doposial na reklamačný mail nereagovala.

Vážený zákazník,

podnet na reklamáciu sme zaznamenali dňa 21.3.2018. Chyba nastala na našej strane pri balení zásielky, za čo sa ospravedlňujeme. Reklamácia bola vybavená k 21.3.2018 doposlaním produktu, samozrejme na naše náklady.

Tím Voňavý Svet

• Rýchlosť dodania
    • Dobrá cena
    • Minivzorka zdarma
    • Parfém prišiel v poriadku
    • Maskara bola úplne vysušená, zrejme zle, alebo dlho uskladnená

Vážený zákazník,

podnet na reklamáciu sme zaznamenali. Reklamácia bola vybavená k Vašej spokojnosti, vrátením sumy za produkt, do 5 pracovných dní od prijatia balíka, t.j. 6.2.2018.
    Mrzí nás Vaša nepríjemná skúsenosť.
    Tovar pred zasielaním z hygienických dôvodov neotvárame a preto nevieme zistiť stav vo vnútri obalu. Zasielame ho tak, ako je zabalený od výrobcu.

Tím Voňavý Svet

Tovar neprisiel na zadanú adresu ani kuriér ma Nekontaktoval na zadané číslo, ale bol doručený mojej žene. A to mal byť darček. Celé zle. Samotný tovar v poriadku.

Ďakujeme za váš podnet.
    Preverovali sme vašu objednávku, a zásielka bola doručená podľa vami zadaných údajov. V objednávke bola uvedená len jedna adresa, jedno tel. číslo a žiadne doplňujúce údaje, kt. by mohli naznačovať skutočnosť, ze objednaný tovar mal byť zasielaný ako darček.
    V prípade, že si to prajete, je potrebné to v objednávke uviesť.
    Skontrolovať zadané údaje si môžete vždy, po prihlásení do vášho účtu na našej stránke, alebo v automatickom e-maile, kt. vám bol zaslaný.
    Ďakujeme.

Tím Voňavéhosveta

parfem SI ktory som objednal pod stromcek pre priatelku nema taku kvalitu,(vona nevydrzi tak dlho) ako SI ktore som kupil na letisku

• Komunikacia na call centre

• najlacnejšií tovar, overený obchod
    • bez možnosti zvoliť si iné doručenie ako kuriérom

Vedela som, čo si idem kúpiť, takže som si vybrala obchod s najmenšou cenou. Pri platení som mala problém so zabezpečením, tak mi nebolo jasné, či sa objednávka zaplatila alebo nie. Keď mi mal byť tovar doručený kuriérom, pri rannom telefonate sme sa dohodli na tom, že mi ho nakoniec doručí do práce. Nedal však vedieť, kedy presne môže prísť a zrovna som tam vtedy nebola a obchod bol zavretý. Bez toho, aby mi dal vedieť, že je na mieste alebo že tovar nechá u susedov, ho nechal v neznámej firme o pár vchodov ďalej. Tí mi to nakoniec po pár dňoch doručili...

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Velmi dlho pouzivam vonu Chloe Love Chloe Eau Florale. Nakolko na parfums.sk bola naposledy cena vyrazne vyssia, rozhodla som sa nakupit u vas. Velka chyba!!! Parfem je "fake"...neporovnatelny s orginalom.
    Zrejme vam robi radost podvadzat ludi. Ste ubohí!!! Ja som za podvod zaplatila, no vy platit nemusite....karma je vlastne zdarma.Vela úspechov...

Vážený zákazník,

mrzí nás Vaša nepríjemná skúsenosť.
    Sme seriózny obchod a na trhu pôsobíme už niekoľko rokov. Na všetky produkty v našom internetovom obchode garantujeme originalitu a kvalitu. Mame overených dodávateľov s ktorými dlhodobo spolupracujeme.
    Výrobky, ktoré ponúkame na našej internetovej stránke sú výrobky určené pre európsky trh. Na trhu sa objavujú rôzne produkty a je otázne, kde si zákazník predchádzajúci parfum zakúpil a s akým produktom porovnáva tovar, ktorý zakúpil u nás.
    V prípade nespokojnosti s tovarom je možnosť tovar reklamovať. Reklamácie vybavujeme v súlade s našimi obchodnými podmienkami.
    Nakoľko sme nezaznamenali žiadny podnet z Vašej strany ani reklamáciu, nie je možné vyjadriť sa priamo k Vášmu prípadu.

Tím Voňavéhosveta

Nekvalitný tovar, nič iné nemôžem k tomu nemôžem povedať

• podľa mojho názoru nekvalitne vyrobky

• Objendala som si vonavku Ferrari Scuderia a dodali mi lacnejsi Ferrari Black.

• Ponuka tovaru
    • Kurierska spolocnost nekontaktuje s klientom pri dodani objednavky domov telefonicky

Ok

• rýchlosť
    • veľmi krátky čas záručnej lehoty

Reakcia obchodu Voňavý svet

tak ako máme uvedené v obchodných podmienkach, "záručná doba na všetok tovar objednaný v internetovom obchode Vonavysvet.sk je štandardne 24 mesiacov." Záručná lehota v tejto dĺžke je stanovená zákonom

• cena tovaru
    • najväčšia slabina v dĺžke dodania tovaru, ktorý bol udaný 2-4 dni od objednávky, objednávka až 5 deň odoslaná doručovacej službe, takže tovar som obdržala až na 12 deň, aj napriek tomu, že bolo od objednávky 5 pracovných dní. Na intrnete nebolo uvedené, že firma má problémy s doručovaním medzi sviatkami. Ako som telefonicky upozornila - už si nikdy neobjednám tovar z uvedenej firmy!

Nakupujte, len ak Vám nezáleží na dĺžke dodania tovaru. Ja už nakupujem len v Parfums.sk, kde mi tovar doručia na druhý deň od objednania v prípade, že sa nachádza na sklade.

• rychlost dodania tovaru

Neodporúčam nakupovat cez tento obchod, osobne som nebola spokojná s kvalitou tovaru

• lepsia cena daného výrobku
    • dlhsia dorucovacia doba oproti iným obchodom

• zlé poslanie tovaru

nic moc

Vsetko s dodanim v poriadku, ale tovar podla mna nebol na urovni v kamennom obchode.Trvacnost, sila vone. Preto som velmi nespokojny.

• Zavádzajúce hodnotenie, objednávka bola zákazníčkou zrušená

Mam iba jednu vycitku, je nou parfem CHLOE....pouzivam ho uz dlhsie a tento co som kupila u Vas je omnoho slabsi co sa vone tyka, jeho vona nieje tak intenzivna ako ostatne ktore som doteraz mala...neviem cim to je ale mam pocit akoby bol parfem respektive parfemovana voda zriedena a tym je vona slabsia a nevydrzi tak dlho...s tymto produktom od Vas niesom spokojna.

Reakcia obchodu Voňavý svet

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Čo sa týka riedenia parfumovanej vody, tak táto možnosť je vylúčená - v opačnom prípade by bolo možné takúto manipuláciu zistiť na poškodenom rozprašovači. Pravdepodobne však môže ísť o štandardnú čuchovú vlastnosť, ktorá vzniká pri stálom vnímaní rovnakej vône. Postupne túto vôňu prestáva človek vnímať a myslí si, že nevonia. Tento efekt je výraznejší pri príjemných vôňach, ktoré nijakým spôsobom nedráždia užívateľa. Dráždivosť jednotlivých zložiek je veľmi individuálna.
    Táto vôňa patrí u nás medzi najpredávanejšie a doteraz žiadna výhrada nebola. Je to aj preto, že dôkladne kontrolujeme výber dodávateľov a kvalitu tovaru.