Pri dnesnom zahlteni fake produktov na trhu mam niekedy pocit ze polovica eshopov predavaju produkty zvlastnej kvality...netvrdim ze je to tento pripad...hoci ruku do ohna by som za nikoho nedal

Seriozny obchod
    Objednaný tovar doručený ,nepoškodený
    Nevýhody zatiaľ som nezistila

• Bezkonkurencne ceny

Dlhsie trva, kym sparuju platbu, napriek tomu, ze som mala rovnaku banku, ako oni , cize platbu mali na ucte hned, tak trvalo, kym ju sparovali tusim 5 dni.

ďakujeme za Váš názor.
    Vaša objednávka bola spracovaná z logistických dôvodov 17.4.2018, tovar expedovaný 19.4.2018.
    Dostupnosť Vami objednaného tovaru bola 2-5dní, čo je doba nášho naskladnenia. Táto informácia je priamo pri produkte a taktiež v našich obchodných podmienkach. Tovar po naskladnení bezodkladne expedujeme.
    Objednávka bola spracovaná do 3- och pracovných dní, vzhľadom na dostupnosť tovaru, nie na prijatie platby.

Tím Voňavý Svet

• Dodržanie dohody+dobrá cena produktu.

veľmi dobá

• rychle dodanie tovaru
  • Objednal so a aj zaplatil 2ks vody po holení. Doručený mi bol iba 1ks. Firma doposial na reklamačný mail nereagovala.

Vážený zákazník,

podnet na reklamáciu sme zaznamenali dňa 21.3.2018. Chyba nastala na našej strane pri balení zásielky, za čo sa ospravedlňujeme. Reklamácia bola vybavená k 21.3.2018 doposlaním produktu, samozrejme na naše náklady.

Tím Voňavý Svet

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

Cena, spoľahlivosť, rýchle dodanie

• s objednaným tovarom som bola spokojná
    • vynikajúca cena oproti konkurencii

• Super ceny
    • Rychle dodanie

rýchle spracovanie objednávky

spokojnost rychlost dostupnost

• Parfemy svetovych značiek za vyhodnu cenu a super rychle dodanie tovaru.

Široka ponuka tovaru za vyhodnu cenu a rychle vybavenie a dodanie tovaru .odporučam nakup aj ďaľšim zakaznikom

• Rýchlosť dodania
    • Dobrá cena
    • Minivzorka zdarma
    • Parfém prišiel v poriadku
    • Maskara bola úplne vysušená, zrejme zle, alebo dlho uskladnená

Vážený zákazník,

podnet na reklamáciu sme zaznamenali. Reklamácia bola vybavená k Vašej spokojnosti, vrátením sumy za produkt, do 5 pracovných dní od prijatia balíka, t.j. 6.2.2018.
    Mrzí nás Vaša nepríjemná skúsenosť.
    Tovar pred zasielaním z hygienických dôvodov neotvárame a preto nevieme zistiť stav vo vnútri obalu. Zasielame ho tak, ako je zabalený od výrobcu.

• Rýchlosť dodania

• Rychle dodanie

• rýchle dodanie , tovar prišiel v poriadku

• Prehľadný, výborné ceny, dobrý výber a očividne im záleží na zákazníkoch
    • Budem nakupovať aj nabudúce
    • Parfém vyzerá a zrejme aj je originál, uvidíme po rozbalení :D
    • Trošku vylepšiť komunikáciu kedy presne príde zásielka alebo to nejako sledovať kde vaša zásielka je, pretože mne len prišiel mail o vyexpedovaní a až o pár dní na to, mail že zásielka bola uložená a čaká na vyzdvihnutie, avšak nie je to nič závažné
    • A trošku dlhé doručenie, 6 dní, avšak bolo pred Vianocami takže nič strašné.

Určite odporúčam, dobré ceny, prehľadný obchod, originál parfémy, vcelku aj rýchle dodanie, teda relatívne :D . Na stránkach všetky kontakty a adresy keby bolo treba niečo riešiť, teda seriózny obchod, určite nakúpim aj nabudúce.

• spoľahlivosť
    • promptnosť