• Tovar stále nemám. Písala som im vraj niečo z objednávky im prišlo poškodené a tak čakajú na nový tovar.

Hezký dobrý den,
    velice nás mrzí komplikace, které zapříčinily zpoždění Vaší objednávky.
    Ihned jak jsme tuto skutečnost zjistili, kontaktovali jsme Vás a navrhli několik řešení.
    Zvolila jste si variantu, že na produkt počkáte. Proto jsme jej u dodavatele objednali znovu a tím došlo k pozdějšímu odeslání.
    Ještě jednou prosím přijměte naši omluvu.
    tým Vitalpoint

Bohužiaľ, niečo sa stalo, neprišlo ani som nebol upozornený že to posielate, len že sa to balí. Prosím o nápravu, kde je balíček ? Pri objednávke predtým žiadny problém !

Hezký dobrý den,
    velice nás mrzí, že doručování Vašeho balíčku trvalo takto dlouho.
    Vždy když si nejste jistí polohou balíčku, či stavem objednávky, určitě budeme rádi, když nám zavoláte.
    Vaše objednávka se doručovala téměř 4 dny a to pravděpodobně z důvodu plné kapacity Vámi zvoleného výdejního místa GLS.
    Toto je bohužel skutečnost, kterou nejsme schopni ovlivnit.
    Můžeme však doporučit příště namísto Balíkomatu zvolit klasické výdejní místo s obsluhou, kde jsou kapacity vyšší. :-)
    Věříme, že nám dáte ještě šanci si reputaci napravit.
    tým Vitalpoint

2 týždne čakám na doručenie balíka.
    Nemám info kedy ho dostanem.

Krásný dobrý den,
    velice nás mrzí, že doručování Vaší objednávky provázely takové komplikace.
    Bohužel došlo s největší pravděpodobností k uzavření výdejního místa, které přes týden nepřijímalo nové zásilky.
    Tuto skutečnost nejsme však schopni ovlivnit, ač nás to velice mrzí.
    Věřím však, že Vás tato nepříjemnost neodradí od příštího nákupu, který jistě dopadne na jedničku. :-)
    Mějte se krásně s pozdravem,

Doteraz mi tovar nebol doruceny. Maximalna nespokojnost s firmou GLS. Urcite neodporucam tutu spolocnost na prepravu tovaru. Vacsi amaterizmus som este nezazil.

Hezký dobrý den,
    je nám velice líto, že doručování balíčku provázely takovéto nepříjemnosti.
    Dle informací přepravce tuto skutečnost bohužel zapříčinily plné kapacity vybraného Balíkomatu.
    Při příští objednávce proto doporučujeme zvolit výdejní místo s obsluhou, kde bývají kapacity o poznání větší. :-)
    Doufáme však, že celá tato situace byly pouze výjimkou a další objednávky již proběhne bez komplikací.
    Mějte se krásně s pozdravem,

Odoslaný úplne iný krém ako bolo objednané, pri vyzdvihnutí objednávky na packeta výdajni mi bolo mi oznámené( čo som nikdy ešte nezažila pri objednávaní) upozornenie, že v prípade otvorenia balíka, nemôžem vrátiť tovar, na prekvapenie po otvorení zistený iný krém ako reálne objednané, možno išlo chybu o dodávateľa? Druhý kus tovaru bol správny.Každopádne som uvedený obchod kontaktovala o chybe tovaru, odpoveď zatiaľ žiadna.

Hezký dobrý den,
    přijměte prosím naši omluvu za pozdní reakci.
    Velice nás mrzí, pokud vše neproběhlo k Vaší spokojenosti.
    Snažili jsme se s Vámi opakovaně spojit, avšak marně.
    Od Vás jsme bohužel také žádnou zprávu nenašli. Velice rádi bychom však vzniklou nepříjemnost napravili.
    Neváhejte se na nás obrátit buď na e-mail [email protected] nebo telefon 211 154 466.
    tým Vitalpoint.

• Rychlosť dodavky...
  • Tovar mi nebol doručený a nedá sa ani dovolať do lekárne kedže na internete je neexistujúce číslo

Hezký den,
    mrzí nás, že nebylo vše podle Vašich představ.
    Vaše objednávka čekala čtyři dny na zaplacení, vzhledem k absenci variabilního symbolu, který je pro spárování plateb důležitý. Na našem telefonu jsme k dispozici od 9-16hod. každý den a společně jsme problém po telefonu řešili.
    Věříme, že i přes veškeré komplikace nám dáte ještě šanci abychom si reputaci napravili.
    Uděláme pro to maximum :-)
    Mějte se krásně, tým Vitalpoint.

• Tovar mi nebol ani po urgencii doručený, mám si to odkomunikovať s prepravcom

Hezký den,
    velice nás mrzí, že Vaše objednávka nebyla doručena včas.
    Zásilka byla předána přepravci ještě v den zabalení. Doručení bohužel nebylo možné z kapacitních důvodů GLS za což se velice omlouváme.
    I my jsme se snažili vzniklý problém s přepravcem řešit a nakonec se nám podařilo doručení zařídit, avšak se značným zpožděním.
    Přijměte prosím naši velkou omluvu.
    Uděláme pro to maximum :-)
    Mějte se krásně, tým Vitalpoint.

• Nespoľahlivý !!!!nikdy viac tu nenakupim ani neodporučím !!!!!

TOVAR SOM NEDOSTALA Prosím o zaslanie tovaru nakoľko tovar už čakám veľmi dlho a mám záujem ho aj použiť !!!!! Inak budem nútená váš obchod ohodnotiť ako nespoľahlivý!

Hezký den,
    mrzí nás, že nebylo vše podle Vašich představ.
    Vaše objednávka čekala týden na zaplacení, vzhledem k chybně zadanému variabilnímu symbolu, který je pro spárování plateb důležitý.
    Následně byla stornována.
    Vzniklou situaci jsme již společně vyřešili a zajistili zaslání objednávky nové.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Věříme, že nyní je již vše v pořádku :-)
    Mějte se krásně, tým Vitalpoint.

Prvy a posledny x objednane na ich stranke. Vo stvrtok mi bol poslany mail o tom ze je balik pripraveny (podla webu by mal dorazit v pondelok). V utorok som písala nech overia stav ze nemam ziadne dalsie info o pohybe. Pani odpisala ze v stredu bude pravdepodobne dorucenie. Ziaden dalsi mail neprisiel ani od gls ze uz budu dorucovat. Ale zato v stredu mi dosiel zas mail od vital point ze balicek je opatovne pripraveny..tak neviem kedy a ci sa dockam

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Hezký den, velice se omlouváme za tyto komplikace s objednávkou. Vaši zásilku jsme 24.11 předali dopravci, který následující den zahájil doručování. Snažíme se dělat maximum proto, aby k Vám objednávky doputovaly co nejdříve, ale prodlevy v doručování externím dopravcem bohužel neovlivníme. Dle trasovacích informací by k doručení zásilky mělo dojít dnes :-)
    Věříme, že pokud nám dáte šanci na napravení reputace při další objednávce, vše proběhne zcela bez potíží. :) Hezký den, tým Vitalpoint

Zatiaľ mi neprišlo potvrdenie, že som uskutočnila platbu vopred ani balík.

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Hezký den, velice nás mrzí, že objednávka nebyla realizována podle Vašich představ. Jak jsme spolu již hovořili telefonicky, bohužel jste objednávku uhradila jiným způsobem, než bylo zvoleno při vytvoření objednávky a tak nedošlo k jejímu spárování. Takové objednávky jsou po nějaké době stornovány.
    Ještě jednou se Vám velice omlouváme za vzniklé potíže a při odbavování Vaší příští objednávky uděláme maximum proto, aby vše proběhlo v pořádku :-)
    Přejeme mnoho zdraví! Tým Vitalpoint

Ešte neprišiel tovar a už mám hodnotiť nákup.

Krásný dobrý den,
    velmi nás mrzí, že dobu zpracování objednávky vnímáte takto negativně. Snažili jsme se objednávku odbavit co nejrychleji. Vaše objednávka proběhla 12.11 ale zvolil jste si platbu bankovním převodem a tak k úhradě došlo až 14.11. Následující den jsme již zásilku předali dopravci, který s ní mířil přímo k Vám. :) Pokud bude v budoucnu Vaše objednávka urgentní, napište nám nebo zavolejte, budeme se ji snažit maximálně prioritizovat. Hezký den, tým Vitalpoint

Obchod mi dodal iný tovar. Nie ten, ktorý som si podľa ponuky zobrazenej na web. stránke objednal. Som sklamaný. Mal to byť darček.

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Krásný dobrý den, velmi se omlouváme za tyto komplikace s objednávkou.
    Pokud Vaše objednávka obsahuje produkt, který jste si neobjednal, napište nám nebo zavolejte, jistě sjednáme okamžitou nápravu. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků. :-) Budeme rádi, když nám dáte šanci vzniklou situaci napravit. Hezký den, tým Vitalpoint

Tovar objednaný a zaplatený 29.9.2023, 6.10.2023 nemám peniaze ani tovar.
    Takýto obchod by mal byť zaradený na čiernu listinu

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Krásný dobrý den, velmi se omlouváme za tyto komplikace s objednávkou. Vyskytl se totiž problém při spárování platby. Tento problém se nám podařilo obratem vyřešit, díky tomu, že jste se nám 2.10. ozval. Ihned 3.10. byla Vaše zásilka předána přepravci. Dle trasování u dopravce nyní vidíme, že na Vás balíček čeká ve Vámi zvoleném výdejním místě.
    Věříme, že pokud nám dáte šanci na napravení reputace při další objednávce, tak již vše proběhne zcela bez potíží. :) Hezký den, tým Vitalpoint

Ak obchod píše že má tovar k dispozícii na sklade, tak nie je možné aby po objednaní a zaplatení tovar nebol od 22.8 doručený.
    Ešte k tomu cez packetu, ktorá je jedna z najrýchlejších.
    Tvrdite , že od objednávky do 3 dní zasielate.
    No do dnešného dňa to nebolo podané ani do packety.
    Veľmi zlý objednávkový systém.
    Ďakujem no prvý a posledný krát.
    Veľmi zle.

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Krásný dobrý den, velmi se omlouváme za tyto komplikace s objednávkou. Ve Vaší objednávce se totiž vyskytoval produkt, který byl v době vytvoření objednávky skladem pouze u dodavatele. Dodavatel nám tento produkt měl doručit do 4 pracovních dní, ale bohužel se tak nestalo kvůli nenadálému výpadku z jeho strany. Z tohoto důvodu došlo ke zdržení doručení Vaší objednávky a její doručení bylo posunuto na 31.8.2023.
    Věříme však, že Vám doručený balíček dělá radost i přes tyto komplikace, které jej provázely. Doufáme, že nám nakonec i tak dáte šanci napravit Vaše vnímání naší lékárny, aby jakákoliv další emoce byla již pouze pozitivní. :) Hezký den, tým Vitalpoint

• Vydaj tovaru z automatu packeta niekoľkokrát neúspešný , skrinku sa mi podarilo otvoriť až cca po hodine po reštarte mobilu. Cez packetu nikdy viac.

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Problémy s vyzvednutím zásilky nás moc mrzí, pevně věříme, že u jiného dopravce k podobné situaci nedojde. S pozdravem tým Vitalpoint

Napriek tomu, že tovar bol zaplatený, zaslala som aj doklad o zaplatení, tovar mi nebol doručený.

Reakcia obchodu Vitalpoint Rodinná lekáreň

Dobrý den, Janko, děkujeme za zpětnou vazbu. Jak jsme spolu již hovořili po telefonu - jelikož platba byla zadána s větší prodlevou, objednávka se mezitím zrušila. Nicméně dle domluvy jsme objednávku obnovili a zaslali na domluvenou adresu :-) Mějte se krásně, tým Vitalpoint