Priehladny internetovy obchod s rychlym dodanim

• Nad mieru spokojná dobrá komunikácia s obchodom a obrúčky sú také ako na obrázku odporúčam

• Nádherne náušnice. A to sme si mysleli, že prídu až o niejaký mesiac. Keďže to tam tak aj písalo. A náušnice pre malú princeznú sme mali doma ani nie do týždňa. Odporúčam. Obrázok náušníc je nádherný na stránke, ale oproti tomu ako vyzerajú na živo, sú milión krát krajšie. Nádherne. Odporúčam všetkými 20timi

Rýchle dodanie. Serióznosť, krásne zabalené, potvrdenie originality.

• Ústretová a rýchla komunikácia

• Veľmi veľká ochota! Ďakujem!

• Jednanie, termín

Zakúpené náušnice už neboli skladom, ale večer telefonicky a mailom mi bola ponúknutá náhrada na iné varianty. Na druhý deň už zásielka dorazila.
    Obe sú velmi pekné a škoda, že som už predtým neobjednal z tohoto obchodu.
    Nabudúce....
    Ďakujem

• Férový prístup
    • Dobré ceny
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ochota,rýchlosť vybavenia aj keď tovar nebol ešte na sklade

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Ďakujeme krásne za plné hodnotenie :) Prajeme všetko dobré.

rychlosť

Maximalna spokojnost

• Spolahlivosť

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vašu 5 hviezdičkovú recenziu čím ste prejavili svoju absolútnu spokojnosť a ako výhodu ste uviedli aj našu spoľahlivosť. Mrzí nás však že ste na konci omylom klikli na okienko neodporúčam tak že to teraz svieti ako negatívna recenzia. :(

Vsetko super, vdaka. Ochota, promptnost, ustretovost. Som dlhorocny zakaznik, nakupujem v obchode uz niekolko rokov a vzdy sa rad vraciam.

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Ďakujeme krásne za plné hodnotenie a milé slová :) prajeme veľa šťastia a lásky

• Som veľmi spokojný

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Ďakujeme za 5 hviezdičiek, vážime si to. Prajeme všetko dobré :)

• Komunikácia s obchodom
    • Dodanie tovaru je dosť dlhé, aj keď píšu, že tovar je skladom.

Dodanie tovaru aj na skladové výrobky je veľmi dlhé. Avšak hneď po zadaní objednávky mi ohľadom toho volali zo zákazníckeho centra.

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Dobrý deň, dovoľte aby sme popravili vaše tvrdenie že tovar ktorý ste objednali bol skladom. Tovar nebol skladom preto sme Vás aj kontaktovali telefonicky aby ste si skúsili objednať niečo iné. Tak že tovar ktorý figuruje ako skladom v skutočnosti zasielame ihneď. S pozdravom VIPgold team

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Ďakujeme za 5 hviezdičiek, vážime si to a prajeme aby Vám šperk robil radosť :)

• Rýchlosť doručenia

Veľký a rozmanitý výber krásnych šperkov, ústretovosť, príjemnosť, výhodnosť, poradenstvo. Super.

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Ďakujeme krásne za nádherné hodnotenie a milé slová :) Sme radi že sú zákazníci ako Vy ktorí si najdu chvíľku času na hodnotenie našich služieb.