• Veľký výber produktov
    • Možnosť nacustomizovať si šperk podľa vlastných predstáv
    • Kvalita produktov
    • Výborná komunikácia
    • Poradenstvo na úrovni
    • Služby navyše
    • Rýchla doprava
    • Certifikáty k zakúpením šperkom
    • Showroom
    • Závislosť osobne by som nemohla pracovať vo VIPgold lebo by som chcela všetko

VIPgold je súčasťou množstva našich krásnych príležitosti, ktoré takpovediac s nami už aj oslavuje. Zásnuby, svadba, okruhle narodeniny, narodenie dieťatka.

Manžel VIPgold objavil pred 2 rokmi, keď ma chcel požiadať o ruky a hľadal zlatníctvo, ktoré mu pomôže nájsť pre mňa, už jeho manželku, ten najkrajší zásnubny prsteň. Na klenotníctva mal vysoké požiadavky a VIPgold ich spĺňal až nad očakávania.

Nakoľko sme boli veľmi spokojní so službami, kvalitou (u konkurencie sa často stáva, že so šperkov vypadávajú kamienky), neskutočne prekvapení cenou šperkov, rozhodli sme sa vo VIPgold vybrať si aj obrúčky. Ja som veľmi nerozhodna, avšak kočky nám pomohli vybrať pre nás tie najkrajšie obrúčky. Milo nás prekvapili certifikáty pravosti, ktoré nie sú bežne súčasťou pri zakúpení šperkov a showroom, kde sme si mohli popozerať a vyskúšať šperky. Pozitívne hodnotíme aj doživotný servis obrúčok- každé 2 roky je možné si dať bezplatne vyčistiť a vyleštiť obrúčky .

K mojím narodeninám som si navrhla prsteň a s malou dušičkou poslala do VIPgold. Nielenže mi zaslali bezkonkurenčnú ponuku, ale zároveň vyrobili prsteň, ktorý bol nad moje očakávania a ešte krajší ako na mnou dodanom obrázku.

Čoskoro sa nám ma narodiť dcérka, a tak sme sa rozhodli opäť pre VIPgold a vybrali sme našej Eliške cez eshop náušničky. Sú prenadherne a ešte krajšie ako na obrázku.

Všetky šperky nám prišli kuriérom , veľmi dobre zabalené a expresne dodané.
    Už teraz sa teším, čo najbližšie objednáme. Robím si zálusk na náušnice, len spomedzi toľkých nadher som sa ešte nerozhodla

Za nás môžeme jednoznačne odporúčať a keď šperky, tak jedine vo VIPgold.

• Nad mieru spokojná dobrá komunikácia s obchodom a obrúčky sú také ako na obrázku odporúčam

• Ústretová a rýchla komunikácia

• Komunikácia s obchodom
    • Dodanie tovaru je dosť dlhé, aj keď píšu, že tovar je skladom.

Dodanie tovaru aj na skladové výrobky je veľmi dlhé. Avšak hneď po zadaní objednávky mi ohľadom toho volali zo zákazníckeho centra.

Reakcia obchodu VIPgold.sk

Dobrý deň, dovoľte aby sme popravili vaše tvrdenie že tovar ktorý ste objednali bol skladom. Tovar nebol skladom preto sme Vás aj kontaktovali telefonicky aby ste si skúsili objednať niečo iné. Tak že tovar ktorý figuruje ako skladom v skutočnosti zasielame ihneď. S pozdravom VIPgold team