-
Chci reklamovat svůj telefón zakoupený na tomto e-shopu. Na emaily nikdo neodepisuje, 3 telefonní čísla která jsou u prodávajícího vedena jsou vypnutá a webová stránka e-shopu už taky neexistuje. Takže tak
-
Vyše mesiac dozadu som dal mobil na reklamáciu (odišiel displej). Po mesiaci sa mi nikto neozval, tak som sa išiel osobne spýtať na pobočku kde som dostal iba výsmech. Na argument 30 dní mi bolo povedané, že ak mám problém tak nech si to idem riešiť s obchodnou inšpekciou. Skvelá rada. Od tej doby uplynulo ďalších 21 dní a zo strany predajcu stále žiadna správa o stave reklamácie a pod. Tento "obchod" môžem iba neodporučiť. Úprimne nechápem takú vysokú spokojnosť zákazníkov.
-
Cestou tohto eschopu som si kúpil smartfon xiomi 13lite čiernej farby. Korešpodencia pred kúpou , tak isto telefonická komunikácia bola bezchyby. Teda rýchla , snaha vyhovieť, snaha poradiť. Telefon bol doručený do 23 hodín po potvrený objednaný.Doporučujem obchod.
Reklamáciu som ešte nevybavoval , ani po tom netúžim. Zlé jazyky hovoria, že vtedy sa až ukáže kvalita obchodu. Uvidíme. -
Zaslala som e-mailom otázku k produktu, keďže som pár dní nedostala odpoveď, išla som na stránku hľadať telefonický kontakt a zistila som, že daný produkt už na stránke nie je. Predpokladám že ide o nejakú chybu, pretože mi pripadá dosť neprofesionálne zákazníka odignorovať len preto že produkt už asi nie je v ponuke. Išlo o MT xiaomi-redmi-note-11-6gb-128gb-dual-sim-twilight-blue, otázka či má určite NFC, pretože verzia s NFC býva vo vyššej cene tak som sa chcela uistiť. Musím každopádne objednať inde.
-
Naozaj niečo strašné!!!
Mobil som odoslal na reklamáciu, keďže mi na ňom nefungovalo nahravanie zvuku. Po 3 týždňoch prišlo zamietnutie reklamácie. Celé tri týždne trvalo, aby mobil otvorili a napísali, že je v ňom voda(samozrejme, mobil som mal celý čas v puzdre a v suchu, ale tak to už nemôžem nijako preukázať). Keď sa mi iphone vrátil už na ňom nefungoval nie len zvuk, ale prakticky nič, čo ma totálne dostalo.
Keď som sa rozhodoval odkiaľ kúpiť iPhone, tak som si povedal, že to čo tu píšu ľudia sa mi predsa nemôže stať. Ak si to hovoríte aj vy, tak nebuďte ako my, lebo sa to naozaj nevypláca. Odporúčam zaplatiť o pár drobných viac a nakoniec tým ušetríte oveľa viac. -
Dobrý deň. Dňa 31.12.2020 som urobila objednávku na telefón, sklo a puzdro. Tovar som aj uhradila. Ešte 31.12.2020 som sa chcela opýtať niečo ohľadne objednávky, no telefonický kontakt, emailový ani chatový žiaľ NIE JE MOŽNÝ !!! Teraz naozaj neviem čo môžem očakávať. Dnes je 4.1.2021 a predpokladám, že asi už pracujú, no nič. Telefón sa po pár zazvoneniach vypne, na email neodpovedajú..... Po objednaní som si prečítala recenzie a zistila som ale až neskoro že nie som prvá, ktorej sa neozývajú. Spokojnosť zákazníkov sa tu uvádza 86%. Iste sa do hodnotenia zapojím!!!
-
Dá sa zaplatit dobierkou?
-
Pekný deň, naša spoločnosť denne prijíma cca 3 -6 reklamácií. Každá reklamácia sa posiela do autorizovaného servisu, nakoľko prvý rok odo dňa kúpy nám to prikazuje zákon a taktiež aj preto že to máme v rámci 2r záruky stanovenej výrobcom zadarmo. Využívame záručné servisné strediská prevažne v zahraničí, nie na slovensku. Už sme si všimli že nie každý autorizovaný servis sa pozerá na totožnú závadu rovnako. To znamená že napríklad v servise PL, Vám závadu neuznajú a v servise SK áno. Mrzí nás vzniknutá situácia, ale sme radi že bola odstránená. Ak vznikne daná situácia vieme pomôcť a poslať mobilný telefón do iného servisu, ak je to v našich možnostiach.
S pozdravom vasmobil reklamácie. -
Moja skusenost?
Dajte si kavicku, a kolacik, pretoze to bude na dlho.
Zacnem asi plusmi : lacne telefony, vyber priamo v mojom meste a tu to asi konci.
Ked kupujete u nich telefon, po potvrdeni objednavky vam okrem emailu aj v ten den zavolaju, ze telefon mate nasklade, ze sa mozete zastavit. Horsie je to uz ak uz mate nejaku reklamaciu. Ich postup je mizerny, a verim, ze tak to je i v inych pripadoch, ked ludia dali svoj telefon na reklamaciu v tomto obchode. Pokazil sa mi telefon, nefungoval fotoaparat, priniesol som ho teda k nim na pobocku, vysvetlil v com je problem, a pan za pultom, skocil dole do servisu, kde moze byt chyba. Ked sa vratil, povedal, ze chyba bude asi vo fotoaparate, cize nic co by som nevedel. Nechal som tam telefon, s tym, ze to budu posielat na reklamaciu do opravy. Cakacia doba, standartne 30 dni, no hned ako som zabuchol dverami, telefon dali do zasuvky, vytlacili papier, ze chyba je na mojej strane,a mojou chybou odisiel fotoaparat. Cakal som na to, kedy mi pride email, ale ani po 30 dnoch nic, tak som tam prisiel, ako je na tom moja reklamacia, povedali mi, ze sa mi nemohli dovolat ( samozrejme, v tom obdobi ziaden telefonat od nich), a ze mi poslali list, ktory mi prisiel postou asi styri dni po termine. Zaruka zamietnuta, vraj mechanicke poskodenie, pritom telefon bol noseni v puzdre a na mieste fotaku a ani inde ziadne znamky toho, ze by som nim buchal klince. Vyjadrili sa, ze 40 eur mi vedia chybu odstranit. Vravim, chcem vyjadrenie od autorizovaneho servisu, a telefon som nechal opat na 30 dni u nich, tu mi prisla aj odpoved presne po 30 dnoch, ze zaruka je vybavena, tak som si siel pre telefon, opat standartna odpoved, ze moja chyba, a ze mi to mozu opravit za taku a taku sumu. Inak musim povedat, ze su tam kuzelnici, telefon, ktory ma vstavanu bateriu, a postup pri otvarani je taky, ze sa musi po oprave dat novy kryt, oni vedeli zhodnotit, bez toho aby ho otvorili, co mu je. Tak nic, zobral som si telefon, po reklamacii, neopraveny a poslal som ho do servisneho strediska, ktore je na Slovensku, kde sa zaoberaju vsetkymi znackami mobilnych telefonov. Prisiel kurier, telefon prevzal, s tym, ze ma oboznamil, aky bude dalsi postup, po 3 dnoch, co si ho prevzal, mi prisiel email, ze telefon bol v ramci zaruky bezplatne opraveny, vadna suciastka ( v mojom pripade fotoaparat), bola vymenena za novy kus, a telefon bol vrateni do opatovneho stavu, akoby som kupoval novy, ziadne znamky poskodenia po oprave. A to vsetko za cca ani nie 5 dni plus dorucenia naspat ku mne. Podotykam bezplatne. Takze, zhodnotim to nakoniec asi tak. Kupoval som v tomto obchode dva telefony, dokonca jeden z tych telefonov som dal opravit aj u nich v stredisku, mojou chybou prasknuty displej ( dali novy, ale poviem vam teda katastrofa, hned som ho radsej predal dalej - ale to je uz ina tema), odporucil som obchod dalsim ludom, dufam, ale ze oni aspon nemuseli riesit ziadne reklamacie, no ja som uz skoncil nakupom u nich. Preto vam odporucam, nedavajte na recenzie ake su tu, ked ludia kupuju, ale citajte aj to, ake je jednanie pri pripadnej reklamacii, pripadne, si fakt priplatte a kupte inde, v domneni, ze v inom obchode budu s vami jednat inak a vazit si, ze nas zakaznik, nas pan. -
Palo: áno objednal som Huawei p 9lite 2017. Je to úplne nový skvalitňuje tovar som veľmi spokojný.Odporucam.Konaju rýchlo, komunikácia aj cez telefón,proste Super!!!!.
-
Zdravím, má niekto skúsenosti kúpou mobilu s popisom - nový tovar z výkupu - kompletné pôvodné balenie? Je ten mobil riadne zabalený, zaplombovaný, nepoužitý?
-
Pekný deň, MT je zaplombovaný, predpokladám že tie čo ešte teraz máme sú PL distribúcia.
-
Dobry den,chcem sa spytat v akej distribucii predavate mobil Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Black Onyx. Dakujem.
-
Denis Kevin Škriečka: Dobrý deň, vôbec nie je potrebné sa ospravedlňovať, sme radi, že sa daný problém vyriešil a veríme, že budete len a len spokojný :)
-
Denis Kevin Škriečka: Problém vyriešený, určite odporúčam tento e-shop, rýchle a pohotové jednanie ďakujem za doručený tovar a ospravedlňujem sa za moju predošlú reakciu
-
Denis Kevin Škriečka:
Dobrý deň,
všetky mobilné telefóny sú zabalené, zafóliované v originál balení od výrobcu. Vzhľadom na fakt, že do obsahu balenia nezasahujeme, nedokážeme zistiť, aká nabíjačka je vo vnútri. V prípade ak sa v balení nachádzala nesprávna nabíjačka, vieme Vám dodať redukciu.
S pozdravom a prianím pekného dňa,
Vasmobil.sk -
Objednal som si cez tento e-shop mobilný telefón Apple iPhone 5SE, všetko prebehlo v poriadku tak ako sľúbili takže spokojnosť. Jedinú vec ktorý by som vypichol - v krabici s príslušenstvom sa nenachádzala európska nabíjačka (teda adapter) ale iba tá americká ktorá je na Slovensku nevyužiteľná, takže na toto ste ma mohli upozorniť..
-
Peter: Dobrý deň,
e-shop prešiel zmenou a v roku 2014 bol nanovo spustený, čo znamená, že predošlé objednávky z iného e-shopu neevidujeme. Vy ste vytvárali objednávku v roku 2013, čo znamená, že tovar nebol zakúpený cez súčasný obchod.
Nevieme posúdiť, či je recenzia relevantná, keďže nevieme, či bol tovar reálne zákazníkovi odovzdaný. Heuréka totiž dáva možnosť recenzovať službu i v prípade, ak si zákazník tovar napríklad nevyzdvihne.
Naša firma sa zaoberá predajom mobilných telefónov, príslušenstva a servisom mobilných zariadení, nie sme detektívna kancelária, takže ak máte záujem problém riešiť, neváhajte nám do mailu napísať Vaše kontaktné údaje, na základe ktorých budeme schopní vzniknutú situáciu preveriť.
Nabíjačky zariadení Sony a Apple majú rozdielne koncovky, čiže nabíjačku nie je možné použiť v druhom zariadení.
Taktiež nerozumieme tomu, prečo vzniknutú situáciu riešite až teraz, keď je MT dávno po záručnej lehote.
Všetkým našim zákazníkom, budúcim zákazníkov by sme radi pripomenuli, že reklamácie riešime v rámci zákona, reklamačná doba na vybavenie reklamácie je 30 dní a ku každému zákazníkovi pristupujeme maximálne individuálne. -
reakcia na vasmobil z dňa 22.3.2016... Napísali ste "Vašu objednávku v našom systéme neevidujeme + nie je isté, či ste si vôbec tovar u nás zakúpili" ...Máte pocit že portál heuréka.sk posiela ľuďom email za účelom hodnotenia zakúpeného produktu a obchodu len tak náhodne hoci komu? Overený zákazník znamená že tovar bol v danom obchode zakúpený! Takže len ďalšie "žvásty" a zavádzanie z Vašej strany! Skúste si spomenúť na iPhonovú nabíjačku pre zariadenie Sony.
-
zakaznik333: este som zabudol spomenut ze telefony ktore predava su po zaruke a nepatri k autorizovanym predajcom