• nakúpil v obchode vasmobil pred 2 týždňami

• veľmi dobrá komunikácia
  • nakúpil v obchode vasmobil pred 3 týždňami

• Dodaný tovar iný ako na fotke
  • nakúpil v obchode vasmobil pred 3 týždňami

• Objednal som 27.12.2018, dnes 9.1. vypisuju, ze nalozili u prepravcu, neverim ,ziadna sms neprisla. Zavadzanie, naletel som na deklarovanu vyhodnu cenu. Som z tohto obchodu sklamany a znechuteny.
    • Nekomunikuju, treba donekonecna len urgovat

Nespokojnost pre lajdackost a nezaujem riesit problem.

Reakcia obchodu vasmobil

Pekný deň, ďakujeme za recenziu, mrzí nás vzniknutý problém, ale nedošlo k pochybeniu z našej strany od nás bol tovar vyexpedovaný ihneď po objednávke tovaru o čom vieme doložiť aj doklad. Kolegyňa na eshope Vás informovala o tom že treba kontaktovať priamo prepravcu pre urýchlenie riešenia problému. Ak je problém radi každý vyriešime, ak o ňom nevieme nedokážeme pomôcť. Do danej prepravnej spoločnosti sme volali aj urgovali doručenie danej zásielky. Bohužiaľ mrzí nás Vaše hodnotenie, nakoľko nie sme prepravná spoločnosť, ale eshop. Podľa našich informácií Vám tovar už bol expedovaný.

S pozdravom vasmobil.

• Dobré ceny
    • Rýchla komunikácie (odpoveď na email)

• nakúpil v obchode vasmobil pred 3 týždňami

• Dôveryhodnosť a dôvera pri kúpe.
  • nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

Velmi rychle dorucenie (tak ako maju napisene).
    Mobil prisiel v poriadku.
    velka spokojnost.
    Dakujem

• nakúpil v obchode vasmobil pred 4 týždňami

Bol som nepozorný a omylom som si objednal dual SIM verziu požadovaného mobilného telefónu. Po kontaktovaní predajcu sa všetko vyriešilo podľa mojich predstáv, takže za mňa hore.

• Kamenná predajňa na námestí v Žiline

• Vyhodne ceny
    • Platba za tovar len v hotovosti

• nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

Objednal som si ochranné sklo na iphone 8 za skoro 20 eur. Prišiel som tam s úplne novým telefónom s fóliou ešte z výroby a sklo som si tam nechal rovno nasadiť, čo bola zásadná chyba... Predavajúci začal sklo drhnúť handričkou napriek tomu že z neho práve odlepil fóliu a vôbec to nebolo potrebné. Výsledok bol že na displej nielen zaniesol smeti, ale čo je najhorišie spravila sa v rohu displeja maličká bublina.. keď som sa na to spýtal povedal mi že sklo sa časom ešte dolepí. Po týždni sa samozrejme nič nedolepilo a bublina sa ešte zväčšila. Vrátil som sa to reklamovať a predávajúci sa ma spýtal či by som to ja nalepil lepšie a oznámil mi že záruku na nalepenie skla neposkytujú. Výsledok je že mám na úplne novom telefóne ktorý som schválne nepoužíval kým príde ochranné sklo smeti (hnusnú bielu bodku aj pri senzore priloženia stmavenia displeja) a bublinu v rohu displeja. S ohľadom na moje skúsenosti obchod neodporúčam...

Reakcia obchodu vasmobil

Pekný deň, dúfam že si už pri čítaní Vašej recenzie si každý utvorí svoj názor. Reklamujete nalepenie skla ? Prišli ste si osobne vyzdvihnúť tovar na našu pobočku, spýtali ste sa nášho zamestnanca či by nebol ochotný Vám nalepiť ochranné sklo, on Vám povedal že samozrejme, ale že neručí za nalepenie i keď už ich nalepil doslovne stovky. Vy ste povedali že súhlasíte, na nalepenie ochranného skla sa musí LCD najprv odmastiť a potom očistiť, preto sú pri ňom priložené dve čistiace handričky. Po nalepení ste prišiel po pár dňoch že máte malú bublinku pod sklom a že ho chcete vymeniť, kolega sa Vám snažil vysvetliť že ste súhlasili sám z nalepením, dokonca bol ochotný poskytnúť Vám zľavu vo výške 50% na nové a to naozaj nemusel, ale čo človek nespraví pre spokojnosť zákazníka . Dúfam že po prečítaní daného vyjadrenia budete aspoň trochu sebakritický a pochopíte že nedošlo pochybeniu z našej strany, ale Vašej. PS: Áno treba napísať negatívnu recenziu aj na facebook, google... . Ale ako sa budem zas opakovať "karma je zdarma". Ďakujeme za recenziu a prajeme mnoho úspechov. Ospravedlňujem sa za možné expresívne vyjadrenia.

S pozdravom Michal Minárik vedenie Cinema, s.r.o.

• nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

• Rychle vybavenie objednavky, jeden den objednane, vecer mi prisla sms od kuriera a na druhy den bol tovar doruceny.
    • Ziadna

• nakúpil v obchode vasmobil pred 2 mesiacmi

• momentálne to vyzerá tak, že ma oklamali: namiesto Dual SIM telefónu mi predali Single SIM- nemám to ani ako overiť, lebo v ponuke už ho nemajú a na objednávke nie je špecifikácia..veeľmi som nahnevaná, za tie peniaze by som kúpila inde Dual...

Reakcia obchodu vasmobil

Pekný deň, ďakujeme za recenziu. Pri kúpe daného modelu nikde v popise, ani parametroch nebol uvedený údaj o Dual SIM verzií, preto nerozumieme danej recenzií. Mobilný telefón ste kupovali v NOVEMBRI, stačilo nás kontaktovať, alebo vrátiť tovar do 14 dní. Preto je nám ľúto opätovne neopodstatnenej recenzie, ktorá nám len znižuje naše hodnotenie. Radi prijmeme konštruktívnu kritiku a priznáme si samozrejme aj chybu z našej strany, ale v danom prípade nás len mrzí Vaše jednanie, ktoré nebolo zapríčinené pochybením z našej strany. V prípade nejasností nás stačí vždy kontaktovať a sme nápomocný riešiť rozumne každý problém.

• nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

• Tovar dodaný na druhý deň po objednaní
    • nízke ceny

• rýchla komunikácia
    • tovar dodaný v poriadku a načas
    • nemám

• nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

• Telefon som mal na osobny odber . Ked som si pre neho prisiel, tak mi bolo povedane, ze musim cakat, lebo telefon nie je este prijaty a teraz balia ine dobierky. Pritom predavač obsluhoval zakaznikov, ktori chodili po mne a ja som cakal, kedze preedavac nedokázal vybavovat dobierky, kedze vybavoval zakaznikov.
    • Doklad pri prebrati neobsahoval nalezitosti, ktore danovy doklad ma obsahovat- neda sa teda kupit na IČO, nakolko neobsahuje standardy a dovodom je to, ze telefon je predavany ako nie novy, hoci novy je, ale vykupeny od fyzickej osoby. Čo znamena, že reklamácia telefónu bude problém, keďže neviete odkiaľ je telefón vykúpaný.

Zavádzanie

Reakcia obchodu vasmobil

Pekný deň, ďakujeme za recenziu, ospravedlňujeme sa za čakanie pri osobnom prevzatí, ale v predvianočnom období je toho naozaj moc. Vaša objednávka bola vytvorená na Fyzickú osobu Meno a Priezvisko, tak tam samozrejme nie je uvedené IČO a DIČ, reklamácia sa dá vždy uplatniť u nás, alebo zaslaním do akéhokoľvek autorizovaného servisu v EU. Samozrejme ak ste nespokojný daný tovar sa dá do 14 dní vrátiť. Doplnenie, prišli ste skôr vyzdvihnúť tovar, ako Vám bolo oznámené že si môžete tovar vyzdvihnúť a tovar ste aj tak neprebrali a bola Vám objednávka stornovaná na žiadosť z Vašej strany.

• spokojnosť

• Rýchlosť dodania
    • Žiadne

• nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

• cez víkend objednané, v pondelok odoslané, v utorok dodané
    • super cena
    • spokojnosť s obchodom, s komunikáciou obchodu
    • zatiaľ žiadna

Prehľadnosť obchodu, popis na nete, kde sa obchod nachádza, serióznosť, otváracie hodiny, kontaktná osoba + tel. kontakt.

• Rýchlosť
    • Neviem

• nakúpil v obchode vasmobil pred 1 mesiacom

• Absolútne nezodpovedný a neprofesionálny prístup obchodu

Reakcia obchodu vasmobil

Pekný deň, ďakujeme za recenziu, ale musíme sa striktne ohradiť voči danému hodnoteniu. Je nám ľúto daného neobjektívneho hodnotenia. Vytvorili ste si objednávku tovaru s platbou prostredníctvom splátkovej spoločnosti, daný mobilný telefón bol odložený na odoslanie po schválení zmluvy cez splátkovú spoločnosť, naša pracovníčka Vás viac krát vyzvala aby ste doložili doklady potrebné na schválenie a vy ste to viac krát striktne odmietol že ste ich poslal spátkovej spoločnosti. Daná splátková spoločnosť ale má jasné pravidlá postupu a tie ste nebol ochotný akceptovať a preto vám bola Vaša objednávka po cca 10 dňoch stornovaná. Nedošlo k pochybeniu z našej strany, ale naopak z Vašej strany a budeme žiadať o vymazanie danej nerelevantnej recenzie na náš obchod.

S pozdravom vedenie vasmobil.sk