Spokojný

Reakcia obchodu Váš Chovatel

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojný, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce.

• Najlepsia cena tovaru.
    • Rychlost dorucenia.

Krmovo je kvalitné

Dobré ceny.
    Zrozumiteľná a bezproblémová komunikácia.
    Nakupujeme tu opakovane.
    Spokojnosť.

• Dobrá kvalita
    • Dobrá cena
    • Drahé poštovné

S pozdravom VasChovatel.sk

• Spoľahlivé a rýchle dodanie objednávky.

• Rychle dodanie

Rýchle dodanie tovaru.

• Vyhodne ceny
    • Rychle dorucenie

S pozdravom VasChovatel.sk

Bez problémový , max. spokojnosť.

Som velmi spokojný

Prvá kúpa.

S pozdravom VasChovatel.sk

• Kvalitné granule za výborné ceny

S pozdravom VasChovatel.sk

• Profesionalita, rýchle dodanie, vysoká spokojnosť

• Super

S pozdravom VasChovatel.sk

• Rýchlo, presne , bez chyby.

Skôr ako za 48 hod. som mal tovar doma k dispozícii.

• Rychle dodanie.
    • Kvalitný tovar.

S pozdravom VasChovatel.sk

• Objednal som si 17kg balenie a prislo mi 14.5 kg balenie za tu istu cenu a komunikacia s predavajucim bola sama vyhovorka.

Reakcia obchodu Váš Chovatel

u krmiv Acana Classics docházelo v poslední době ke změně balení (ze 17kg pytlů jsou 14,5kg a z 11,4kg jsou nyní 9,7kg). Bohužel jsme tuto informaci nepodchytili od dodavatele včas, a proto u receptury Prairie Poultry došlo k odeslání již menších balení, přestože byly zákazníkem objednány pytle se 17 kg (EAN krmiva je stejný).

Za tuto situaci se jménem společnosti omlouvám. Kolegyně Vám zašle, pokud tak již nebylo učiněno, na e-mail slevový kód, který tuto finanční újmu vykompenzuje.

Již je změna na e-shopu uvedena: https://www.vaschovatel.sk/91903-acana-prairie-poultry-14-5-kg-classics.html

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se velmi omlouvám. Pěkný den. Andrea