Rýchly, spoľahlivý

Reakcia obchodu Váš Chovatel

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojný, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce.

Som veĺmi spokojná.

S pozdravom VasChovatel.sk

Obchod zavádza zakazníkov !!!

Reakcia obchodu Váš Chovatel

Dobrý den, prosím o upřesnění Vaší negativní recenze na [email protected]. Pokud je problémem uplatnění kódu MEGAHLAD4, o kterém píšete v poznámce u objednávky, tak tento kód je možné uplatnit pouze 1x, o čemž jsou zákazníci v info e-mailu informováni (poznámce na konci e-mailu u hvězdičky). Tento kód jste použil již v objednávce ze dne 17.01.2024, takže nárok na něj podruhé nemáte.

Pro více slevových kódů odebírejte naše sociální sítě a newslettery. Aktuálně je platný např. slevový kód AKCE24 (platnost do konce roku 2024), ale i u něj je nastavena podmínka, že jej lze uplatnit pouze 1x.

Pěkný den přeje ze celý tým z Vaschovatel.sk Andrea.

expresne dorucenie

rychle dorucenie

S pozdravom VasChovatel.sk

• Už z minulosti mám veľmi dobré skúsenosti s týmto pršiplášťom pre moju fenku a tak keď je to potrebné tak sa stále obrátim na vás.

• kvalita produktov
    • široká škála produktov

• Sortiment

Ok

• rýchlosť dodania

S pozdravom VasChovatel.sk

• Veľmi rýchle dodanie, všetko na jednom mieste, veľký výber.

Rýchle dodanie, kvalitne zabalené.

Dobrý deň.
    Oceňujem rýchlosť akým spôsobom bola objednávka vybavená, výborný prepravca, vytýkam chybu, že ster mi nepotvrdili objednávku emailom. Inak som spokojný. JUDr. Ridilla

Reakcia obchodu Váš Chovatel

děkujeme za Vaše zhodnocení. Objednávky jsou potvrzovány na e-mail uvedený v obj. zhruba do 10 min od odeslání objednávky. Prosím, překontrolujte i SPAM ze dne 26.02.2024 (+/- v 16h), kdy jste obj. provedl. Pokud by tam rekapitulační e-mail nebyl, tak nás kontaktujte na [email protected] a kolegové z IT by odesílání tohoto automatického info e-mailu prověřili.

Pěkný den. Andrea a celý tým z Vaschovatel.sk

Spokojný

• Najlepsia cena tovaru.
    • Rychlost dorucenia.

Krmovo je kvalitné

Dobré ceny.
    Zrozumiteľná a bezproblémová komunikácia.
    Nakupujeme tu opakovane.
    Spokojnosť.

• Dobrá kvalita
    • Dobrá cena
    • Drahé poštovné

S pozdravom VasChovatel.sk

• Spoľahlivé a rýchle dodanie objednávky.