• neposielajú kompletnú iba to čo majú skladom aj keď poštovné uhradíte v plnej výške

Reakcia obchodu Užitočné potreby

Vrámci urýchlenia vybavenia objednávok v tomto predvianočnom období tovar posielame podľa toho, či je skladom. Vo Vašej objednávke bolo viacero položiek, tie ktoré boli na sklade sme poslali hneď, tovar ktorý nám naskladnia neskôr bude doposlaný samozrejme na naše, náklady, o čom sme Vás už informovali e-mailom.

Poťah na žehliacu dosku mi prišiel s iným vzorom, ako som si objednala. Nebol zlý, len som bola zaskočená. Ak takáto situácia nastane, očakávala by som od predajcu, aby sa spýtal, či mi daná vzorka mi vyhovuje. Keďže sa mi nechce tovar vracať z dôvodu platenia poštovného, nechala som si ho, napriek mojej nespokojnosti.

• Nepoznám žiadne výhody tohoto obchodu .
    • Náhodným výberom so prišiel na tento obchod .
    • Je to určite môj posledný nákup v tomto obchode .
    • Nenormálne dlhá dodacia doba , keby dodávali smrť ,
    • tak sme všetci nesmrteľní .
    • Vyslovene slabá komunikácia obchod-zákazník .
    • Ja ešte ani dnes , skoro po mesiaci , neviem či mi to už poslali , alebo či mi to vôbec pošlú .

Odporúčam všetkým kupujúcim vyhnúť sa tomuto obchodu .
    Obchodu odporúčam robiť niečo iné , toto ím vyslovene nejde .

Reakcia obchodu Užitočné potreby

Objednávku ste zadávali 02.01.2017 /čo v žiadnom prípade nie je mesiac/, o tomto termíne ste boli riadne e-mailom informovaný. Dlhšie termíny boli spôsobené sviatkovým obdobím a inventúrou. Tovar bol včera od nás expedovaný a dnes je na rozvoze.

• neviem definovat.
    • Nedostatocna informacia o tovare

Kupil som si 2 nerezove kose. Pre istotu som telefonoval do obchodu aby som sa uistil, ze nerez nebude leskly, ale matny. Bolo mi povedane, ze kose budu take, ako na obrazku, t. j. matny - "kartacovany" povrch. Kose dorazili take ake som nechcel - leskle.

• nedostala som žiadnu fakturu ktorou by som mohla tovar reklamovať

tovar bol zabalený v krabici avšak bez faktury a rozprašovač nefunguje ...

Reakcia obchodu Užitočné potreby

daňový doklad posiela naše fakturačné oddelenie elektronicky po doručení tovaru.
    Pokial je tovar nefunkčný, je potrebné ho vrátiť na našu predajňu do 7. pracovných dní alebo reklamovať.

• Nepravdive informacie ohladne tovarov.
    • Zla komunikacia.

Ziadna komunikacia po objednani tovaru. Napriek mailu ohladne vyskladnenia tovaru, pripadne dodanie ineho podobneho tovaru, sa mi uz nikto neozval!