• perfektný

komunikacia a rychlost dodavky

• rýchla dodávka, tovar podľa popisu, spokojnosť

• Rychlo a spolahlivo

• neposielajú kompletnú iba to čo majú skladom aj keď poštovné uhradíte v plnej výške

Reakcia obchodu Užitočné potreby

Vrámci urýchlenia vybavenia objednávok v tomto predvianočnom období tovar posielame podľa toho, či je skladom. Vo Vašej objednávke bolo viacero položiek, tie ktoré boli na sklade sme poslali hneď, tovar ktorý nám naskladnia neskôr bude doposlaný samozrejme na naše, náklady, o čom sme Vás už informovali e-mailom.

v obchode som okamžie našla to, čo som hľadala, má veľmi prehľadné stránky, rozne kategórie podľa tpho, kto čo potrebuje, je to vynikajúci obchod odporíčam ho všetkým. Som velMi spokojná s komunikáciou obchodu, s rýchlosťou dodania zocatu, s kcalitou zp atu aj s kvalitou zabalenia tpvatu a pchranou pred poškodenóm

• Super nákup!

Super nákup! Určite z tohoto obchodu ešte niečo nakúpim.

• Rýchle dodanie! Kvalitný tovar!

Som spokojná

Poťah na žehliacu dosku mi prišiel s iným vzorom, ako som si objednala. Nebol zlý, len som bola zaskočená. Ak takáto situácia nastane, očakávala by som od predajcu, aby sa spýtal, či mi daná vzorka mi vyhovuje. Keďže sa mi nechce tovar vracať z dôvodu platenia poštovného, nechala som si ho, napriek mojej nespokojnosti.

• -uspora času
    • zlá informovanosť prostredníctvom SMS-ky že tovar príde v sobotu a prišiel až v pondelok.

je to super a hlavne rýchlo.

• Nepoznám žiadne výhody tohoto obchodu .
    • Náhodným výberom so prišiel na tento obchod .
    • Je to určite môj posledný nákup v tomto obchode .
    • Nenormálne dlhá dodacia doba , keby dodávali smrť ,
    • tak sme všetci nesmrteľní .
    • Vyslovene slabá komunikácia obchod-zákazník .
    • Ja ešte ani dnes , skoro po mesiaci , neviem či mi to už poslali , alebo či mi to vôbec pošlú .

Odporúčam všetkým kupujúcim vyhnúť sa tomuto obchodu .
    Obchodu odporúčam robiť niečo iné , toto ím vyslovene nejde .

Reakcia obchodu Užitočné potreby

Objednávku ste zadávali 02.01.2017 /čo v žiadnom prípade nie je mesiac/, o tomto termíne ste boli riadne e-mailom informovaný. Dlhšie termíny boli spôsobené sviatkovým obdobím a inventúrou. Tovar bol včera od nás expedovaný a dnes je na rozvoze.

Objednal som tovar na Slovensku s doručením na SK, lebo v ČR internetové obchody negarantovali doručenie do Vianoc vrámci ČR. (Prevoz SR-ČR svojpomocne).
    Čo obchod sľúbil, to dodržal. Doručenie 23/12 ma milo prekvapilo. Čo ma neprekvapilo bolo "preťaženie kuriérov", ktorých bolo treba naháňať osobne, pretože mali veľa balíkov a nestíhali...
    Vivat vianočné nákupy na internete na poslednú chvíľu... :-)

• Cena, prehľadnosť a doručenie domov

Doporučujem

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie
    • Tovar je totálne iný, ako na obrázku. Oveľa nižšia kvalita. Na obrázku pekná hustota, v skutočnosti, celkom obyčajná girlanda.

Pozorn obrázky sú klamlivé!

• Dobré ceny

Rýchle vybavenie objednávky.

Som spokojna s objednanym tovarom

• Rôznorodosť tovaru

Odporucam obchod

• neviem definovat.
    • Nedostatocna informacia o tovare

Kupil som si 2 nerezove kose. Pre istotu som telefonoval do obchodu aby som sa uistil, ze nerez nebude leskly, ale matny. Bolo mi povedane, ze kose budu take, ako na obrazku, t. j. matny - "kartacovany" povrch. Kose dorazili take ake som nechcel - leskle.

• kvalita za rozumnú cenu
    • nemá

dobrý nákup