Týždeň čakám na doručenie tovaru a až po urgencií sa zmôžu poslať informáciu, že objednávku mi zrušili, lebo tovar "na sklade" nemajú a ani mať nebudú, pretože je "zlý".

Reakcia obchodu USARMY.SK

Zakaznik ma uplnu pravdu. Nechceli sme mu vsak odoslat tovar, o ktorom sme sa az neskorsie dozvedeli, ze mu urcite nebude vyhovovat. Bohuzial stava sa. Este raz, ospravedlnujeme sa.

• Klamú

Predávajú ako originál a je to kópia.

Reakcia obchodu USARMY.SK

Zakaznik ma uplnu pravdu, v tomto pripade sa naozaj nejedna o original. Doslo nechtiac k omylu z nasej strany. Najjednoduchsie by bolo, keby zakaznik zavolal na nasu info linku a okamzite mu vratime peniaze.

Neposlal objednavku

• Poškodený tovar

Neodporúčam

Objednávka potvrdená, na stránke sa uvádzalo, že tovar doručujú už 9.11.2022. Dodnes tovar nedorazil, ani kontakt zo strany obchodu, jednoducho nič.

• Nič nesedí

Reakcia obchodu USARMY.SK

Nerozumieme tomu, ze: "Nic nesedi". Vsetko dostal zakaznik presne podla jeho objednavky. Ak mu nesedi velkost, je potrebne sa ozvat a tovar jednoducho vymenime. Ale ze "Nic nesedi" ???

Objednala som si tovar s platbou prevodom, prisiel mi mail, ze mam pockat na fakturu a platobne udaje a odvtedy mi nic neprislo, nikto sa mi neozval , ziadny mail neprisiel

Tovar nedorazil ani po 7 dňoch, žiadna komunikácia obchodu

Celé zle, NEODPORÚČAM !!! tovar som objednávala v predstihu.( 8.12)..Neboli mi schopní zavolať a informovať,že tovar nemajú na sklade.Až keď som písala email,či mi objednávka dorazí do Vianoc,až POTOM mi pán zavolal...(20.12),že tovar nemajú a do Vianoc mi nepríde !!!! HANBA !!! ....

Reakcia obchodu USARMY.SK

Vazeny zakaznik T. Mate vo vsetkom pravdu az na to, ze tovar nebol objednany 8.12.2021, ale 14.12.2021, co ale urcite neznizuje nasu zodpovednost za nedodanie tovaru. Nie vzdy vsetko vyjde, ako by sme si zelali a to hlavne v tomto neprijemnom covidovom obdobi. Ostatne recenzie o tom svedcia. Asi sme si v tomto pripade nezasluzili ani tych 10%. Prajeme prijemne sviatky a Novy rok.

• Tovar nezodpovedal foto na stránke, objednal som uterák, namiesto toho mi prišiel nastrihany obrus!

Reakcia obchodu USARMY.SK

Ospravedlnujeme sa zakaznikovi. Je pravda, ze foto na stranke bolo trochu ine (uz je zamenene), ale v ziadnom pripade sa nejednalo o nastrihany obrus. Kazda strana bola obsita, len sa jednalo o iny druh uteraku. Stacilo nam zavolat, resp. napisat a v pripade, ze zakaznik nie je spokojny s tovarom, tento vyzdvihneme prostrednictvom kurierskej sluzby (resp. ho moze vratit) a financna hotovost mu bude vratena.

• Asi ceny?
    • Prehladny eshop
    • Neprislo mi ziadne sledovacie cislo zasielky
    • Zasielku som objednaval 13.4 a je 20 a nic ziaden feedback iba ze objednavka prijata

Reakcia obchodu USARMY.SK

Ospravedlnili sme sa zakaznikovi telefonicky. Zial 30% je malo, ale viac ako nula. Nepotesilo.

Poslali mi inú veľkosť je mi to malé. Po mojon nákupe hneď zmizla požadovaná veľkosť z ich stránky, zrejme ju nemali a namiesto toho aby normálne dali vedieť odstrihli z trička štítok s veľkosťou aby som to asi nemohol reklamovať že iná veľkosť a nevšimol si a poslali menšie také aké mali a nie také aké som objednal. Ide im o peniaze nie o zákazníka. Chcel som potom viac toho nakúpiť kúpil som na začiatok vzorky po jednom, ale po tejto skúsenosti už nemám záujem.

Reakcia obchodu USARMY.SK

Po telefonickom kontakte s danym zakaznikom bola cela zalezitost vyriesena. Kedze vyradene armadne odevy dostavame v 10, resp. 20 ks baleni, moze sa stat, ze na niektorom kuse chyba stitok, alebo je uplne necitatelny. Zo ziadneho tricka a ani z ineho odevu by sme si v ziadnom pripade nedovolili odstrihnut stitok (co nas doteraz ani nenapadlo). Zakaznikovi sme poskytli kompenzaciu, s ktorou suhlasil.

• Usianku som objednala č. 60 a prišlo č. 61-62. Tým pádom je synovi veľká. Chcel ju ako darček na narodeniny, takže bol rozčarovaný. Objednávala som podľa pokynov, že obvod hlavy ma 58 cm. A objednala som č. 60.

Reakcia obchodu USARMY.SK

Predmetna zalezitost bola so zakaznickou telefonicky prejednana. Nie vsetko je tak, ako sa to javi. Ponukli sme jej okamzitu vymenu, avsak ciapka uz bola nosena. Aj napriek tomu sme nadalej ponukli vymenu, co zakaznicka ale pochopitelne odmietla. Predmetna skutocnost nas mrzi, ale nikde na stranke sme neposkytli informaciu, ze na obvod hlavy 58 je vhodna ciapka cislo 60. Pri najblizsom predaji zakaznicke poskytneme adekvatnu zlavu.

poslali mi iné nohavice,nie tie ktoré som si objednal.velké sklamanie

Reakcia obchodu USARMY.SK

Zakaznikovi sme dali moznost vratenia tovaru s tym ze mu vratime peniaze, resp. mu ich vymenime za ine. A to vsetko este pred uverejnenim uvedenej recenzie. Ale v podstate mal a ma zakaznik pravdu. Poslali sme mu nohavice ine, aj ked velkostou a farebne boli tie iste, ake si objednal. Takze, aj ked nas to mrzi, ma zakaznik pravdu.

more objednal som si ušianku s cz odznakom ušianka prisla no bez odznaku a zapuchnuta

Reakcia obchodu USARMY.SK

Usianka nie je zapuchnuta, ale kedze sa jedna o orig. usianky armady Csla., ktore su ulozene v sklade viac rokov, moze mat svoju typicku vonu "ulozenky". Odznak by mal byt vnutri ciapky.

• Dobrý deň minulý týždeň mi 16.1.2019, (hoci som si objednávala 8.1.2019) a túto sobotu 19.1.2019, sme boli v lese v Bratislave išli sme na Kolibu, mala som tie proti šmykové návleky,čo som si objednala, ale REKLAMUJEM Váš nekvalitný tovar, lebo cestou som na zľadovatenej ceste spadla a na môj údiv, som zistila, že hroty na jednej gumenej časti nie sú !!! ani jeden!!! a na druhej už jeden chýba a dokonca po jednom raze použitia to hrdzavie!!! Ledva chodím, mám celý ľavý bok samú modrinu od pádu na zľadovatelom chodníku. (môžem to aj foto zdokumentovať). Nepredávajte už také nekvalitné výrobky, šetrite našu krásnu planétu ZEM!!! Všetko je len taký šmejd!!

Reakcia obchodu USARMY.SK

Dobry den vazeny zakaznik (zakaznicka), je nam naozaj luto Vasho pripadu. Ste zatial jedina a prva zakaznicka, ktora reklamuje uvedeny vyrobok a pritom sme ich predali tuto sezonu na stovky. To, ze na jednej chybali kovove hroty, nevieme ako je to mozne, ale pred obutim to nebolo vidno? Tym, ze ich nebudeme predavat, ako budeme setrit nasu krasnu zem? Boli to tie navleky 5 hrotove o ktorych pisete. Zakaznikovi posleme zdarma iny druh navlekov a to 24 hrotove, vadne moze vratit a peniaze zakaznikovi obratom vratime. Este raz sa ospravedlnujeme.

Žiaľ, už nie som spokojný. Pravidelne sa vyskytujú v objednávkach rôzne nedostatky. Naposledy mi poslali Kód produktu: 09 - 087 za 2,90€, ale objednal a zaplatil som za Kód produktu: 09 - 064 =3,30€. Na prvý pohľad drobnosti???... , ale pravidelné...!

Absolútne nie som spokojná dala som si to poslať na poštu - pripláca sa za to o 1 euro viac ako za kuriera a do dnes mi to neprišlo ani žiadny e-mali a už budú tomu dva týždne. Ďakujem pekne

Reakcia obchodu USARMY.SK

Musime reagovat, aj ked neskorsie. Uvedena zasielka sa bohuzial "stratila". Balik bol reklamovany na poste, kde posta uznala nasu reklamaciu. Je skoda, ze pani Maria sa neobratila hned na nas. Ked sme jej zavolali, o tovar uz zaujem nemala. Je nam to luto, ale stava sa to.

Na stránke predávate svetelné tyčinky cyalumene ale namiesto nich príde obyčajná čína.

Reakcia obchodu USARMY.SK

Ano predavame. V dnesnej dobe je naozaj malo produktov, ktore sa nevyrabaju v Cine, Thajsku, Pakistane... co vsak neznamena, ze su menej kvalitne. Riesenie je velmi jednoduche, mohli ste ich kludne vratit spat a my by sme Vam vratili peniaze.

• zavolajú v prípade potreby
    • neposlúchnu,na čom sa dohodnete
    • dodali tovar v zlom stave-presne takom,na aký som upozornil,že ho nechcem...

až na poslednú nepríjemnosť sú ok.

Reakcia obchodu USARMY.SK

Kazdy tovar je mozne okamzite vratit, resp. vymenit, kde neuctujeme ziadne expedicne naklady.