• Cena a kvalita

Pneumatiky boli staré 2020

Reakcia obchodu UNITRAILER

Kontaktujte nás prosím na [email protected], určite túto situáciu vyriešime.

S pozdravom Unitrailer

• Super obchod prehľadný eshop adekvátne ceny
    • Dlhšia doba dodania +/- týždeň

Dobrý deň
    vďaka Vašim reakciám môžeme zlepšovať náš e-shop tak, aby sme boli dobre pripravený na Vaše požiadavky.
    Ďakujeme za Váš čas za napísanie recenzie.

• Výborné!

S pozdravom Unitrailer

• Pružné a rýchlé vybavenie.

Je na úrovni

S pozdravom Unitrailer

• bezproblémový nákup. tovar došiel podľa dohody.
    • žiadna

Dobrý obchod, spoľahlivý.

• O.K.

• Prehľadnosť
    • Veľký výber
    • Pomer cena +/-
    • Nevýhodu som nenašiel som spokojný

Celkový nákup bol rýchly bez problémový od zaplatenia po doručenir na slovensko
    Ale na Slovensku kuriérska spoločnosť dpd nemám väčšinu na nich zlého slová ale som nespokojný z jedného hľadiska zavolal mi kuriér ze mi doručí balík zišiel som dole max čas 2-3min a balík hodení pri bytovke a kuriéra nikde tak som mu volal viem ze majú toho veľa ale toto sa nerobí aspoň mohol počkať v aute lebo niečo alebo mohol niekto prísť a zobrať to a keď som mu volal tak slová ' no a čo on ma toho veľa' a vypol ma hrozný prístup to som ešte nezažil. Ale ako vravím to je chyba kuriérskej spoločnosti nie obchodu s nim som max spokojný.

• Richle dodanie.

S pozdravom Unitrailer

• Výborné ceny a rýchle dodanie

• Ročné pneumatiky.stare. 0223

Dobrý deň
    ďakujeme za Vašu pripomienku ale musím jasno a na základe faktov jednoznačne Vám vysvetliť , že ročná pneumatika nie je stará.
    citujem z odborných stránok
    "Pri výbere pneumatík sa veľa vodičov díva práve na údaje v DOT a vyžaduje od predajcu, aby bola pneumatika vyrobená v aktuálnom roku. Sú to však zbytočné obavy. Vyšší vek pneumatiky rozhodne neznamená tovar horšej kvality, a ak kúpite od overeného predajcu dva roky staré pneumatiky, budú mať rovnako dobré jazdné vlastnosti ako pneumatiky vyrobené pred niekoľkými týždňami. Pri správnom uskladnení pneumatík totiž pneumatika nestarne a u serióznych predajcov si môžete byť istí, že majú pneumatiky uskladnené na profesionálnej úrovni, inak by boli sami proti sebe."
    "DOT teda nehrá takmer žiadnu rolu v kvalite pneumatík. Ak je pneumatika uskladnená v suchu, pri teplote do 15 °C, mimo dosahu svetla, mimo dosahu chemických látok a zdrojov ozónu, starne veľmi pomaly. Odborníci sa zhodujú na tom, že v prípade kvalitného profesionálneho uskladnenia môžu byť automobilové pneumatiky predávané ako nové do 5 rokov od výroby bez toho, aby ste museli mať obavy o ich kvalitu. "
    Údaje môžete nájsť napríklad na
    Chcel by som Vás poprosiť pred napísaním tak subjektívneho názoru, prečítať stanovisko rôznych výrobcov alebo predajcov pneumatík, pretože niekedy jednoduchou vetou môžete pokaziť prácu niekoľkých ľudí , ktorí sa dennodenne starajú aby naši zákazníci dostávali kvalitný a v miare lacný tovar.
    Chcel by som Vás ubezpečiť že z dôvodu predaja tisícov kusov ročne do celej EÚ, sme si vedomí, že náš tovar musí byt správne uložený aby spĺňal všetky kritériá pre spokojnosť našich zákazníkov.
    V súčastnosti máme na sklade pneumatiky z roku 2023 ale nové dostavy sú už z roku 2024, takže naše pneumatiky majú pri predaji maximálne okolo 1 roku čo absolútne nevyplýva na ich kvalitu.
    Ďakujeme za pochopenie dúfame že takéto obšírne vysvetlenie pomôže pri ďalších nákupoch v našej firme alebo u iných predajcoch dodržujúcich vysoké štandardy .

• Rýchlosť, kvalita

Dobrý deň
    Ďakujeme za vašu recenziu a doporučenie .
    S pozdravom Unitrailer.

Dobrý výber, slušné ceny,pohodlné objednanie

S pozdravom Unitrailer

• Som spokojný s tovarom.
    • Pomerne dlhá doba dodania.

Dobrý deň
    ďakujeme za Vaše odporučenie.

• Siroky sortiment

Dlhe dodanie tovaru (PL->SK)

Dobrý deň
    ďakujeme za Vašu recenziu, tovar posielame do 24 hodín od zúčtovania úhrady. Staráme sa spolupracovať len s renomovanými kurierskimi firmami , niekedy dlhší čas doručenia nie je z našej viny. Áno tovar sa posiela z centrálneho skladu v Poľsku priamo do zákazníka v celej Európe, namiesto tvorenia skladov či kamenných obchodov v dnešnej dobe je to tak výhodnejšie hlavne cenovo a cena je prvoradou požiadavkou pri výbere .
    S pozdravom Unitrailer

• Super komunikácia, rýchle vybavenie reklamácie

Dobrý deň
    ďakujem za doporučenie, pri toľkých objednávkach sa samozrejme vyskytnie aj nejaká reklamácia, čas a spôsob jej vybavenia je pre nás veľmi dôležitý, chceme aby zákazník cítil že predajom sa u obsluha v našej spoločnosti nekončí.
    S pozdravom Unitrailer.

• Tovar bol doručený perfektom stave všetko bolo poriadku . Ďakujempekne

Dobrý deň
    ďakujem za Váš čas na napisanie recenzie, vážime si Vašeho doporučenia.
    S pozdravom Unitrailer

Dobrá komunikácia a rýchle riešenie dotazov.....

Dobrý deň ,
    ďakujeme za Vaše doporučenie.
    S pozdravom Unitrailer

Rýchle dodanie cez paketu.

Dobrý deň
    ďakujeme za Vaše doporučenie.
    S pozdravom Unitrailer

nato že sa jedná o PL shop prekvapujúco rýchle doručenie.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu, snažíme sa spolupracovať len s tými najlepšími kurierskimi spoločnosťami, sme si vedomí že zákazníkom záleží na rýchlom doručení.