• Priliš dlha doba dodania

Dve objednávky, dve reklamácie a arogancia pri vybavovaní reklamácie.

Čakám na tovar tak som nespokojný dlhodobá záležitosť

• Napriek tomu ze som zaciarkol ze si nezelam zaslat dotaznik spokojnosti a prijmat reklamne spravy tak na drzovku mi bol zaslany a coskoro ocakavam aj reklamne maily.

7 dní a neprišiel,
    Hlavne že je napísané do 24 hod.
    Zbrzdilo ma pri práci a ešte stále neprišlo len email že príde, sorry to sa mi nestalo ešte nikdy a to nakupujem aj 2,3 x za týždeň z e-shop

• Predávaju brankove sety zamok klučka vložka ktore nepasuje do kopy vyhodene peniaze

• rýchla dodávka
    • Kohútik funguje opačne ako ostatné. Keď je páčka v smere výtoku vody, prietok je zastavený a keď je páčka kolmo na výtok - voda tečie. Ak by som ho montoval vnútri domu, asi by som sa vytopil. Od uzáveru vody musím dobehnúť 20 m do záhrady k tomuto kohútiku.

Reakcia obchodu umakov.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy. Uzáver musel byť chybne namontovaný od nášho dodávateľa. Uzáver viete otočiť o 90 stupňov, odskrutkujete skrutku na vrchu uzáveru, vysuniete a pootočíte ho, aby bol správne otočený.

• Objednávka nevybavená, obchod nekomunikuje

Ani nevedia čo predávajú! Technická podpora nič!

Reakcia obchodu umakov.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť s našou technickou podporou. Kolegovia na podpore sa snažia vždy čo najlepšie poradiť a pomôcť. Budeme sa snažiť o zlepšenie a ďakujem, že pravidelne nakupujete na našom eshope aj za dve negatívne recenzie za sebou. Aj tie nás posúvajú v zlepšovaní komunikácie so zákazníkmi.

• Neochota

Riadiaca jednotka prišla nefunkčná, robila problém od začiatku montáže a odmietajú uznať reklamáciu, ani nenapísali dôvod, len ju poslali naspäť!!! Môj posledný nákup!!! Musel som si kúpiť jednotku inde!!!

Reakcia obchodu umakov.sk

mrzí nás nespokojnosť s vybavením Vašej reklamácie. Ako ste mali uvedené v reklamačnom protokole od nášho technika, elektronika zaslaná k reklamácii javila znaky zatečenia (zaoxidované kontakty a mapy po vodnom kameni na doske plošného spoja). Bohužiaľ reklamáciu elektroniky, ktorú ste zakúpili v 8/2021 sme tak nemohli uznať.

tovar nedorazil, tovar je u partnera, za 6 dní nevedia dodať tovar, slimáci,
    v maily je telefónne číslo, keď zavoláte dajú vám iné a voláte ako spojovateľka

posielal som len žiadosť o dopyt nie objednávku ale behom 7 dní sa nikto neozval.

Prišiel iný tovar, aký bol objednaný podľa katalógu.

• Kompletny sortiment zabradlia

Tragicka komunikacia. Pri chybajucej casti objednavky sa neda dopatrat noveho terminu ani po 1,5 mesiaci.

• Pomiešali objednavku
  • No zrejme ťažko budem spokojná s niečím čo som si objednala no nezakupila lebo tovar nemam.A mladý muž čo ma kontaktoval ohľadom toho mi nakoniec povedal že mnou vybraný tovar nemajú nikde na sklade a čo majú ten jeden kus bude dlhšie trvať lebo sú to veci z výpredaja.Ale keď som objednavala skladom boli.No viac nemám záujem.P.S.neznamena keď mám teraz záujem o veci z výpredaja za par eur že si za pol roka nemôžem kúpiť komplet zábradlie za tisíc eur .

Chýba slovenský návod. Na moju prosbu cez email som ani tak nepochodil.

• rýchlosť dodania
    • kvalita produktu

Tovar bol pred odoslaním pravdepodobne neodskúšaný, prišiel nefunkčný a vzhľadom na jeho cenu sa mi neoplatí ho reklamovať, cena dopravy k predajcovi je cca dve tretiny ceny tovaru. Obchod by mal tovar za nízke ceny reklamovať tak, že zákazníkovi pošle ďalší kus kurierom, ktorý prevezme poškodený spätne a obchod následne preverí reklamovaný tovar.

mal som otazku v objednavke, nik sa mi doteraz neozval.
    tovar nedosiel.

Dobry den objednal som panty ktore boli skladom a po objednavke telefonat ze panty su na skalde niekde v banskej bystrici a ze budu do 2 tyZdnov. Ano priatelia 2 tyzdne dnes trva prehodit si tovar medzi skladmi. Hamba dufam ze panty coskoro dorazia.