• Zlodejsky eshop
    • zaplatite a nic nepride
    • ziadna komunikacia

Neodporúčam tu nakupovať ak nechcete prísť o peniaze. Už sa len zmieriť že som sa nechal oklamať a zaplatil som za tovar ktorý mi už asi nikdy nepríde. Jedine čo mám je meil o prijatí objednávky a odvtedy nik neodpisuje, nik nedvíha telefón. Takže od tohto obchodníka čo najdalej.

• Nekvalitný tovar. Žiadna komunikácia

Neodporúčam nakupovať v tomto obchode. Nekvalitný tovar. Pri reklamácii žiadna komunikácia. Telefon nikto nezdvíha, na mail neodpovedajú.

• VŠE!!!

Fungování této firmy je nad mé chápání.... Po dlouhém hledání na internetu jsem objevila na jejich stránkách dostatečný počet polštářů, které jsem objednala. Okamžitě mi přišel potvrzovací email s tím, že o dalších postupech budou informovat. Po nějaké době jsem napsala email ohledně dodání, měly to být dárky pro celou rodinu... Zase čekání, bez odpovědi. Našla jsem si telefon a zavolala. Dovolala jsem po několika nezdařených pokusech... Chápala jsem, je před Vánoci, mají toho mnoho... Slečna na drátě byla ze začátku v pohodě... typické: Řekněte mi číslo objednávky prosím a jméno prosím... Vše jsem nahlásila a čekám a čekám a čekám... Po jisté době mi oznámila, že takové číslo objednávky u nich neexistuje a ani mé jméno tam nemají. Přeposlala jsem email, který mi oni zaslali jako potvrzení... Najednou údiv.. Ahaaaaa no ale já to tu nevidím to je divné blá blá blá... Slečna mi tedy sdělila, že se na to podívá a zavolá za chvíli zpět. Prý předělávali systém a čísla objednávek, že v tom možná mají guláš... Tak čekám hodinu, dvě, tři, celý den, další den. Nevydržím to volám a volám a volám a kupodivu, nikdo mi nezvedá telefon. Zkouším jiný telefon, opět nikdo. Takže se na mě tzv. vy*rali. Namísto slušnosti zavolat, nebo aspoň zvednou telefon a říct, Omlouváme se, my je nemáme, nebo omlouváme se, stala se chyba... Cokoliv!! Tak Vás začnou okamžitě ignorovat. Na email neodpovídají, telefon nezvedají a já mám po dárcích!
    Takže díky Tvojstyl už v životě se na vaše stránky ani nepodívám a za tohle absolutně nenormální chování vás nedoporučím ani největším nepřátelům.

• v auguste som si objednala a dopredu ZAPLATILA za tovar, ktorý mi do dnešného dňa neprišiel a to je už november. Obchod neodporúčam. Ak nechcete prísť o peniaze, tak ako ja.

Na stránke je v popise uvedená gramáž trička 185g/m, poslali však tričko zn. Fruit of the Loom-iconic, ktoré má gramáž len 145g/m čo je výrazný rozdiel!
    Potlač vypadá byť kvalitná, no kvalita trička všetko pokazila

• Tovar stojí na svoju kvalitu až priveľa peňazí
    • Tovar vyzerá na obrázku kvalitné a pritom je to len kus zlej látky

Objednala som si batoh a peračník čo do kopy stalo 53,53€ a pritom ten peračník sa mi roztrhal a ešte som ho ani nezačala nosiť do školy... Taška prišla celkom v pohode ale už vidím že mi nevydrží na celý rok čo je celkom smutné lebo som za ňu zaplatila 35€. Už nikdy viac si neobiednám tovar z tej stránky som veľmi sklamaná a nikomu túto stránku nikdy doporučovať nebudem.

• Rychle dodanie

• pekná prehľadná stránka
    • zaujímavé potlače
    • tovar mi nebol doručený
    • veľmi pomalá komunikácia
    • zavádzanie, že majú tovar, ktorý ani nemajú na sklade

Objednala som si ruksak a plátenú tašku z tejto stránky, no po dlhom čakaní mi nič neprichádzalo, ani mail, ani tovar. Po asi 2-3 týždňoch mi došiel mail, že sa objednávka spracúva, tak som čakala, písala som medzi tým 2 maily, či je objednávka už spracovaná a čo sa vlastne deje (na tieto maily mi ani neodpovedali) no po 2 týždňoch mi odpísali, že sa tovar nepodarilo naskladniť. Celkovo mi to prišlo veľmi neprofesionálne, že majú na stránke tovar, ktorý ani nemajú na sklade a po mesiaci mi dajú vedieť, že tovar mať nebudem. Určite si už odtiaľ nebudem objednávať.

Rýchle doručenie zásielky

• Dlha dotácia lehota

• Tovar nevyzerá tak kvalitne, ako na obrázku. Je to len obyčajný kus látky a vankúš vôbec nemal 40x40cm. Už nikdy si neobjednám z tohto internetového obchodu nič.

• skvelý obchodík,výborná komunikácia

Môžem len odporučiť vankúš je nádherných a je aj dosť veľký

• Rychle dodanie

odporucam

• Tovar nám do dnešneho dňa neprišiel

• Nikdy viac,tričká nekvalitné,neforemné. Bola som sklamaná.

mesiac čakať na balík je trošku dosť ;)

• Už skoro mesiac čakám na objednaný tovar z nič.

• Spokojnosť, ústretovosť zo strany obchodu