• Dobré ceny a komunikácia

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Vážime si vašich 100%. Ďakujeme za pochvalu, potešil ste nás. Snáď sa ešte niekedy vidíme :) Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Veľká ponuka
    • Dobrá cena
    • Kvalita
    • Komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Nieje čo vytknúť

Som veľmi spokojná

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme krásne Janka za vašich 100%, veľmi ste nás potešila. Vážime si, že ste si pre svoj nákup zvolila práve náš e shop www.TVOJFON.sk, a ďakujeme, že ste sa podelila o svoju skúsenosť nákupom u nás. Teším sa niekedy nabudúce :) Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Prehľadná stránka, rýchla komunikácia.
    • Slušné ceny.
    • Tovar na sklade dodávateľa.
    • Chýba platba na dobierku.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme Emil, že ste si pre svoj nákup vybral náš e shop www.TVOJFON.sk a, že ste si našiel čas a podelil sa o svoju skúsenosť s nákupom u nás. Ponúkame možnosť dobierky, ale len na produkty do 300eur, nakoľko sme mali objednávky, kedy si zákazníci objednali drahý produkt na dobierku, a nevyzdvihli si ho, čím nám vznikli náklady navyše a produkt stál na depe, teda sme prichádzali o ďalšie peniaze, preto sme boli nútení pristúpiť k tomuto kroku. Čo sa týka skladov máme ich prepojené s dodávateľmi, nakoľko aktuálne nemáte také skladové podmienky, aby sme všetko držali u seba. Pri každom produkt je uvedené do kedy vieme tovar zabezpečiť. Mrzí nás, že ste nebol so všetkým spokojný. Nech vám Dyson slúži. Snáď nám ešte niekedy dáte šancu :) Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Rýchle dodanie, mili a ochotni pracovnici, skvela komunikacia

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi ste nás Ivan potešil svojou pozitívnou recenziou na našu prácu :) Ďakujeme, že ste si našiel čas a podelil sa o svoju skúsenosť s nákupom v našom e shope www.TVOJFON.sk. Sme radi, že sme naplnili vaše očakávania. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Veľmi dobrá komunikácie
    • Ústretové jednanie

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme Miňo, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie. U nás sa so zákazníkmi snažíme stále ústretovo jednať, a komunikácia je jedná z veci na ktorej si v našom e shope zakladáme. Cením si vašu spätnú väzbu a sme za ňu veľmi radi :) Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Ochota v komunikacii,super

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Potešil ste nás svojimi 100% :) Vďaka takýmto hodnoteniam nás to posúva vpred. Ďakujeme za váš čas a podelenie sa o skúsenosť nákup v našom e shope www.TVOJFON.sk Teším sa niekedy nabudúce. Gabika TVOJFON.sk