• rýchla komunikácia, spoľahlivosť

• Rýchle dodaní
    • Super cena
    • Skvelá komunikácia

Som veľmi, veľmi spokojná s celým prístupom a komunikáciou ohľadom produktu ktorý som si nakoniec aj objednala a neľutujem. Rýchle dodanie super cena . Nemám čo vytknúť

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi ste nás potešila, týmto hodnotením, vážime si to. Snažíme sa riadiť heslom "náš zákazník, náš pán". Ďakujeme, že ste sa podelila o svoju skúsenosť s nákupom u nás. Snáď sa ešte niekedy "vidíme" :) Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Spokojnost

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme za vašich 100% vážime si to. Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolil náš e shop www.TVOJFON.sk. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

Dobrá cena. Rýchle dodanie. Dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Vážime si váš čas a hodnotenie. Teším sa, že sme naplnili vaše očakávania. Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolil práve náš e shop www.TVOJFON.sk. Za tám TVOJFON.sk Gabika

• Som veľmi spokojná aj telefonicky ma kontaktovali keď to nemohli dať do boksu lebo sa to tam nezmestilo. A tovarom ktorý mám už doma nadmieru spokojná a tovar veľmi dobre cenovo dostupné. 1*

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme pekne za vaše odporúčanie a 100%. Sme potešení, že ste bola spokojná s našimi službami. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Tovar ktorý je priamo skladom rýchlo doručený.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Marián ďakujeme za plné hodnotenie, veľmi ste nás potešil. Áno produkty, ktoré máme skladom sa snažíme zasielať v deň prijatia objednávky :) Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolil náš e shop. Tešíme sa nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Dobré ceny a komunikácia

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Vážime si vašich 100%. Ďakujeme za pochvalu, potešil ste nás. Snáď sa ešte niekedy vidíme :) Za tím TVOJFON.sk Gabika

Super komunikácia, slušná, príjemná. Rád som nakupoval.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme Michal za vašich 100% a, že ste vyzdvihol to na čom si zakladáme a v neposlednej rade ďakujeme, že ste si pre svoj nákup vybral práve náš e shop. Tešíme sa niekedy nabudúce :) Za tím TVOJFON.sk Gabika

Prehľadné hľadanie na stránkach.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme Eva, že ste nám dala 100%. Teší nás, že ste bola s celým procesom nákupu u nás spokojná. Tešíme sa niekedy nabudúce. V prípade potreby nás neváhajte prosím kontaktovať. Za tím TVOJFON.sk Gabika

Som spokojný s obchodom.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Fero ďakujeme pekne za vašich 100%. Teší nás, že sme naplnili vaše očakávania. Snáď sa ešte niekedy vidíme. Za tím TVOJFON.sk Gabika

Spokojnost

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme krásne za vašich 100%. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• S dodaním tovaru som velmi spokojná. Rýchle dodanie za 2 pracovné dni čo je veľmi dobre.
    • Hodiny sú veľmi pekné aj všetko funguje,akurát sa mi nepáči že displej je poškriabaný po celej spodnej časti a bol aj bez ochrannej fólie. Vyzerá to ako by ich už niektoré používal.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Mrzí nás Milena táto vaša skúsenosť. Produkty, ktoré predávame sú nové s výnimkou, tých, ktoré sú vrátené v rámci 14 dní alebo vystavené, ale tieto informácie sú vždy uvedené pri produkte. Zrejme sa vo vašom prípade jedná o výrobnú chybu, pretože sme vám odosielali nový produkt. Skôr ako ste pridala recenziu, ste nás mohla kontaktovať. Určite by sme to dali do poriadku. Ďakujeme, že ste si našla čas a podelila sa o svoju skúsenosť nákupom u nás. Za tím TVOJFON.sk Gabika

Vsetko v poriadku

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Vážime si Michal vašich 100%. Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolil práve náš e shop www.TVOJFON.sk. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• bezproblémové vybavenie požadavky

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme za vaše pozitívne hodnotenie. Teší nás, že ste náš spokojný zákazník a že oceňujete spomínané prednosti nášho obchodu. Budeme radi, keď sa aj nabudúce rozhodnete nakúpiť práve u nás. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Ústretovosť

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme krásne za vašich 100%, veľmi si to vážime. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• rýchlosť dodania
    • okrem objednaného tovaru malý darček vnútri balenia, ktorý poteší

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme za vaše kladné hodnotenie a pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste naša spokojná zákazníčka a že oceňujete všetky spomínané prednosti nášho obchodu. Budeme radi, keď sa aj nabudúce rozhodnete nakúpiť práve u nás. Za tím TVOJFON.sk Gabika

Bez problémov.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Vážime si vašich 100%. Ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolil práve náš e shop. Tešíme sa niekedy nabudúce. Za tím TVOJFON.sk Gabika

spokojný

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme pekne za vašich 100%. Sme potešení, že sme naplnili vaše očakávania. Snáď sa ešte niekedy "vidíme". Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Všetko OK, rýchlosť vybavenia, doručenia, informácie... skvelá cena...

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme vám Ľuboš za vaše hodnotenie. Snažíme sa, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. Sme radi že ako plus hodnotíte dobré ceny, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup čo najvýhodnejší. Ďakujeme za váš nákup a veríme, že sa ku nám ešte vrátite. Za tím TVOJFON.sk Gabika

• Skvelá cena

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme Matej za vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k vašej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, pretože je to jedna z našich hlavných priorít. Tiež sme radi, že oceňujete naše ceny, nakoľko sa v našom tíme snažíme nastaviť ceny, tak aby bol nákup výhodný. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite. Za tím TVOJFON.sk Gabika