• Absolutna bieda.... Komunikacia s obchodom uplne ziadna.... Pisal som im najprv mail v kotorom som chcel overit kompatibilitu dielu na auto.... Napisal som im vsetky potrebne info o vozidle a odpoved ziadna.... Po tyzdni cakania som sa rozhodol ho objednat tzv naslepo... Prisiel mi mail vygenerovany ako vzdy ze objednavka prijata potom ze sa nou bude zaoberat pracovnik.... Ojednane to uz mam vyse tyzdna do teraz mi ziaden mail o expedovani neprisiel cize nakup v tomto obchode trva dva a pol tyzdna a stale nic... Zvazujem zrusenie objednavky za taketo jednanie a zaujem nieco predat

Reakcia obchodu Tvoj-shop.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Tak ako mnoho firmám, tak ja nám znemožnila aktuálna situácia distribúciu tovaru, kedže 90% tovaru dovážame zo zahraničia. Robíme všetko preto aby sme našli alternatívnu cestu. Za pochopenie ďakujeme.

Poslali mi manzetu na rychlostnu paku,

• 11. deň od objednania a tovar ešte nedorazil, pri produkte bolo uvedené, že je skladom??

• Nizka cena
    • Dlhá doba dodania. A to bol tovar skladom.

• Ziadna komunikacia, cakacia doba neumerna, doruceny neuplny tovar

objednane od 11.3.2019 uz 2 x v emaily prepisali datum odoslania,nakoniec mi 21.3 zavolali ze az v podelok mi budu mikrovlnku posielat,comu uz vobec neverim..

• Tovar poškodený, absolútna nekvalita. Určite neodporúčam

Reakcia obchodu Tvoj-shop.sk

Dobrý deň, Vaša skúsenosť nás mrzí no v takomto prípade je potrebné vytvoriť reklamáciu, ktorá sa dá vždy vyriešiť a nieje potrebné, hneď písať negatívne hodnotenie.

Objednany tovar 14.2, mal byt najneskôr doručeny 21.2. Nedosiel. Pisala som mail, pisali ze odoslu v piatok 22.2 alebo az 25.2. Nic. 26.2 som tam uz volala, rano bola zamestnankyna na nakupoch a poobede pisala, ze idu po tovar, večer volala, ze na 1 z tovarov si musim este pockat, ak nechcem platiť 2x postovne (pri tolkom cakani ho uz mohli dat gratis). Poslane az 28.2. Kebyze nezavolam, nikto to neriesi! Na online chat nereaguju.

• Dlhá dodacia doba
    • Neinformovanosť o doručení

• Tovar bol doručený bez návodu na použitie,ten po reklamácii bol poslaný na mail.Každý nemá doma tlačiareň,za vytlačenie sme museli platiť.Slovenský preklad nebol úplný,bol v mnohých vetách nezmyselný,niektoré vety neboli preložené !

Reakcia obchodu Tvoj-shop.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša reakcia, vzhľadom nato, že sme sa Vám snažili tovar doručiť čo najrýchlejšie, tovar sme odoslali bez návodu ktorý sme Vám následne odoslali na email a taktiež na Vašu žiadosť aj poštou. Všetko sa dá vyriešiť či telefonicky alebo emailovo, kde sme dostupný 18 hodín denne. Preto berieme toto hodnotenie ako úplne nespravodlivé a bezpredmetné. Prajeme pekný zvyšok dňa.