• Absolutna bieda.... Komunikacia s obchodom uplne ziadna.... Pisal som im najprv mail v kotorom som chcel overit kompatibilitu dielu na auto.... Napisal som im vsetky potrebne info o vozidle a odpoved ziadna.... Po tyzdni cakania som sa rozhodol ho objednat tzv naslepo... Prisiel mi mail vygenerovany ako vzdy ze objednavka prijata potom ze sa nou bude zaoberat pracovnik.... Ojednane to uz mam vyse tyzdna do teraz mi ziaden mail o expedovani neprisiel cize nakup v tomto obchode trva dva a pol tyzdna a stale nic... Zvazujem zrusenie objednavky za taketo jednanie a zaujem nieco predat

Reakcia obchodu Tvoj-shop.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Tak ako mnoho firmám, tak ja nám znemožnila aktuálna situácia distribúciu tovaru, kedže 90% tovaru dovážame zo zahraničia. Robíme všetko preto aby sme našli alternatívnu cestu. Za pochopenie ďakujeme.

• spoľahlivý ,cenovo výhodný

Poslali mi manzetu na rychlostnu paku,

• Prehľadnosť e-shopu, detailný popis predávaného produktu

• Jj

maximalna spokojnost pri objednavke tovaru velmi dobra komunikacia z predajcom tovar prisiel na cas len odporucam

• Výborná komunikácia informovanie o stave objednávky

• Obchod odporučam, bez problemov mi telefonicky poradili o produkte.
    • Balíček mi prišiel neporušený a bezpečne zabalený.

• 11. deň od objednania a tovar ešte nedorazil, pri produkte bolo uvedené, že je skladom??

• Rýchlosť

Som spokojný

• Nizka cena
    • Dlhá doba dodania. A to bol tovar skladom.

• Ziadna komunikacia, cakacia doba neumerna, doruceny neuplny tovar

Dodávka prišla poškodená, obchod zareagoval rýchlo k našej spokojnosti tovar hneď posla nový , ktorý už dorazil v poriadku. Obchod určite odporúčam a ďakujem.

Tovar sice dorazil neskorsie / kvoli chorobe/ , ako bolo pisane pri objednavke , ale pri reklamacii personal bol ochotny a mily a tovar dorazil vporiadku.

som velmi spokojny. tovar dosiel na cas ,v poriadku a funkcny

objednane od 11.3.2019 uz 2 x v emaily prepisali datum odoslania,nakoniec mi 21.3 zavolali ze az v podelok mi budu mikrovlnku posielat,comu uz vobec neverim..

10 dní od zakúpenia a tovar ešte nedodany