• super ochota poradit

• Rychlost,komunikace

• Ptají se na spokojenost s nákupem,ale zboží ještě nemám.

• siroky sortyment
    • nepostrehl sem

muzu jen doporucit kluci komunikuji zbozi chodi v predepsanych intervalech takze za me rozhodne palec hore

• prezentace internet

dobré

• Ked napríklad nemajú nieco na sklade, hned zavolajú a opítajú ci majú poslat to istého tovaru z inej znacky alebo vynechat.
    • Ze nemá iny sposob dopravu ako GLS. Vsetko co som objednal bol nejakom sposobe poskodeny.

Kvalitné veci za vybornu cenu, ked nieco nevies hned to mozes opítat.

• žiadna komunikacia

• Pomer cena - výkon
    • Nezistil som

Odporúčam

• Slusny sortiment aj ceny
    • Neviem

• Tovar uvedený SKLADOM absolútne nemajú a čakáte naň vyše mesiaca az dvoch...

• Môžem ich len pochváliť za ochotu a ústretovosť a hlavne Pána Gabriela Kondého za velmi rýchle a bezproblémové vybavovanie keby bol každý aspoň s polovice takýto lepšie by sa nakupovalo !!!! Dakujem
    • Nič!

• Super cena, prístup..m
    • Zatial žiadne.

Vsetko ok.

• Veci za super ceny rychle jednanie komunikacia bezproblemova dnes objednas zajtra to mas nie je problem skontaktovat sa telefonicky nemusite cakat 3 dni na email ci odpisu alebo nie
    • Nie vsetko co je v ponuke maju skladom ale to asi kazda predajna

Odporucam vsetkymi desiatimy objednaval som po prvy krat ale isto nie posledny...

• obchodník hned reagoval na moju objednávku a upozornil ma aj telefonicky na na nesprávnu veľkosť do mojho auta

veľmi rýchly, odborný prístup predavajuceho pána Takacsa, ochota poradiť

ďakujem

• 10 dní od objednávky a nič - ani oznam, ani tovar, nič....

Z môjho pohľadu zbytočné objednávať. Ani sa neozvú.

• -žiadna komunikácia zo strany obchodu o stave objednávky
    • -už 13 dní je stav objednávky ako "prijatí", žiadne potvrdená, vybavuje sa a pod., pričom dodacia doba sľubovaná obchodom je 7-10 dní
    • -dodacia doba uvedená na stránke nie je dodržaná a zákazník nie je informovaný o zmene dodacieho termínu

pre nulovú komunikáciu zo strany obchodu neodporúčam tento obchod

• Cena, dobrá komunikácia
    • Tovar skladom na webe, v skutočnosti nieje

ok