• dobra cena
    • objednal som tovar, pri ktorom bolo uvedene ze je na sklade. o niekolko dni mi oznamili ze tovar nie je na sklade, ze musim cakat 2 tyzne.

• Super ceny, príjemný personál
    • Neviem o ničom

Spokojnosť, ochota, profesionálny pristup

• Prehladnost web stranky, profesionalny a ochotny personal! Bol som milo prekvapeny :)
    • Ziadne

Vrelo odporucam!!!

• bol jediný, ktorý daný tovar ponúkal,preto som tu nakupoval
    • tovar som objednal 8.12. dnes je 19.12. a nikto ma nekontaktoval ohľadom termínu dodania tovaru.

Slabá úroveň komunikácie, pri tovare bol uvedený termín dodania do 3 dní, ale ani po 11 dňoch mi tovar nebol doručený a ani netuším kedy a či vôbec bude doručený.

Reakcia obchodu Tuninghifishop

Následná odpoveď zákazníka vysvetluje zlé hodnotenie:

Dobrý deň pán Kondé, aj ja premýšľam nad tým, kde sa mohla stať chyba, napadla mi len jedna vec, je možné, že správa v ktorej ma informujete o tom,

že tovar bude dodaný až v januári vyhodnotil môj počítač ako spam a tam mi ho v mojej schránke pravdepodobne aj zaradil. Keďže spamy neotváram,

resp. ich hneď mažem, je možné že sa stalo aj toto. Keď som bližšie kontroloval poštu od vás tak v jednom prípade prišla od Tuninghifishop, v druhom

prípade od IL TRADE a tento Váš posledný meil od [email protected]. V žiadnom prípade som nemal v úmysle zámerne poškodiť Váš obchod.

Aj mňa vzniknutá situácia mrzí, ak to bude možné vynasnažím sa opraviť svoje hodnotenie na int. stránkach.

Prajem Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a do nového roku všetko dobré.

S pozdravom Ľubomír.

Super ochota pana na telefone.

• ceny
    • nedodanie tovaru

vyhýbajte sa takýmto obchodom

• Dobrý výber
    • Kvalitné značky
    • Ceny by mohli byť nižšie
    • V eshope chýbajú detailné informácie o niektorých produktoch

Určite odporúčam
    Kvalitné práce robia
    Ak treba tak aj poradia

• Takmer všetko skladom

Bezproblémová komunikácia priam nadštandardná!

• dobre znazornene produkty
    • ziadne

vrelo odporucam

• objednal som tovar a mal byť doručený v konkrétny deň. Nebol. Volaql sm a žiadal vysvetlenie - vraj tovar ešte nedošiel...vraj budem upovedomený...do dnešného dňa ani muk. Nemám záujem o takéto služby!

• serioznost

maju tovar za seriozne ceny rychle dodanie tovaru napriklad posledna objednavka stierace som objednal 17.9 a 18.9 som ich mal doma seriozne jednanie ochota co je dnesnej dobe vzacnost odporucam tento obchod ostatnym

• kvalita

Odporúčam

• Hlavne ochotny a odborny pristup a poradenstvo

Vynikajuci obchod,ochota zo strany predajcu,ak sa neviete rozhodnut co konkretne staci len komunikovat a urcite si nieco vyberiete ;)

• cena, rychlosť,

tovar zaslany obratom, dobra cena.

Tovar nemaju skladom ako uvadzaju na stranke. Vobec sa neozvali ze tovar nevedia dodat vcas. Po dvoch tyzdnoch som musel zrusit objednavku. Neprofesionalny pristup.

• Rychla komunikacia

Urcite odporucam, vedie co predavaju a vedia aj poradit

• - slusne ceny
    • - ochota