Už je to 10 dni čo som objednal tovar, a zatial nemám doma.

Obchod je pod inim obchodnim menom ako na internetovej stránke.. Pri osobnom odbere miesto nenajdete..

Po 10 dňoch tovar stále nedorazil,preto také hodnotenie...

• Komunikácia, rýchlosť odoslania, riešenie problémov v prozákaznickom duchu
    • Zatiaľ nič

Podla popisu tovaru som mal mat podlozku nerezovu, zatial co som obdrzal podlozku kovovu s chromovou upravou.

• Tovar zatial neodoslali
    • Neodporucam nakup!!!

Nenakupovat!!!

• Ustretý,široký výber

• Super jednání

Příjemný personal.

• Odporúčam.Kvalitne odborné poradenstvo.

• Musel som zmenit objednavku lebo som chcel pridat polozku. Chalani ochotni pomoct a poradit. Ponukli mi lepsie moznosti a nakoniec som nakupil viac za menej. Vyznaju sa a chcu pomoct.

Rýchle vybavenie super

Celkom dobre

• super

• Super rýchla komunikácia aj dodanie tovaru
    • Široký výber tovaru

• Perfektná komunikácia
    • Super ceny
    • Rýchle dodanie tovaru

• Rýchlosť doručenia 24h

nakoľko je už desiatý deň od objednania ,tovar ešte nemám.takže moje hodnotenie je záporné.ak mi tovar nedorazí do stredy objednávku stornujem.
    načo ponúkate tovar ,ktorý nemáte na sklade?
    pracovník mi povedal že tovar ešte nedorazil z Talianska.

Reakcia obchodu Tuninghifishop

Vážený p. Ferdinand, pri tovare je jasne napísané, že tovar nie je skladom a doručenie je 7-10 dní. Hneď po objednaní sme spolu hovorili a povedal som Vám, že výrobca mi potvrdil zaslanie z Talianska za 7-8 pracovných dní nakoľko už ani on nemá tento rám na sklade a musí ho vyrobiť, pretože je to starý model auta. Súhlasili ste s tým a vedeli ste dobre, že do stredy ten tovar v žiadnom prípade nemôžete dostať, takže ste objednávku mohol zrušiť už vtedy a nevyhrážať sa tu jej zrušením nereálnymi podmienkami.
    Komunikáciu hodnotíte 0,5 z 5, čo je dosť divné, lebo predtým, než ste si tovar objednal, tak sme spolu niekoľkokrát hovorili, poslal som Vám návod na montáž, komunikoval som na Vašu žiadosť s výrobcom ohľadne uchytenia a následne zase s vami a až následne ste si tovar objednal a potom bola ešte komunikáciu ohľadne dodania. Neviem si predstaviť, čo je potom podľa Vás dostatočná komunikácia.
    A prečo ponúkame tovar, ktorý nemáme na sklade? No preto, aby sme vedeli uspokojiť aj takých zákazníkov, ktorí majú 20ročné auto a chcú si niečo naň kúpiť. Napriek tomu, že už ani výrobca tieto staré modely vyrába len na zákazku si myslím, že dodanie do 14 dní nie je také strašné.

Tovar bol doručený trocha neskôr po objednaní. Chýbala časť od subdodávateľa. V balení nebol celkom komplet, maličkosť chýbali dve položky. S nákupom aj výrobkom som v podstate spokojný. Budem si objednávať ďalej potrebné výrobky.

Nulovy zaujem o zakaznika. Ani po urgovani mi cavo ani len nezavolal naspat ked zisti co je s mojou objednavkou

• Rychlost
    • Dobry pristup
    • Reklamoval som a prebehlo to zo dna na den vymenou za novy kus