• katastrofa
    • žiadna konumikácia
    • žiadny potvrdzujúci mail

Si robíte srandu asi predpokladám. Tovar objednaný pred 10 dňami, doteraz žiadny potvrdzujúci mail. Som si mohol ten nôž kúpiť na inom eshope, už by som ho mal doma.
    Načo predávate tovar na Slovensko, keď neviete aspoň napísať nejaký potvrdzujúci mail? Tomu nerozumiem. Ok kúpim inde, taký tovar ako vy má ďalších 10 eshopov. Riadil som sa len podľa recenzii. Bola to chyba. Na recenzie viac nespolieham, viem že si ich niektoré eshopy píšu aj sami.

Dobrý den, Martine,

mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Bohužel s Vámi nemůžeme souhlasit.

Objednávku jste odeslal 7.3. v 9:46 hodin. Ihned Vám automaticky dorazilo potvrzení s platebními údaji na Váš e-mail, který jste uvedl. V 11:03 hodin jsme Vám ručně potvrdili objednávku, s tím, že jakmile dorazí platba, zboží Vám odešleme. Zboží je připraveno k odeslání, ale bohužel do dnešního dne platba nedorazila.

Pokud máte o zboží nadále zájem, ozvěte se nám. Určitě vše vyřešíme.

Věřte, že recenze si sami nepíšeme. Myslím, že to nemáme ani zapotřebí. Heuréka to samozřejmě kontroluje a trestá.

Přejeme hezký den
    Trapper

• Platba vopred - neprijateľné.

Reakcia obchodu Trapper s.r.o.

díky za recenzi. Platba dobírkou na Slovensko skutečně není možná. Jak psal zákazník níže, je to z důvodu špatných zkušeností, kdy více jak polovina zásilek zaslaných na Slovensko na dobírku, se nám vrací jako nepřevzatých. Na tuto skutečnost v průběhu objednávky upozorňujeme. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete samozřejmě nakoupit jinde.

Vaše objednávka je do dnešního dne stále neuhrazena. Pokud máte nějaký problém s platbou, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme.

• Veľký výber
    • Jediný spôsob objednávky na SK je kuriérom s platbou vopred na CZ účet, čiže k poštovnému treba pripočítať +10€

Nakupovať jedine z Česka, alebo aj zo Slovenska le len pri väčších (3-400€) objednávkach, inak dostať tie isté veci aj u nás a lacnejšie.

Reakcia obchodu Trapper s.r.o.

děkujeme za recenzi, ale nejspíše jste si zaměnil obchody. My sice nabízíme slovenským zákazníkům pouze platbu předem, ale na účet v EUR. Dopravné na Slovensko účtujeme pouze 4€ a při nákupu nad 49€ je doprava zcela zdarma.

Přejeme Vám pěkný den