• Dobre ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky

Perfektný obchod. Dobre ceny, dobrá komunikácia a rýchle vybavenie objednávky

Rýchlo a v poriadku

• Rýchla dodávka tovaru
    • Prehľadné internetové stránky
    • Nemám žiadne výhrady

Doporučujem vo všetkých smeroch.

Keď chcem niečo od CRKT, prvý ma napadne trapper.cz, lebo na 90% viem, že budú mať skladom.

• Prijemna komunikacia, rychle dodanie, krasny nozik

• rychlost a profesionalita

nutnost platit dopredu pri dodabvke do SR.
    ako ich staleho/pravidelneho zakaznika ma to obtazuje

• Tovar, ktory ine shopy nemaju skladom
    • Profesionalny pristup k zakaznikovi
    • Pri nakupe zo SR nutna platba vopred cez bankovy ucet

Obchod je rychlý a spolehlivý.

super

Dobrý výber, slušné ceny, rýchle dodanie.

• rýchle bezproblémové jednanie

• Čo ponúkajú to platí
    • Super rýchla dodávka

Najlepší internetový obchod TRAPPER.
    Ľahký prehľadný internet.
    Veľký sortiment.
    Rýchla dodávka.

Dobrý den, Miroslave,

děkujeme za příjemnou recenzi a jsme rádi, že jste spokojený.

Hezký den,

• katastrofa
    • žiadna konumikácia
    • žiadny potvrdzujúci mail

Si robíte srandu asi predpokladám. Tovar objednaný pred 10 dňami, doteraz žiadny potvrdzujúci mail. Som si mohol ten nôž kúpiť na inom eshope, už by som ho mal doma.
    Načo predávate tovar na Slovensko, keď neviete aspoň napísať nejaký potvrdzujúci mail? Tomu nerozumiem. Ok kúpim inde, taký tovar ako vy má ďalších 10 eshopov. Riadil som sa len podľa recenzii. Bola to chyba. Na recenzie viac nespolieham, viem že si ich niektoré eshopy píšu aj sami.

Dobrý den, Martine,

mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Bohužel s Vámi nemůžeme souhlasit.

Objednávku jste odeslal 7.3. v 9:46 hodin. Ihned Vám automaticky dorazilo potvrzení s platebními údaji na Váš e-mail, který jste uvedl. V 11:03 hodin jsme Vám ručně potvrdili objednávku, s tím, že jakmile dorazí platba, zboží Vám odešleme. Zboží je připraveno k odeslání, ale bohužel do dnešního dne platba nedorazila.

Pokud máte o zboží nadále zájem, ozvěte se nám. Určitě vše vyřešíme.

Věřte, že recenze si sami nepíšeme. Myslím, že to nemáme ani zapotřebí. Heuréka to samozřejmě kontroluje a trestá.

Přejeme hezký den
    Trapper

• Bola som veľmi sklamaná kúpila som mužovi košeľu a zistila som,ze doma takú má tak som ju chcela vymeniť za inú farbu. Zlý prístup predavača.

Bola som sklamaná

Dobrý den, Kristino,

bohužel jste si spletla obchod, který hodnotíte. My jsme firma www.trapper.cz a žádné oblečení neprodáváme. Specializujeme se na prodej nožů. U nás jste žádnou objednávku neudělala.

Hezký den,
    Trapper

• Platba vopred - neprijateľné.

Reakcia obchodu Trapper s.r.o.

díky za recenzi. Platba dobírkou na Slovensko skutečně není možná. Jak psal zákazník níže, je to z důvodu špatných zkušeností, kdy více jak polovina zásilek zaslaných na Slovensko na dobírku, se nám vrací jako nepřevzatých. Na tuto skutečnost v průběhu objednávky upozorňujeme. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete samozřejmě nakoupit jinde.

Vaše objednávka je do dnešního dne stále neuhrazena. Pokud máte nějaký problém s platbou, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme.

Trapper

Opakovane som u nich nakupoval a som veľmi spokojný aj ústretovosť a aj tovar O.K.

• rychlo, bezproblemovo, spoľahlivo a kvalitny tovar

• Velky vyber
    • Prehladnost
    • Chyba moznost dobierky pre SK
    • Dlhsia doba dorucenia pre SK

Prehladna stranka s mnozstvom kvalitneho tovaru. Tovar prisiel precitne zabaleny a potesil aj pribaleny darcek! Nevyhodou je ze pre Slovensko nie je moznost dobierky iba platba vopred co by nevadilo len to zbytocne natiahne dobu dorucenia na cca 5dni. Co je trosku skoda ale mozno zla skusenost obchodu a preto take rozhodnutie.

Velky vyber lepsie ceny

• urgntnosť