Tovar som si objednal, zaplatil, cakal na dorucenie na odberne miesto Geis, ale niekde medzi obchodom a prepravcom nastal problem, pretoze prepravca (Geis) nemal v systeme dorucenie na odberne miesto, ale priamo mne (tak mi to aspon tvrdil kurier), samozrejme s adresou odberneho miesta (nakupne centrum). Tovar som si objednal 3.12 a zatial ho stale nemam. Specialne pred vianocami je takato dodacia lehota nepouzitelna.

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás, že vznikol problém pri doručení, ale nič o tom nevieme nik nás nekontaktoval, že je problém s doručením, boli sme to vyriešili. Tovar ste objednali 03.12.2016 ale bolo to na prevod, úhrada prišla 05.12.2016 kedy sme to aj odoslali, takže skôr ako 06.12.2016 to doručené byť nemohlo. Pri probléme sa treba ozvať a nie mlčať a potom tu vypisovať záporné recenzie. Pokiaľ nás nik nekontaktuje, nemôže o probléme vedieť.
    Team Top-auto.sk

Tovar som obiednal no skoda ze ho este nemam co dodat neviem ci cakat este dalej.

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

keď ste si tie puklice objednávali boli označené ako nedostupné. Písali sme Vám email, a informovali Vás, že ako bolo uvedené v eshope tovar nie je dostupný, a že nebude na sklade skôr ako 13. 12. 2016. Ako Vám ich potom môžeme poslať? Nie je to našou vinou, že tento tovar nie je. Takže Vaše hodnotenie považujeme za neoprávnené.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• Prisiel mi ulne iny tovar ako som si objednal

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás to že došlo k zámene, samozrejme to vymeníme, vrátime peniaze. Pri takom množstve tovaru sa to stať mohlo buď z našej strany alebo to došlo zle od dodávateľa. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Dúfam, že sa sa nám už ozvali a daná situácia sa vyriešila.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• tovar nebudem posielat spat, lebo nemam ako dokazat ze som dostal krabicku co vyzerala ako otvorena a ziarovky boli vypadnute z uchytov a mali odlomene tie vrsky - spicky ...

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

Dobrý deň, mrzí nás ak ste mali problém s balíkom. K poškodeniu muselo prísť pri preprave. Od nás isto neposielame poškodený tovar. Ihneď ako ste obdržali balík, ste nás mali kontaktovať aký je problém a boli sme to vyriešili s kuriérskou spoločnosťou. Treba to riešiť ihneď po doručení. Nik nás nekontaktoval, o tom, že mu došiel poškodený tovar. Príde nám to nekorektné, že ste sa nám neozvali a tu píšete recenziu ako nás neodporúčate kvôli poškodenému tovaru.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• Tovar som objednal, zaplatil a nebol mi dodaný

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

tovar Vám posielame dnes, tovar ste si objednali s platbou na prevod, peniaze nám boli pripísané na účet dňa 11.01.2016. Tovar s platbou na prevod sa posiela až po pripísaní prostriedkov na náš účet.

• Ziadne
    • Nedoruci tovar, cista srata casu

Rychlo prec, tovar oznaceny skladom vobec asi nemaju. vobec nic mi nedoslo

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

niektorý tovar, je skladom priamo na predajni, iní skladom u dodávateľa. Stav skladu na eshope sa nám aktualizuje niekoľko krát denne. Môže sa stať, že tovar označený ako skladom už v čase objednávky skladom nie je, keďže sa to neaktualizuje každú minútu. Mrzí nás to keď sa niečo také stane, ale nevieme to ovplyvniť. Niekedy príde ďalší nový tovar za par dní,niekedy pri istých produktoch to môže byť aj mesiac. Nie sme iba eshop, máme kamennú predajňu, kde tovar je, treba sa prísť presvedčiť na predajňu.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• -slabá informácia kupujúceho o pohybe zásielky,
    • -zlá spolupráca predajcu so špedičnou / kuriernou / službou!

• uvedený tovar som inde nenašiel
    • pomalosť

môže byť dobrý ale je strašne pomalý

Krabica s tovarom prišla maximálne zdeformovaná , naštastie tovar vo vnútri bol v poriadku .

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás vzniknutá situácia, nás nik nekontaktoval, že mu prišiel poškodený balík. Nemali ste balík prevziať, keď ste videli, že je poškodený. Od nás isto odišiel v poriadku. Nezodpovedáme za to v akom stave príde balík, dopravu nám zabezpečuje externá firma. Nestane sa často, že príde poškodený balík, a keď sa tak stane tak to vždy vyriešime k spokojnosti zákazníka. Ale bez toho aby nás zákazník kontaktoval, nemôžeme vedieť o takejto skutočnosti.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• kontaktoval som eshop ze som objednal nespravny tovar,predajca sa ledva ozval teraz ani na opakovany pokus o kontakt a riesenie situacie nereaguje.

ruky prec nikdy viac!

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás vzniknutá situácia, nevieme však o čo sa presne jednalo. To že si zákazník objedná dačo zle nie je naša chyba. Dá sa to riešiť jednoducho, stačí to poslať do 14 dní (zo zákona vyplyvajúce bezdôvodné vrátenie tovaru) späť na adresu predajne. Istotne sme nikomu nepísali, že nesmie tovar vrátiť v zákone stanovenej lehote. Nevieme o inej možnosti ako by sa to riešilo.
    S pozdravo Tem Top-auto.sk

• slaba komunikacia

nech si to najdu na inej stranke

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás, že ste mali problém. Neviem o čo sa presne jedná ťažko sa nám k tomu prijíma stanovisko. Po objednaní tovaru Vám príde email o potvrdení objednávky, keď sa tovar expeduje príde Vám email aj sms o odoslaní. Keď je problém s tovarom alebo dostupnosťou píše sa email alebo sa volá. Neviem čo viacej by bolo ešte treba: Budeme vďační za podnet čo ešte by sme mali posielať alebo inak informovať o objednávke.

S pozdravom Team Top-auto.sk

• Inde som daný tovar nenašiel.
    • Sada samolepiek sa dá poslať v obálke a nie v škatuli za nehoráznu cenu kurierom .Samolepky boli roztečené.

Tovar pride,ale aký?!Nemožnosť výberu poštového dodavaťela.

Zaslaný iný tovar,ako bol objednaný.

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

pokiaľ sa jedná o objednávku jelenice (len pre ozrejmenie situácie), je pravda že bol zaslaný iný tovar (mensi rozmer), ale chyba vznikla na strane nášho dodávateľa, za čo sme sa Vám ospravedlnili a ponúkli možnosť vrátenia plnej sumy vrátane dopravy alebo vrátenie časti sumy, vybrali ste si vrátenie časti zo sumy, ktorú sme Vám zaslali na Vami uvedený účet.

• nedodanie tovaru,
    • ziadna komunikacia

uz tu nebudem nakupovat

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás vzniknutá situácia, neviem vôbec čo sa stalo, kde nastalo pochybenie, keby vieme číslo objednávky vieme sa na to pozrieť, ešte raz sa ospravedlňujeme. Keby vieme číslo objednávky vedeli by sme zistiť kde je problém, možno systém neuložil objednávku.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• Tovar uvadzany vo web-shope ako skladom, v skutocnosti skladom vobec nema a robi vsetko len na objednavku.

Neodporucam.

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

Dobrý deň, mrzí nás že nastala daná situácia, že tovar ktorý ste si objednali nebol skladom aj keď bolo deklarované,´,že je na sklade.Sem tam sa to stane ale je to chyba systému. Máme v ponuke viac ako 4000 položiek, celý sortiment tovaru skladom nie je možné držať, máme kamennú predajňu a na sklade tovar v hodnote viac ako 20 000€. Keď ste neboli u nás v predajni netvrdte tu že nemáme nič skladom a len objednávame, je to nekorektné.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• slabá komunikácia so zákazníkom, neochota, pisal som na predajcu a chcel som objednať alternatívu výrobku (ten môj už nemali na sklade) ale žiadna odpoveď mi neprišla

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

už zase raz sa budeme opakovať, a týmto prosíme Važených zákazníkov aby si neobjednávali tovar, ktorý je označený "nie je skladom" tento tovar nie je skladom u nás ale ani u našich dodávateľov, mi by sme veľmi radi vybavili všetky objednávky ale nevieme Vám vybaviť objednávku keď daný tovar nemáme. Čo sa týka komunikácie snažíme sa odpisovať na všetky emaily, máme aktuálne veľa objenávok, mohlo sa stať, že sa dáky email dakte zapletie alebo sa pozabudne za čo sa veľmi ospravedlňujeme, sme tiež len ľudia.

• prehľadný, dobré ceny
    • veľmi dlhááááá čakacia doba!!!

celkom dobrý :)

Dobrý večer,
    sme veľmi radi, že sa Vám páči náš obchod. Ako sme neraz písali, máme to uvedené i v eshope, že pokial si zákazník objedná tovar, ktorý nie je skladom a nemá ho skladom ani dodávateľ, tak nemôže zákaznik čakať, že mu bude tovar doručený v blízkej dobe. Snažíme sa objednávky vybavovať čo najrýchlejšie, ale nie sme schopný ovplyvniť dobu naskladnenia tovaru u našich dodávateľov. Zatiaľ nedisponujeme zariadeniami, aby sme Vám mohli daný tovar aj vyrábať. Takže budeme sa opakovať už zase raz, a prosíme Vážených zákazníkov, aby si neobjednávali tovar, ktorý nie je skladom a potom nepísali záporné hodnotenia, že im nebol tovar stále doručený.

Ďakujeme pekne za porozumie snáď posledný krát to vysvetlujeme.
    Team Top-auto.sk

ak je tovar v ponuke, mal by byt aj v skutočnosti na predaj

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

máme v ponuke veľké množstvo produktov, ktoré sú bežne dostupné skladom. Niekedy sa však stane, že niektorý produkt vypadne a nemá ho skladom ani dodávateľ, niekedy 7 dní , stane sa že aj 21 dní nie je, preto je pri produktoch uvedená dostupnosť. A keďže predpokladáme že daný produkt skladom bude tak je stále v ponuke. Nemôžeme vždy mazať produkty, ktoré práve nie sú skladom a následne ich nahrávať keď prídu na sklad. Pokiaľ si objednávate tovar, ktorý je označený ako nie je skladom, a máte o daný produkt záujem kontaktujte nás telefonicky alebo emailom ohľadne dostupnosti daného produktu.

• dostupnosť tovaru
    • posiela to blbým kuriérom, ktorý nie je ochotný Vám to doniesť kedy ste doma Vy, ale iba kedy to jemu vyhovuje

až na doručenie super, ale čo mám z toho aj keby som si objednal z dobrého obchodu a nedojde mi to????

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

čo sa týka doručenia tovaru kuriérom je potrebné aby zákaznik vyšiel v ústrety v rámci možnosti, prípadne si zariadil aby mal kto za neho prebrať zásielku. Bohužial žiaden kuriér Vám nedoručí balík kedy si poviete, nemá doručiť len Váš balík má v aute ďalších 100 a keby to vozil každému ako si povie asi by nerozviezol nič keby behal hore dole po mestách a dedínách ako si kto povie kedy to chce doručiť. Existuje i služba kedy je možné doručiť balík na prenú hodinu avšak táto služba je extra spoplatnená v sume 10€. Aj na našu firmu vozia väčšinu tovaru kuriéri a vieme v aký čas chodia, keby dákemu povieme, že ráno o 10h tam nebudeme nech príde o 16 h tak máme smolu nebude chodiť hore dole kvôli jednému balíku. Takže to nie je neochota kuriéra ale aj doručovanie má daký systém, ktorý treba rešpektovať.