• Obchod nekomunikuje

Objednal som tovar, uhradil prevodom, zo strany obchodu 0 záujem o komunikáciu. Informačný e-mail [email protected] je nefunkčný. NEOBJEDNÁVAJTE ODTIAĽTO!

• Prvý nákup pred pár rokmi bez najmenších problémov
    • Posledný nákup 2 mesiace dozadu, tovar mi dodnes neprišiel, nedá sa dovolať, na 4 maily jediná odpoveď vraj nemajú jeden z viacerých produktov čo som objednal, súhlasil som so zaslaním bez tohto produktu a aj tak nič... Všetko čo som mal objednané tu, som už medzičasom objednal z rôznych obchodov vrátane Číny, vyšlo ma to lacnejšie a už to mám doma. NEODPORÚČAM, ani náhodou...

• nemoznost dovolat sa na telefon, neodpovedaju na e-mail, nekomunikuju

Po 7 dnoch od objednavky a uhrady tovaru(na sklade) neviem zistit stav objednavky. To znamena, ze pri akycholvek problemoch, ktore mozu nastat, to nedokazete odkomunikovat s predajcom.

Objednal som si stierače a potom mi už neprišiel mail či prišli neprišli alebo čo...

• neodporúčam

Neviem co si mam osobne mysliet. Vo vseobecnosti vo mne obchod vzbudil pocit neprofesionality ked mi zaslal v baliku stierac BOSH s rozthranym/otvorenym obalom a nasadenou koncovkou (ktora ide vymenit dost problematicky)....bez akejkolvek predoslej dohody alebo zlavy....nikdy viac....ciao

• Ziadny kontakt mozny..

Chcel som preverit dostupnost tovaru kedze maju uvedene ze exportuju do jedneho dna
    Ziadna odozva mail nefunguje telefon vypnuty

je tomu 10 dni od objednávky a stale nič dokonca aj cislo ktore uviedli 0902 444 480 je nefunkcne a cislo ktore maju uvedené na stranke je odkazovač.

• .
    • .

Nedostatočná mžnosť komunikácie cez telefón.

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás to, ale nie vždy sme schopní zdvíhať všetky telefonáty, keďže máme aj kamennú predajňu a musíme sa venovať aj zákazníkom na predajni. Keď nedvíhame je veľa ľudí treba skúsiť zavolať neskôr alebo napísať email, a isto sa Vám budeme venovať.
    S pozdravom Team Top-auto.sk

• Nakupovanie s pohodlia domova
    • nezistil som

odporúčam nakupovať

Odporúčam!

• lacný a kvalitný tovar

dôveryhodný

• dobré ceny
    • veľký výber tovaru
    • super rýchle doručenie

Odporúčam!!!

• Dobrý výber,rýchle doručenie

• Prehľadnosť stránok.
    • Komunikácia arýchle dodanie tovaru.

Vrelo odporúčam aj iným zákazníkom.

Odporúčam

• ++
    • ++

• dopravu

Tovar som si objednal, zaplatil, cakal na dorucenie na odberne miesto Geis, ale niekde medzi obchodom a prepravcom nastal problem, pretoze prepravca (Geis) nemal v systeme dorucenie na odberne miesto, ale priamo mne (tak mi to aspon tvrdil kurier), samozrejme s adresou odberneho miesta (nakupne centrum). Tovar som si objednal 3.12 a zatial ho stale nemam. Specialne pred vianocami je takato dodacia lehota nepouzitelna.

Reakcia obchodu TOP-AUTO.SK

mrzí nás, že vznikol problém pri doručení, ale nič o tom nevieme nik nás nekontaktoval, že je problém s doručením, boli sme to vyriešili. Tovar ste objednali 03.12.2016 ale bolo to na prevod, úhrada prišla 05.12.2016 kedy sme to aj odoslali, takže skôr ako 06.12.2016 to doručené byť nemohlo. Pri probléme sa treba ozvať a nie mlčať a potom tu vypisovať záporné recenzie. Pokiaľ nás nik nekontaktuje, nemôže o probléme vedieť.
    Team Top-auto.sk