Super obchod, rýchle spracovanie objednávky.

Ďakujeme za hodnotenie a prajeme pekný deň.

• Dobra komunikacia, bezproblemove vratenie pneu.
    • Predavaju vyse dva roky uskladnene pneu za rovnaku cenu ako inde uplne nove.

Treba sa pytat na datum vyroby.

rýchle vybavenie objednávky

Ďakujeme za hodnotenie a prajeme pekný deň.

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, dobrá cena
    • Nedalo sa platiť u kuriéra kartou, iba hotovosť

Spoľahlivý, milo prekvapilo telefonické overenie objednávky, superexpres dodanie.

Ďakujeme za hodnotenie a prajeme pekný deň.

• Rýchle dodanie tovaru veľmi spokojný.

Ďakujeme za hodnotenie a prajeme pekný deň.

Pneu mali byť v pondelok a už je piatok a doteraz ma nikto nekontaktoval musel som už 2x preobjednávať termín v mojom pneuservise

Reakcia obchodu Tire.sk

vzniknutá situácia nás mrzí, ale pneumatiky meškali, z dôvodu, že doručovacia spoločnosť SDS meškala s dodaním. Podľa preverených informácií kolegovia s Vami komunikovali a pneumatiky ste si prišiel a osobne prevziať ...(takže kolegovia sú prekvapení z tejto recenzie...)
    Bohužiaľ vzhľadom na aktuálnu situáciu s kuriérskou spoločnosťou nevieme často garantovať zákazníkom dodanie ani do 48 hod..
    Za pochopenie ďakujeme a prajeme pekný deň.

• Ujo volal že už mám objednávku na predajni

• ŽIADNA
    • Objednal som, potvrdili mi objednávku a nič nedodali

Objednal som si pneu zn. Barum s dodaním k do predajne u nás v Topoľčanoch. Objednávku mi emailom potvrdili s tým, že sa mi ozvú telefonicky alebo emailom. V predajni som bol 3x - 1. krát pneu ešte neboli, 2x mali obednú prestávku ale nebolo napísané do kedy - takže treba skúsiť neskôr, 3x mi povedali, že o ničom nevedia, mám si to riešiť s ústredím. A tak po 10 dňoch od objednania som volal na číslo uvedené na stránke tire.sk . Slúbili mi, že sa ozvú, ale neozvali sa, tak som volal druhý krát s tým, že sa mi ozve vedúci predajne Topoľčany. Je viac ako 5 hodín od druhého prísľubu, že sa niekto ozve. NIK SA NEOZVAL!!!! Volám na číslo zo stránky a nikto neberie a tak si idem objednať pneu od iného dodávateľa. Nechcem ublížiť spoločnosti TIRE ale chcem dať informáciu ako sa s nimi obchoduje pre tých, čo ich chcú osloviť aby si všetko dobre rozmysleli.
    A len tak na okraj, všetko čo píšem je pravda.

Reakcia obchodu Tire.sk

Vzniknutá situácia nás mrzí, vzhľadom k tomu, že našou snahou je v prvom rade spokojnosť zákazníka a uvedený problém vznikol z dôvodu ojedinelého zlyhania systému nám tento podnet pomohol eliminovať v budúcnosti takéto systémové zlyhanie. Zákazníkova objednávka bola po individuálnom kontakte so zákazníkom vyriešená k jeho spokojnosti a želáme mu veľa šťastných kilometrov na pneumatikách zakúpených cez náš portál.
    Prajeme pekný deň.