S obchodom ako taký problém nemám.Tovar mi bol doručený skoro,ale tovar bol obyčajný brak.Objednala som kuriersku peňaženku ktorá rovno môže ísť do smeti.Je nekvalitná zvonka aj zvnútra.zo vsadial teda z každej priehradky na peniaze diera z bokov
    Není šanca použiť prehradku na mince pretože z tej diery sa mince vysypu.Takze veľká nespokojnosť.

Dobrý deň Pani Judka

Mrzí Nás Vaša nespokojnosť s tovarom. V prvom rade, treba vždy kontaktovať obchod - teda v tomto prípade Nás, aby sme Vám vedeli s riešením situácie pomôcť. Vedeli by sme Vám samozrejme produkt vymeniť, mohli ste ho aj vrátiť. No tým, že ste produkt hodili do smetí, ste sa o túto možnosť obrali. Produkt Nám treba vždy zaslať aby sme ho mohli my reklamovať u dodávateľa. Tým, že hodíte produkt do smetí v dobe, kedy máte možnosť ho vrátiť, prídete vlastne o peniaze.

Radi vždy zákazníkom pomôžeme, no je dôležité Nás najskor kontaktovať. Žiaľ, nie je v Našich silách kontaktovať každého jedného zákazníka a pýtať sa, či je všetko ohľadom objednávky v poriadku. Ak budete i naďalej objednávať či už od Nás, alebo z iného obchodu produkty, ktoré rovno hodíte do smetí, z Nášho pohľadu logicky - prídete vždy o peniaze.

S pozdravom a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

Dva x som mal objednanú zlatú rukoveď ,a dva x Ste poslali striebornú.....

Dobrý deň Pán Overený zákazník

Mrzí Nás Vaša nespokojnosť a to, že Náš obchod neodporúčate. O probléme ste Nám nedali vedieť. Kontaktovať Nás môžete či už cez email alebo cez telefón, či online chat. O probléme sme teda nevedeli a v tom prípade si logicky myslíme, že je všetko v poriadku. Pokiaľ nastane akákoľvek situácia, ktorá Vám ohľadom objednávky nevyhovuje, kontaktujte Nás a radi Vám problém pomôžeme vyriešiť.

S pozdravom a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

• Tovar prišiel poškodený a je prinajlepšom druhej triedy (kupoval som vlnené ponožky a podkolienky).

Tovar (podkolienky a ponožky) sú lacnejšie, ako inde, ale druhej až tretej triedy kvality spracovania (staré zásoby tovaru, pozatrhávané), čo by malo byť uvedené aj pri popise tovaru.

Dobrý deň Pán juraj,

Pokiaľ s tovarom nie ste spokojný, samozrejme je možné ho vrátiť, či vymeniť za iný. Každopádne, zatiaľ ste Nás nekontaktovali a o Vašom probléme - nespokojnosti s tovarom, sme sa dozvedeli až teraz pri čítaní tejto recenzie, čo je Nám vždy ľúto.

Žiaľ, Váš popis, že tovar je "druhej až tretej triedy" nie je pravdou. Nie sú to ani staré zásoby a ani nie sú pozatrhávané ako píšete. Pokiaľ Vám kvalita nevyhovuje, je možné Nám tovar vrátiť a my vieme vybaviť Vašu reklamáciu k obojstrannej spokojnosti.

Je to predsa také jednoduché - dať Nám najskôr vedieť a my Vám s danou vecou radi pomôžeme - či už s výmenou, alebo vrátením. Vyhli by sme sa zbytočným komplikáciám a nakoniec by sme Vám ušetrili čas, peniaze a stres :) Veríme, že Nám v budúcnosti aj vďaka neodporúčaniu dáte ešte raz šancu :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

• Nedostal som objednaný produkt.

Reakcia obchodu TifanTEX

Ďakujeme za recenziu, je Nám ale ľúto, že dopadla neodporúčaním :( V ponuke máme aj službu bezplatnej výmeny či vrátenia, pokiaľ s tovarom nie ste spokojný, mohli ste / môžete využiť tejto služby a tovar vymeniť či vrátiť :) Každopádne, nekontaktovali ste Nás a o Vašom probléme - nespokojnosti s tovarom "Šatka Arafatka, 4,90€", sme sa dozvedeli až teraz pri čítaní tejto recenzie.

Je to predsa také jednoduché - dať Nám najskôr vedieť a my Vám s danou vecou radi pomôžeme - či už s výmenou, alebo vrátením. Veríme, že Nám v budúcnosti aj vďaka neodporúčaniu dáte ešte raz šancu, Naša spoločnosť je tu pre Vás aj po nákupe :)

• Rýchlosť dorucenia

Výrobok bol som sklamaný nenaplnil moje očakávania na obrázku to vyzeralo kvalitnejšie a pevnejšie co mi prišlo hrôza koza tenká ako papier.co mam staré puzdro omnoho vecia kvalita aj materiál proste bol som stoho sklamany

Dobrý deň Pán Kasper,

Ďakujeme za recenziu, je Nám ale ľúto, že dopadla neodporúčaním. V ponuke máme aj službu bezplatnej výmeny či vrátenia, pokiaľ s tovarom nie ste spokojný, mohli ste využiť tejto služby a tovar vymeniť či vrátiť :) Každopádne, nekontaktovali ste Nás a o Vašom probléme - nespokojnosti s tovarom "púzdro na kľúče v cene 2,90€", sme sa dozvedeli až teraz pri čítaní tejto recenzie.

Je to predsa také jednoduché - dať Nám najskôr vedieť a my Vám s danou vecou radi pomôžeme - či už s výmenou, alebo vrátením. Veríme, že Nám v budúcnosti aj vďaka neodporúčaniu dáte ešte raz šancu :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Popis uvedeného tovaru SWAT baterky vletáku nezodpovedá skutočnosti.

Reakcia obchodu TifanTEX

Pokiaľ s tovarom nie ste spokojný, samozrejme je možné ho vrátiť, či vymeniť za iný. Každopádne, nekontaktovali ste Nás a o Vašom probléme - nespokojnosti s tovarom, sme sa dozvedeli až teraz pri čítaní tejto recenzie.

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

• tovar mi bol dodany kurierom neoznamil mi kedy príde ,len mi zavolal že je na mojej adrese.Ja niesom na dôchodku že som cely deň doma.

Krásny deň prajeme,

Veríme, že okrem nespokojnosti s dopravcom SPS dopadla vaša objednávka zcela v poriadku. Každopádne, máme v ponuke na výber 4 druhy dopravy - pokiaľ nemáte na kuriéra čas, je možné si objednávku nechať doručiť iným spôsobom ako je napríklad Packeta či balík na poštu :)

Objednávku ste si ale aj tak nechali doručiť kuriérom (s vedomím, že nie ste na dôchodku a nemôžete byť doma celý deň), ktorý Vám ju doručil v čase 15:33 hod, 1 deň po tom, ako ste objednávku vytvorili - dokonca ste uviedli v objednávke nesprávne obec - a aj cez to všetko, Vaša objednávka bola riadne vybavená do 1 dňa. Nevidíme preto dôvod pre udelenie hodnotenia "neodporúčam" kedže podľa všetkého Vaša objednávka bola vybavená úplne v poriadku.

• Nepoznám nijakú výhodu obchodu
    • Vôbec nekomunikujú so zákazníkom
    • Jednoducho mi len vrátili peniaze za objednávku
    • Ani pri vrátení peňazí nič nenapísali, musel som si dohľadať podľa výšky platby o koho sa jedná a dovtípiť sa, že tovar ktorý ponúkali v skutočnosti vôbec nemajú a ani nedokážu naskladniť

TifanTEXu sa odporúčam vyhýbať.

Krásny deň prajeme,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, radi znova uvedieme veci na pravú mieru :)

Vaša objednávka na Vás čaká zabalená u Nás na sklade od dňa, kedy ste objednávku vytvorili. Vybrali ste si online platbu no s manuálnym bankovým prevodom a pravdepodobne ste neuviedli správne údaje, prípadne sa platba vrátila pre akýkoľvek iný dôvod, kežde systém Vám platbu s objednávkou nespároval a vrátil Vám ju späť. Objednávku ste vytvorili 1.7.2022 v piatok - odvtedy je objednávka zabalená a čaká na Vašu platbu. Platba je aktívna 7 dní, dovtedy nechávame priestor pre zákazníka a má možnosť objednávku uhradiť. alebo Nás kontaktovať ak má prípadný problém obj. uhradiť.

Samozrejme, ste Nás nekontaktovali, čiže o probléme, ktorý máte ste Nás neinformovali - dozvedeli sme sa o ňom až teraz - z tejto recenzie. Hodnotenie "neodporúčam" ako aj "vyhýbať sa Nášmu obchodu" je v tomto prípade neoprávnené. Taktiež recenziu ste napísali 7.7. 2022 - 3 pracovné dni po tom, ako ste objednávku vytvorili. Po 7mich dňom a automaticky zrušenej online platbe zákazníka kontaktujeme.

Poprosíme Vás, ale aj nových zákazníkov, ak sa niečo takéto stane, kontaktujte Nás, napíšte mail, zavolajte a problém vieme vyriešiť približne do 5 minút. Vyhneme sa podobným situáciám :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

• Dlho trva dodanie tovaru , bez akeho kolvek upozornenia ..

Krásny deň prajeme,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, radi uvedieme veci na pravú mieru :)

V objednávke ste Nám neuviedli povinný údaj a to tel. číslo. Bez tohto údaju Vám objednávku nemôžeme odoslať. Preto Vás kolega kontaktoval ihneď, ako sme na daný problém prišli (v deň úhrady Vašej objednávky) a taktiež 5 dní potom znova. Samozrejme, sme zostali bez odpovede. Po približne 7mich dňoch, ste Nám už po pracovnej dobe napísali mail s tým, kde sa nachádza Vaša objednávka (tel. číslo ste ale aj tak zatiaľ neposkytli) a 6min. na to, ste Nám udelili "neodporúčam" na portáli Heureka.

Vašu objednávku radi vybavíme, pokiaľ Nám kontakt poskytnete, poprípade ju stornujeme a prostriedky Vám vrátime späť. Každopádne, veríme v to, že hodnotenie "neodporúčam" je v tomto prípade udelené neprávom, snažili sme sa spraviť pre Vašu objednávku všetko, čo je v Naších silách.

Poprosíme Vás, ale aj nových zákazníkov, skontrolujte si vždy, či ste správne vyplnili objednávkový formulár. Často si zákazníci nechajú predvyplniť udaje automaticky a často sa stane, že sú vyplnené nesprávne. Prosíme Vás, vždy si údaje prekontrolujte. Vyhneme sa podobným situáciám :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Kalený teleskopický obušok, ktorý som si objednal, síce šiel bez problémov vysunúť, ale zasunúť už nie. To už mi je potom aj puzdro na nič. So zdravotnými ponožkami som spokojný.

Reakcia obchodu TifanTEX

Teleskopický obušok sa vysunutím otvorí a dielce sa do seba napevno zaseknú. Obušok je potrebné zatvoriť silným úderom špičky obušku proti tvrdému podkladu (betón, kameň atď.) Pri obuškoch ESP sme ale žiadne takéto problémy nemali, že by obušok nešiel zatvoriť. Je možné, že dielce sú do seba silnejšie zaseknuté a je potrebné vynaložiť väčšiu silu pri zatváraní.

No ale ako pri prevažnej väčšine týchto prípadov, aj o tomto sme sa dozvedeli až teraz - pri čítaní tejto recenzie. Ak by ste sa Nám ozvali, ihneď a s radosťou by sme Vám so zatvorením obušku pomohli :) Produkt je pravdepodobne plne funkčný, je len potrebné správnou technikou obušok zatvoriť.

Samozrejme, ak by to bola naozaj výrobná chyba, taktiež nie je problém s výmenou za nový kus či s vrátením, a to všetko do pár dní :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Tovar mi bol doručený v poriadku, vzhľadovo je pekný, ale vo veľkosti 2XL, takže pre mňa úplne nepoužiteľný.

Príjemný dobrý deň prajeme,

Je Nám ľúto, že produkt nesplnil očakávania. No ako pri prevažnej väčšine týchto prípadov, aj o tomto sme sa dozvedeli až teraz - pri čítaní tejto recenzie :/ Tovar sme zaslali tak, ako bolo v objednávke a teda veľkosť 58. Ak ale nie ste s tovarom spokojný, odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a celú vec radi doriešime. Veríme, že nakoniec radi využijete Náš eshop znova :)

Upraviť reakciu

• Rozpálený a použitý tovar

Príjemný dobrý deň prajeme,

Produkt, ktorý ste si objednali, sme z jeho pôvodného balenia museli otvoriť a vyskúšať - tak, ako to robíme s každým produktom. Nie je teda použitý ale len vyskúšaný, aby sme Vám nezaslali nefunkčný kus. A aby sme ho skúsili, museli sme pôvodné balenie otvoriť, čo samozrejme nič nemení na kvalite produktu. To že je "rozpálený" tomu žiaľ nerozumieme - môžete Nám toto objasniť v emaily alebo telefonicky :)

A žiaľ o tomto probléme sme sa dozvedeli až teraz - pri čítaní tejto recenzie :/ A ak ale nie ste s tovarom spokojný, odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a celú vec radi doriešime. Veríme, že nakoniec radi využijete Náš eshop znova :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Tento produkt nazvať Arafatka, je výsmech!!! Produkt je tak riedko utkaný, že ani ako záclonu by som ho nepoužil. Katastrofa! Som veľmi sklamaný!!!

Príjemný dobrý deň prajeme,

Je Nám ľúto, že produkt nesplnil očakávania. No ako pri prevažnej väčšine týchto prípadov, aj o tomto sme sa dozvedeli až teraz - pri čítaní tejto recenzie :/ A ak nie ste s tovarom spokojný, odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a celú vec radi doriešime. Veríme, že nakoniec radi využijete Náš eshop znova :)

Je to predsa také jednoduché - dať Nám najskôr vedieť a my Vám s danou vecou radi pomôžeme - či už s výmenou, alebo vrátením. Vyhli by sme sa zbytočným komplikáciám a nakoniec by sme Vám ušetrili čas aj peniaze :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

• Ešte som nedostal číslo účtu, aby som mohol objednávku zaplatiť.

Príjemný dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď žiaľ v tomto prípade neopodstatnenú. Na Vami zadaný mail prišli všetky údaje k objednávke ako aj email od spoločnosti Comgate, kde nájdete všetky údaje k platbe pre klasický bankový prevod - stačí kliknúť na tlačidlo - zistiť stav platby. Doposiaľ ste Nás ale nekontaktovali. V prípade platby, ktorú ste zvolili, systém čaká 7 dní na úhradu, 8mi deň platbu zruší. Dnešným dňom ešte systém stále čaká, platba je stále otvorená :)

Takže všetky údaje nájdete v danom emaily - my v tomto prípade manuálne nezasielame číslo účtu, všetko robí automaticky systém. Pokiaľ email nedorazil, je možné že je v spame, prípadne máte plnu schránku :) Samozrejme, stačilo sa na Nás obrátiť pretože vyriešiť takýto problém je pre Nás brnkačka :)

Prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a pomôžeme Vám s úhradou objednávky.

• Tovar prisiel odbaleny, poskodeny. Neodporucam tohto predajcu

Príjemný dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Je Nám ľúto, že so zásielkou nebolo niečo v poriadku avšak o tomto probléme sme sa dozvedeli až teraz - pri čítaní tejto recenzie :/ Žiaľ, nestalo sa Nám prvý krát, že dopravca zásielku dopravil poškodenú, no každý jeden prípad takto vzniknutej situácie radi vždy riešime ak sa zákazník s problémom ozve a vždy dostane všetko tak, ako malo byť na prvý krát :)

Odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a celú vec radi doriešime. Veríme, že všetko vieme dať na poriadok a že nakoniec radi využijete Náš eshop znova :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Objednala som papuce na suchy zips ako boli na obrazku a prisli mi papuce na zips, co je velky rozdiel a nevyhoda.

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí Nás, že ste dostali iný typ daného produktu no o tomto probléme sme sa dozvedeli až pri čítaní tejto recenzie :/ Ak by ste Nás ihneď kontaktovali, už by ste týmto momentom mali vymenený produkt doma :) Každopádne, skrz predvianočný nával sa mohlo stať, že sa omylom zabalil podobný, no nie objednaný produkt.

Ak by ste teda mali záujem, vieme Vám samozrejme tovar vymeniť za správny. Odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie či vrátenia tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a celú vec radi doriešime :)

Veríme, že doriešime túto situáciu výmenou a že aj v budúcnosti Nám dáte znova šancu :) My sa radi počíme a tovar budeme lepšie kontrolovať .

• Poškodený tovar !

Fajka prišla poškodená inak všetko v poriadku ale ten kto ju balil musel poškodenie vidieť a nemohlo nastať pri prevoze . Keďže je to Vianočný darček som sklamany !

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Je Nám ľúto, že tovar prišiel poškodený, samozrejme, že to určite nie je v Našom záujme. Žiaľ, o tomto probléme sme sa dozvedeli až pri čítaní tejto recenzie :/ Ak by ste Nás ihneď kontaktovali, už by ste týmto momentom mali nový tovar doma :)

Ak by ste teda mali záujem, vieme Vám samozrejme tovar vymeniť za úplne nový. Odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie či vrátenia tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky a celú vec radi doriešime :)

Dúfame, že nakoniec doriešime túto vec výmenou za nový produkt, a že aj v budúcnosti využijete Náš obchod znova. My sa zasa posnažíme poučiť sa z tejto situácie a tovar lepšie baliť a kontrolovať .

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Tovar O. K., komunikácia obchodu veľmi dobrá, dodacia lehota výborná, ale kvôli baleniu (krabica od stolového oleja, jedny puzzle boli o niečo väčšie ako krabica a tým boli v krabici prehnuté) by som si tam už asi neobjednal.

Príjemný dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Je Nám ľúto, že kvôli baleniu Náš obchod neodporučíte, aj keď ste ešte nevyužili všetky Naše služby :) Žiaľ, o tomto probléme sme sa dozvedeli až pri čítaní tejto recenzie. Krabice, ako sme už reagovali a popisovali, často používame už raz použité - a to preto, že tým menej zaťažujeme životné prostredie :)

Ak by ste mali záujem, vieme Vám samozrejme tovar vymeniť za úplne nový, ak bol poškodený či inak znehodnotený. Odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie či vrátenia tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky, a celú vec radi doriešime :)

Veríme, že vec vieme doriešiť k Vašej spokojnosti a dúfame, že Nám dáte ešte raz v budúcnosti šancu tento malý prešlap napraviť :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Polsky alebo cinsky nepouzitelny tovar co nakupia za par centov a predavaju ho draho.

Príjemný dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Je Nám ľúto, že daný tovar nesplnil očakávania, no o tom sme sa dozvedeli až teraz - pri čítaní tejto recenzie :/ Každopádne, aktuálny trh s tovarom zásobuje v 95% čína. No vo Vašom prípade, na Vami vybraný produkt ale reklamácie nemávame, pokiaľ sa niečo vyskytlo, radi pomôžeme. Odporúčame Vám využiť Naše služby ohľadom reklamácie tovaru - prosím, napíšte Nám na mail, online chat alebo Nás kontaktujte telefonicky, a celú vec radi doriešime :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

• Plachta bola nekvalitná tenká , premokava a pri okach nedržala dobre.

Reakcia obchodu TifanTEX

Ďakujeme za reakciu, žiaľ o tomto probléme sme sa dozvedeli až z tejto recenzie, a teda nedostali sme od Vás šancu daný problém expresne riešiť hneď, ako vznikol. Na tieto plachty aktuálne reklamácie nemáme, môže sa naozaj jednať o vadný kus, ktorý Vám môžeme samozrejme bez problémov vymeniť alebo môžete plachtu vrátiť :) Radi pomôžeme s reklamáciu, obráťte sa prosím na Nás cez chat, email alebo tel. čísle, ktoré nájdete na Našich weboch :)

Radi doriešime vzniknutú situácu k obojstrannej spokojnosti.

S pozdravom a prianím krásneho dňa,
    Tím TifanTEX