• Zatiaľ som spokojná
    • Dobré ceny a dobrý výber produktov
    • Rýchle doručenie
    • Zatiaľ žiadna nevýhoda ešte som až tak často nenakupovala ale som spokojná a ostatní nech vyskúšajú doporučujem
  • nakúpil v obchode TifanTEX pred 2 týždňami

dobra komunikacia,rychle dodanie,objednal som si bednu na municiu su to pouzite bedne,bedna prisla skoro ako nova bol som velmi spokojný,v nedelu som objednal v utorok rano som mal bednu doma

Prehľadne , rýchlo, spoľahlivo, bezpečne

• Serióznosť
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Komunikácia

Nakupoval som prvý krát a bol som veľmi spokojný. Obchod ma telefonicky informoval o stave mojej objednávky. Dávam palec hore. Spokojnosť s nákupom aj s obchodom.

• Rýchlosť dodania
  • nakúpil v obchode TifanTEX pred 3 týždňami

• tričko, které nebylo takové jaké jsem si objednala
    • cena byla vyšší než je uvedená za daný produkt na stránkách
    • žádná komunikace ze strany obchodu

Objednala jsem si 2 trička pro děti. Na stránkách jsou dva velmi podobné typy triček. Jeden typ s cenou 5.5 a druhý 4.7 eur. Samozřejmě jsem obdržela ten typ trička, který je na stránkách uvedený s cenou 4.7 , ale zaplatila jsem 5.5 za kus. Když jsem se obrátila na obchod s tímto problémem, nikdo se mi neozval ani neomluvil. Doufala jsem, že se alespoň ozvou a rozdíl cen dorovnají, ale jak jsem již napsala, vůbec nekomunikují. Obchod rozhodně nedoporučuji a už si jistě zde nikdy nic neobjednám.

Reakcia obchodu TifanTEX

Zdravím Vás,

Na stránkach máme dve tričká. Detské a pánske tričko. Je pravda, že pánske tričko stojí 4,70€ a detské 5,50€. Vo Vašej objednávke evidujeme 2 x detské tričko za 5,50€, ktoré sme odoslali na Vami uvedenú adresu. Cenový rozdiel (1,6€) teda nieje možné dorovnať, kedže sme Vám poslali správny typ trička a to 2 x detské tričko s cenou 5,50€. Samozrejme ak Vám tovar nevyhovuje, môžete ho bez akýchkoľvek problémov vrátiť. Je v Našom záujme, aby bol každý zákazník spokojný a mal z nákupu príjemný pocit :)

S každým zákazníkom komunikujeme a všetky reklamácie a požiadavky radi vybavujeme v extrémne rýchlom čase, o čom svedčia aj pozitívne recenzie od Naších zákazníkov.

S prianím pekného dňa
    Mgr. Teodor Bako, TifanTEX s.r.o.

Prehladnost

• Rýchlosť

Veľmi spokojná, urcite vase služby este využijem:)

Rýchle doručenie, profesionalita.

• cena, rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode TifanTEX pred 1 mesiacom

Bol som milo prekvapeny ako rychlo mi bol objednany tovar doruceny

• rychlost dodania
    • kvalita materialov

Bezproblemová reklamácia

vynikajuce

• nakúpil v obchode TifanTEX pred 4 týždňami

• Rýchla odozva, perfektná komunikácia. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam!
  • nakúpil v obchode TifanTEX pred 1 mesiacom

• komunikácia a rýchlosť dodania produktu
  • nakúpil v obchode TifanTEX pred 1 mesiacom

Rýchle dodanie,kvalitný výrobok za dobrú cenu.

• nakúpil v obchode TifanTEX pred 1 mesiacom

• rôznorodý sortiment, kúsky, ktoré som nenašla v iných online obchodoch
    • prehľadne usporiadané kategórie uľahčujúce vyhľadávanie
    • rýchle vybavenie objednávky
    • komunikácia s obchodom - obratom po prijatí objednávky ma informovali, že objednaný tovar nie je na sklade v požadovanej farbe a ponúkli alternatívne možnosti alebo storno položky
    • snáď chýbajúca možnosť osobného odberu cez sieť zásielkovní alebo balíkomatov

• Majú to čo potrebujem.
  • nakúpil v obchode TifanTEX pred 1 mesiacom

• Zboží bylo nad moji míru velice rychle doručeno a velice kvalitní materiál nemám slov prostě super těším se na další nákup ve vašem obchodě
    • Dobrá cena a velice kvalitní materiál

Dobrá cena rychlost doručení velice kvalitní materiál nemám co vytknout prostě super