• Veľkost odevu , ktorý som si objednal nesedí ani zďaleka.Nechapem,ale chyba bude v označených veľkostiach.

• Miesto objednaného tovaru mi poslali iný.

boxer priesiel obucahany a oskrety

Dobrý deň, pán Samo,

ďakujeme za hodnotenie na náš obchod. Žiaľ, žiadnu reklamáciu ani žiadny dotaz na produkt sme od Vás nedostali. Je nám ľúto, že nás neodporúčate, kedže ste nás ohľadom akéhokoľvek problému nekontaktovali až prostredníctvom tejto negatívnej recenzie. Radi by sme Vám vyhoveli bezplatnou výmenou či vrátením, avšak je potrebné nás najskôr s problémom kontaktovať :)

Ak budete mať na nás akékoľvek požiadavky, sme tu vždy pre Vás v pracovné dni od 7:00 - 15:00 na tel. čísle + 421 918 046 176. :) alebo mailom kedykoľvek na [email protected]

S prianím pekného dňa,
    Tím TifanTEX.

• Tricko strasne zla kvalita..po 1 prani sa zmensila velkost a obrazky sa zprali!ziadam o vratenie penazi..objednala som si 2 trucka putin.

Pekný deň, pani Veronika,

ďakujeme za recenziu na náš eshop. Je nám ľúto, že skončila neodporúčaním. Komunikovali sme spolu cez email a jednoznačne sme Vám v reklamácií vyhoveli :)

V ponuke samozrejme máme službu bezplatnej výmeny či vrátenia, pokiaľ s tovarom nie je zákazník spokojný či prišiel akokoľvek poškodený, môže tovar vymeniť či vrátiť :) Všetko máme na webe prehľadne rozpísané :)

Veríme, že Vaše budúce objednávky budeme vedieť vybaviť taktiež so 100% úspešnosťou, a v prípade akéhokoľvek nedostatku Vám znova pomôžeme :)

S pozdravom, Tím TifanTEX.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

nakolko ste mi to poslali na inu adresu mi tovar neprisiel

Zdravím Vás,

balíček sme Vám zaslali na adresu, ktorú ste nám poskytli a presne tak sme objednávku aj nahodili prepravcovi do systému - v prílohe mailu sme Vám poslali aj foto.

Pokiaľ balíček skončil na inom mieste ako mal, žiaľ sa tak muselo stať chybou prepravcu - o tom ste Nám ale mali dať ihneď vedieť, vidíme však, že ste čakali do dnes 8.12. aj keď info o dodaní ( vraj na inú adresu) ste dostali 4.12. - 4 dni dozadu. V systéme dopravcu bola dokonca uvedená "zmena doručenia" cez webové rozhranie, do ktorého má prístup samotný zákazník.Každopádne, ak by ste nám dali vedieť, balíček by sme Vám expresne odoslali znova, prípadne vyžiadali znovudoručenie / preposlanie na inú adresu.

V dnešných dňoch sa žiaľ stretávame s aroganciou a neochotou konkrétnych kuriérov, za ktorých jednanie my samozrejme nemôžeme a ani ho nevieme ovplyvniť. Veríme, že je to dočasné, a spôsobené hlavne obrovským tlakom a stresom, ktorý vzniká vďaka "Vianočnej pohode a oddychu".

Je nám to ľúto, avšak za konanie kuriérov nezodpovedáme a ani ho nevieme ovplyvniť. Ak máte tip, na 101% spoľahlivú doručovateľskú službu, určite nám dajte vedieť, taký Vianočný zázrak by sme si želali aj my.

S pozdravom a prianím krásneho dňa,
    Tím TifanTEX

Poslali mi najskaredsiu farbu a tovar bol deravý.

Pekný deň, pani Anna,

ďakujeme za recenziu na náš eshop. Je nám ľúto, že skončila neodporúčaním, aj keď nerozumieme prečo, keďže Váš nákup prebehol v poriadku a nedali ste nám žiadnym spôsobom vedieť, že niečo nie je v poriadku.

V ponuke ale máme aj službu bezplatnej výmeny či vrátenia, pokiaľ s tovarom nie je zákazník spokojný či prišiel akokoľvek poškodený, mohli ste využiť tejto služby a tovar vymeniť či vrátiť :) Všetko máme na webe prehľadne rozpísané :)
    Veríme, že Vaše budúce objednávky budeme vedieť vybaviť taktiež so 100% úspešnosťou, a v prípade akéhokoľvek nedostatku Nám dáte vedieť vopred na tel. mail alebo cez chat :)

S pozdravom, Tím TifanTEX.

• Tovar je kvalitný, cena zodpovedá kvalite. Ďakujem Štefan
    • Dlhá doba dodania.
    • Tovar je kvalitný, cena zodpovedá kvalite. Ďakujem Štefan
    • Dlhá doba dodania

Pekný deň, pán Štefan

ďakujeme za recenziu na náš eshop. Je nám ľúto, že skončila neodporúčaním, aj keď nerozumieme prečo, keďže Vám nákup prebehol v poriadku a ste s ním spokojný.

taktiež nerozumieme "dlhej dobe dodania" - tovar ste si objednali v sobotu večer - 23.9., v nedeľu nepracujeme a ani kuriérske spoločnosti. v pondelok 25.9. sme Váš balík odoslali a v utorok 26.9. ste mali balíček u Vás.

Berieme toto neodporúčanie ako neopodstatnené.

S pozdravom,

• Príliš veľký
    • Bolo treba napísať veľkosti do ponuky chcela som to pre dcéru maličkú

Pekný deň, pani Alžbeta,

ďakujeme za recenziu na náš eshop. Je nám ľúto, že produkt červený náramok proti urieknutiu v hodnote 2,50€ nenaplnil očakávania. Pokiaľ ale pri objednávaní nieje čokoľvek jasné z popisu produktu, odporúčame nás vždy pred objednávkou kontaktovať a všetky dotazy radi zodpovemie :) Pri nepoužitom tovare je dokonca možnosť bezplatne tovar vrátiť a plnú sumu za objednávku Vám vrátime. Určite nás kontaktujte a radi vec doriešime :)

Pokiaľ na nás budete mať do budúcna akékoľvek otázky, kľudne nás kontaktujte mailom, telefonicky, alebo na online chate. :)

S pozdravom,

• Nie je
    • Nepoužiteľné

Dobrý deň, pán Peter,

ďakujeme za hodnotenie na náš obchod. Žiaľ, žiadnu reklamáciu ani žiadny dotaz na produkt sme od Vás nedostali, objednávka bola v poriadku doručená. Je nám ľúto, že nás neodporúčate, žiaľ, nevieme pre aký dôvod, kedže ste nás ohľadom akéhokoľvek problému nekontaktovali.

Ak budete mať na nás akékoľvek požiadavky, sme tu vždy pre Vás na tel. čísle + 421 918 046 176. :)

S prianím pekného dňa,
    Tím TifanTEX.

Objednal som sadu vojenských montérok pre mňa a manželku. Číslovanie nezodpovedá štandardom, nakolko nohavice ani bunda manželke vôbec nesadli , lebo boli malé. Kvalita bola deklarovaná ako 100%bavlna, tak som očakával ,že to bude príjemné na letné nosenie, ale opak je pravdou sú tvrdé akoby by boli okrem bavlny ešte s nejakou syntetikou. Ked som kupoval iné oblečenie (tričká , šiltovky ,klobúky) tak mi všetko sadlo a aj na dotyk to bola iná kvalita

Reakcia obchodu TifanTEX

Ďakujeme za hodnotenie na náš obchod. Presne ako píšete - objednali ste si sadu vojenských montérok, ktoré vyrábame z materiálu keper - ktorý je zo 100% bavlny, avšak je to tvrdší - hrubší materiál na výrobu pracovného oblečenia. Všetko je písané aj v popisoch produktov. Samozrejme, čo sa veľkostí týka, je potrebné sa držať veľkostnej tabuľky v popise produktu.

Je nám ľúto, že aj vďaka tomu, že ste od nás objednali iné veci, ktoré v minulosti sadli, nás pre tento nákup neodporúčate. Vidíme to ako neopodstatnené neodporúčanie, kedže ste ani len nevyužili možnosti bezplatného vrátenia tovaru. Taktiež ste nás nekontaktovali.

zhrnutie:

- po preverení - objednávka dodaná správne a do 48 hodín ✓
    - zákazník sa plne neoboznámil s objednávaným produktom
    - zákazník nevyužil možnosť bezplatnej výmeny / vrátenia
    - zákazník nás ohľadom problému nekontaktoval

Krásny deň praje tím TifanTEX

• Baterky nie sú vôbec prichytene a vypadavaju

Reakcia obchodu TifanTEX

Ďakujeme za hodnotenie na náš obchod. Žiaľ, žiadnu reklamáciu ani žiadny dotaz na produkt sme od Vás nedostali, objednávka bola v poriadku doručená. Je nám ľúto, že nás neodporúčate, žiaľ, nevieme pre aký dôvod, kedže ste nás ohľadom akéhokoľvek problému nekontaktovali.

Budeme sa teda tešiť na ďalšie nákupy :)

Krásny deň praje tím TifanTEX

Nekvalitný tovar, kúpil som si boxer, buchol som s nim do plechovky od energeťáku a ten lak mi popadal dole hneď, neodporúčam:D

Reakcia obchodu TifanTEX

Pokiaľ nastala akákoľvek situácia ohľadne produktu, mohli ste Nás najskôr kontaktovať a tovar ste mohli bezplatne vymeniť, či vrátiť späť ku Nám. Čo sa týka používania daného produktu - je pravdepodobné, že farba z údernej strany bude opadávať. Daný kov je zafarbený a silnými údermi do čohokoľved tvrdšieho, bude táto farba opadávať. Je to bežný jav pri používaní tohto produktu.

S pozdravom a prianím pekného dňa, Tím TifanTEX

• Zlé chcela som aby mi objednávku poslali do 9.6.2023 po byte chodím bosá neodporúčam ich prečo mňe dovrzali objednávku prečo

Reakcia obchodu TifanTEX

mrzí nás, ako dopadla Vaša objednávka. Žiaľ, vec nie je tak, ako ju popisujete.
    - k objednávke ste napísali poznámku: Poslať 9.6. - na ten dátum bola objednávka pripravená na odoslanie. Nenapísali ste, aby sme Vám obuv dodali "do" 9.6.
    - objednávku sme spolu komunikovali o čom určite viete, sami ste požiadali o zrušenie objednávky - tak sme ju zrušili
    - isté štúdia poukazujú aj na fakt, že chôdza naboso je úplne prirodzená a v niektorých prípadoch dokonca prospešná pre zdravie :)

Za vzniknuté komplikácie spojené s objednávkou sa ospravedlňujeme, žiaľ, nebolo to našou chybou.

Prajeme Vám všetko dobré, Tím TifanTEX

• Sortiment
    • Ceny
    • Nasilny ludia

Uhradil som cez internet a na druhy den mi volali ci maju zrusit objednavku lebo som nezaplatil.
    Tlak aby som skontroloval ucet a obratom lebo oni to zrusia....
    Vyzvy, ze mam zaslat vypis mailom.
    Oni nevedia skontrolovat ci maju uhradu, lebo im to paruje system.
    Na dalsi den uz secko ok a 4. Den dorucene.
    Ani slovicko prepac !
    Velmi neprijemna skusenost. Uz nikdy viac.

Reakcia obchodu TifanTEX

Ďakujeme za hodnotenie, sme radi, že tovar a celá objednávka nakoniec dopadla v poriadku a s tovarom ste spokojný :)
    Aby sme veci uviedli taktiež z nášho pohľadu:

- Kontaktovali sme Vás o 3 dni, nie o 1 deň tak, ako ste uviedli, kedže Vaša online platba nebola uskutočnená a čakali sme na úhradu, aby sme vedeli Vašu objednávku expresne vybaviť.
    - Vôbec sme Vás nekontaktovali násilne ako tu uvádzate, mailom sme si spolu vymenili niekoľko správ a celú platbu sme skontrolovali, nakoniec sa na 4tý deň platba spárovala s objednávkou.
    - Doručenie prebehlo na 5ty deň.
    - Predtým sme sa Vás pokúšali kontaktovať telefonicky, kde ste na Nášho zamestnanca vyskočili s tým, prečo Vám voláme "tak skoro ráno" (cca 11hod), násilne sme sa taktiež nezachovali.
    - žiadne výzvy sme Vám nezasielali, komunikácia prebiehala v kľudnom a pozitívnom duchu :)
    - ospravedlňujeme sa, že sme sa Vám snažili pomôcť vybaviť Vami vytvorenú objednávku, spárovať ju s online platbou a tovar expresne doručiť.

Každopádne veríme, že sme pomohli a všetko nakoniec dopadlo v poriadku, a že až taký traumatický zážitok to zasa nebol :)
    Sme presvedčení, že Nám určite v budúcnosti ešte dáte raz šancu, kedže sme si všimli, že ste uviedli aj pozitíva ako ceny a sortiment . A 20% je taktiež viac, ako 0% :)

Ďakujeme
    s pozdravom a prianím krásneho dňa, TifanTEX

ľahké objednanie, ale otázka kvality. tovar nebol pred odoslaním kvalitatívne prehliadnutí, pretože tá Závada priam bije do očí

Zdravím Vás Pán Vladimír,

Je Nám ľúto, že Vaša skúsenosť s nákupom dopadla tak, že Nás neodporúčate. Áno, obuv mala podľa Vami zaslaných fotiek výrobný nedostatok a to v podobne približne 3 až 5mm guličky na mieste, kde sa pri výrobe obuv oddeľuje od výrobnej formy. Daný nedostatok je možné si pri balení nevšimnúť, kedže sa jedná o veľmi malý rozmer, ktorý na kvalitu a funkčnosť výrobku nemá žiadny vplyv.

Vašu reklamáciu očakávame a samozrejme vybavujeme - teda vymieňame za nový kus tak, ako ste Nás požiadali cez email - teda vo všetkom sme Vám vyhoveli. Je Nám teda veľmi ľúto, že Naša snaha, vyriešiť takto vzniknutú situáciu všetkými Našimi dostupnými možnosťami Vám nestačila, a i tak ste zvolili, že Náš obchdod neodporúčate.

S pozdravom, Tím TifanTEX

Objednávali sme porcelánovú bábiku, Indiánku... Prišla úplne iná, omnoho lacnejšia... Sú to podvodníci, neodporúčam nič objednávať... Nemáte za čo...

Dobrý deň Pán Ondrej,

Žiaľ, z tejto recenzie nevieme posúdiť, čo presne sa stalo, kedže ste Nás zatiaľ nekontaktovali, len ste pridali túto recenziu, kde Nás mimo iného označujete za podvodníkov.

Pokiaľ ste s tovarom neboli spokojný, či nastala akákoľvek situácia ohľadne produktu, mohli ste Nás najskôr kontaktovať a tovar ste mohli bezplatne vymeniť, či vrátiť späť ku Nám. Pokiaľ prišla poškodená a podobne, tiež ste Nás mohli v prvom rade kontaktovať. Náš kontakt obsahuje každý Náš email, všetky Naše weby na niekoľkých miestach, online chat je taktiež na každom webe, telefónne čísla máme uvedené 2 na každom z Našich eshopov - no nekontaktovali ste Nás.

Každopádne, ďakujeme aj za 20%, ktoré ste Nám v recenzií zanechali, potešilo Nás aj to málo :)

S pozdravom a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

Objednala som si tovar veľkosti 46 a bol mi dodaný vo veľkosti 42. Zbytočne sa predlži čas, kým vybavia moju reklamáciu. Neviem pochopiť, ako si zmýlia veľkosti!!!

Reakcia obchodu TifanTEX

mrzí nás, že ste s našimi službami neboli spokojná :( Za vzniknuté komplikácie spojené so zaslaním nesprávnej veľkosti sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Urobíme všetko preto, aby sme podobnej situácii v budúcnosti predišli.

Prajeme Vám krásny nový rok, veľa šťastia, zdravia a lásky, Tím TifanTEX

Zo 6 Luskacikov boli dvaja zlomeni.

Veľmi nás mrzí, že Vám produkt prišiel poškodený :(
    V ponuke ale máme aj službu bezplatnej výmeny či vrátenia a pokiaľ s tovarom nie ste spokojný či prišiel akokoľvek poškodený, mohli ste / môžete využiť tejto služby a tovar vymeniť či vrátiť :)
    Veríme, že v budúcnosti budete s našimi službami i produktami spokojný.

Prajeme Vám všetko dobré v novom roku :) S pozdravom Tím TifanTEX

• nekvalitny tovar

Kupil som petrolejovu lampu ktoru vraj pouziva U.S. armada, nalial petrolej a lampa tecie. Vhodna tak na molotov cocktail. Je to vraj vyrobene v nemecku, ale je to cista cina. Uz si odtial nic neobjednam.

Reakcia obchodu TifanTEX

Veľmi nás mrzí, že Vám produkt prišiel poškodený :( Žial, petrolejové lampy nemôžeme pred odosielaním skúšať / napĺňať a teda závadu sme nemali ako zistiť. No samozrejme, pokiaľ ste ju zistili, mohli ste Nás kontaktovať a využiť službu bezplatnej výmeny či vrátenia a radi by sme Vám sdanou vecou pomohli - no doposiaľ ste Nás nekontaktovali.

Veríme, že v budúcnosti Nám ešte dáte šancu a budete s našimi službami i produktami spokojný :) Možnosť výmeny či vrátenia tu stále pre Vás je.

Prajeme Vám všetko dobré v novom roku :) S pozdravom Tím TifanTEX