Najlacnejšia cena na eshope, výrobok prišiel poškodený - narazený aj napriek tomu, že krabica nebola poškodená.

• Prehrávač mi prišiel bez predného krytu.

• Rýchle odovzdanie kurierskej službe

Nepresné údaje o tovare.
    Po upozrnení,posmešná reakcia od Tibi elektro.

tovar bol poškodený od dodávateľa bohužiaľ ho urgentne potrebujem a je to estetická záležitosť ale aj tak niekto keď to balil do krabice musel vidieť to poškodenie ,ohrievač funguje

Tovar bol poškodený , ohnuté plechy, zlomená elektróda. To sa zistilo pri montáži a pritom krabica prevozom nebola poškodená . Výrobok bol poškodený a zabalený priamo z výroby zn. Mora.

• Sľúbili a nedodali

Na stránke sľubujú darček,k nákupu, ktorý dodnes nedodali...

Reakcia obchodu TIBI ELEKTRO

Dobrý deň Eva,
    mrzí nás Vaša nespokonosť, keďže v popise produktu je napísané, že pre získanie darčeku je potrebná registrácia na webovej stránke výrobcu, ktorú sme pre Vás ochotne a dobrovoľne urobili. Veríme, že darček vo forme múky Vám pri pečení a používaní sporáku prinesie radosť.

TIBI - zákaznícke centrum

Píla je asi smejd, keď sa v návode píše pilujte 10 minút a 10 - 20 minút odpocivajte.

• Zavádzajúce informacie

Dotrhany obal, nepoužiteľný ako darček.

Tovar bol dodaný rýchlo a v neporušenom obale (iba originálna papierová krabica), avšak bol poškodený (ulomený spodný doraz čerpadla, ten tanier). Buď nebol tovar pred expedíciou skontrolovaný a bol odoslaný už poškodený, alebo bol jednoducho nedostatočne zabalený a bol poškodený pri preprave (na obale ale nevidieť žiadne známky poškodenia). Na mailovú reklamáciu s fotodokumentáciou obchod vôbec nereagoval.

• ]Skryžovana rucka, zaslepka zo zadnej strany na vyhadzovanie nepasovala zly výlisok, diera na rúčku neprevrtana. Kosačka poskladana z dielov 2 triedy.

• Tovar prišiel poškodený ale funkčný. Ked že to bola posledná chladnička u tohto predajcu a nevedel by mi poslať nepoškodený nový tovar tak som to nechal tak. Dodávka bola časovo v štandarde. Obchod má neupozornil že sa jedná o poškodený tovar. Poškodenie nemohlo vzniknúť počas prepravy doručovacou spoločnosťou nakoľko ako zamestnanec internetového obchodu mám bohaté skúsenosti s prepravnými spoločnosťami a aj s poškodením tovaru pri jeho preprave.

• Prišiel mi mail že tovar je pripravený na vyzdvihnutie a ked som tam prišiel tak mi majiteľ osobne oznámil že majú zavreté a tovar mi nevydal. Zbytočne som prešiel 20 km.Na stránke nemali žiadny oznam že budú zavretý.
    • Veľmi zlá komunikácia zo zákazníkom

Reakcia obchodu TIBI ELEKTRO

vážený zákazník, ceníme si Vašu recenziu. Počas štátnych sviatkov ako sú aj vianočné sviatky, tovar nevydávame.

Tibor Rábek

• rychlost dorucenia
    • rozbaleny tovar bez zmienky na stranke produktu

tovar mi prisiel rozbaleny (pouzity). Nevadilo by mi to, ak by predajca tento fakt na stranke nezamlcal. Nie je fer cenove porovnanie na heureka ked sa porovnavaju rozbalene a zabalene produkty.

Otrasné

• Dobrá cena tovaru
    • Tovar nebol ešte odskúšaný
    • Tovar bol objednaný na dobierku avšak nakoniec bolo treba zaplatiť prevodom na účet.

• nie je ziadny navod ako to treba poskladat ja som starsia zena a nie velmi technicky typ doposial pri kazdom zakupenom tovare bol navod a zarucna doba co plati ako zarucny list v pripade pokazenia kde kto to moze opravit

nedoporucujem k voli tomu ze nic neuvadzaju ako sa sklada aka je zarucna doba mrzi ma ze som to kupila mohla som to radsej kupit z Lidla

Nikdy sa mi nestalo, aby v pripade reklamacie, lebo mi prišiel ppškodený tovar, obchod nekomunikoval, najhorši obchod s akým som sa stretla.

Majiteľ primitív.. Typický slovenský tiežpodnikateľ. Dorazil mi nefunčný tovar, no keďže prachy už mal, nijaká ochota riešiť problém. Mám si vraj naštudovať jeho obchodné podmienky. Tovar som si musel sám odniesť do servisu v Bratislave.

• Rýchle zaslanie
    • Nádobka, k parnému čističu prišla prasknutá o čom som informovala obchod. Očividne ich to nezaujíma a mne sa teraz zle nalieva voda, co je dosť podstatné pri výrobku.

Obchod neodporúčam. Na jednej strane rýchlo zašlú- na druhej strane ak je niečo poskodené odignorujú vás. Takže tu ja už nič nekúpim .