• Pán je ochotný ale niektoré veci nepovie.

Tovar bol dodaný nekompletný, v dodávke chýbajú 3ks boxov, ani po viacnásobnej telefonickej urgencii nemám odpoveď akým spôsobom bude moja reklamácia riešená!!!
    Tovar som nútený vrátiť.
    Prajem pekný deň.

Neskutocne neprijemne pristup majitela. Nikdy viacej od Vas nekupujem nic.

• Tovar poškodený

• Zlá komunikácia s obchodom pri vybavovaní reklamácie

Sušička po cca 3 týždňov prestala fungovať . Signalizuje plný zásobník vody napriek tomu že je prázdny.
    TIBI pán Rábek napriek reklamácii mailom nereagoval 11 dní .
    Až po urgencii odpovedal tak, že sa mám sám zaregistrovať u výrobcu .
    Samá "ochota".

Síce rýchle dodanie a dobrá cena ale balík došiel popučený prelepovany a tovar vo vnútri vyzeral byť už používaný. Navyše poskriabany na dosť viditeľnom mieste. Filter bol zapraseny.. obalové vnútro bolo potrhane a tak isto postlacane.

Balenie bolo v poriadku, ale tovar bol poškodený :(

• doručený pokazený tovar

• Spotrebič bol čiastočne rozpadnutý a nemohlo sa to stať prepravou.., podla mna, nebol dosledne prekontrolovaný tovar pred vydanim..

• Na internete ponúkajú a predávajú to či nemajú skladom.

Tovar sa nenachadzal na sklade. Obchodnik mi velmi neochotne vysvetlil to, ze tovar bude naskladneny neskor zarucit nemoze!

Objednali sme si kuchynský robot, ktorý bol hneď nefunkčný. Po telefonáte do obchodu, bol pracovník arogantný . Nakoniec mi dal kontakt na servis kde som si robot odniesol a bol opravený. Keď objednávam nový tovar očakavam že bude plne funkčný.

• Tovar poškodený, dohodol som sa na kompenzacii a dodnes deň nič

Nedoveryhodny

Prišla mi chladnička inej farby, ako som si objednal. Na mail obchod ani len nereagoval.

• Som spokojná s kvalitou dodaného tovaru. Požiadala som o odvoz starej pračky a vynesenie novej do bytu (6. poschodie s výťahom). Dohodnutá cena 25 eur cash. Po príchode dodávateľa som povedala, že chcem iba odviesť starú pračku, či platí suma 25 eur. Na to sa začal dodávateľ rozčuľovať, že poslal syna iba kvôli tomu, aby mi vyniesol novú a starú pračku odniesol. Obvinil ma z neserióznosti. Vysvetlila som mu, že som si rozmyslela ten výnos pračky, že sme v telefóne nezapočítali to, že nebude vynášaná, ale vyvážaná výťahom. Na to mi povedal, že syn prišiel iba kvôli mne. Môj argument, že som mala dovoz zdarma zmietol zo stola. Nechcela som sa naťahovať s dotyčným pánom TIBI.sk a tak som zaplatila za vynesenie pračky výťahom a odvoz starej 25 eur. Po celú dobu som rozprávala s pánom TIBI.sk slušne, ale malo ma upozorniť na jeho charakter už to, že keď som mu volala, aby som sa spýtala, či sú schopní odniesť i starú práčku, tak než som mu stihla povedať, prečo volám, tak mi rozčúlene povedal, že práčku ešte nemôžem mať doma, lebo som si ju len nedávno objednala.

Zlá komunikácia... tovar skladom zaslaný skoro po týždni.

• Tovar som objednal cez Heureku.sk a presli 3dni a ziadna odozva a po informovani sa ohladom o jednavky ma obchodom kontaktoval a nechapali ako skade som objednal pracku a este ze za aku sumu udajne u nich taky typ tovaru nie je v predaji a taktiez za taku sumu....cize asi tak
    • Slaba az ziadna komunikacia s obchodou a ich aktualizacia web stranky

Buducnosti sa tomuto obchodu urcite vyhnem neobjednam....

• Nema cas odpovedat na emaily
    • Dlho trva vybavovanie reklamacie

Neodporucam tu nakupovat. Ak dojde na reklamaciu tak musi mat zakaznik velku trpezlivost. Na emaily neodpoveda musite tam vyvolavat.

Obchod sicr potvrdil objednavku, avsak ani po tyzdni cakania a neustalych telefonatov nevedel dodat objednany tovar.

• Vyhoda pre nich je, ked chcu predat, komunikuje aj o 22h vecer. Pokial je uz predany, tak sa neunuva odpovedat na zavadu tovaru.
    • Komunikacia zo strany predavajuceho po predani tovaru.