Dobrý výber, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Tennis Zone

Ďakujeme za Vašu reakciu a tešíme sa, že ste ocenili široký výber tovaru a rýchlosť dodania. Robíme všetko preto, aby sme tenisové potreby dodali našim zákazníkom v najkratšom možnom termíne.
    Tím tennis-zone.sk

Vsetko prebehlo ako malo. Ziadny problem s nakupom.

Zdravíme Pigac,
    ďakujeme za Vašu recenziu a sme radi, že všetko prebehlo, tak ako malo. Nech Vám veci slúžia a plnia účel, pre ktorý ste ich objednali.
    Tím tennis-zone.sk

• Rýchle dodanie, bezproblémové objednanie

Reakcia obchodu Tennis Zone

Ďakujeme za Vaše hodnotenie Pavol. Každý spokojný zákazník je pre nás dôležitý krok vpred.

• +

• Rýchle dodanie, vecná, korektná komunikácia

• kontaktoval som obchod s tym kde je moja objednavka a ziadna odpoved z ich strany

objadnany tovar nedorazil nemam ziadny prehlad ziadnu informaciu kde sa balik nachadza

Dobrý deň Tommy.
    Veľmi nás mrzí vaša nespokojnosť. Pravdepodobne ste nás kontaktovali počas štátneho sviatku, alebo víkendu, ked náš zákaznícky servis nie je k dispozícii. Na všetky žiadosti, námietky a kontaktovanie počas pracovných dní, od 9:00 do 17:00, sa snažíme odpovedať promptne a bez zbytočného zdržania.
    Ak nám napíšete mailom vaše číslo objednávky, hneď sa na to pozrieme a budeme Vás kontaktovať.
    Ak každému zákazníkovi, aj vám by sme chceli pripomenuť, že náš centrálny sklad sa nachádza mi SK. Preto pri objednávkach treba rátať s dobou dodania 3-5 dní. Sú situácie, keď sú objednávky vybavené aj skôr. Najmä ak sú objednávky urobené zákazníkom v doobedňajších hodinách počas pracovných dní. Ak je objednávka dokončená zo strany zákazníka počas pracovného voľna, alebo cez víkend, treba rátať pracovné dni na vybavenie, nie kalendárne dni.
    Verím, že balík už k vám dorazil a všetko je v poriadku.
    Jozef, zákaznícka podpora tennis-zone.sk

• Výhodu

Reakcia obchodu Tennis Zone

Ďakujeme za vašu recenziu Michal. Robíme všetko preto, aby sme boli každým dňom lepší.

Obrovský výber, dobré ceny, rýchle doručenie. Za mňa spokojnosť, z obchodu budem ešte objednávať.

Reakcia obchodu Tennis Zone

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že sme vašu objednávku vybavili k spokojnosti.

• Výhodné ceny
    • Možnosť, nechať si vypliesť tenisovú raketu pri kúpe rakety (môj prípad)
    • Veľký výber tovaru
    • Nemám žiadne výhrady

S obchodom som spokojný (nakupoval som 1. raz). Tovar mi bol doručený nepoškodený. Majú výborné cenové akcie. V mojom pripade Tenisova raketa. K tomu výplet a vypletenie zdarma. Dodanie trvalo trochu dlhšie, ale keďže tú raketu vypletali, je to OK. Rozhodne obchod odporúčam.

Spokojnosť

velmi nedokonaly softwer

• Tovar nedorazil ani do tyzdna
    • Otrasny zakaznicky servis
    • Nedvihaju telefon

Tovar nedoruceny po tyzdni. Po telefone mi prezistili, ze je pripraveny na odoslanie. Dva dni bol pripraveny, ale neodoslali ho. Ked som volal po treti krat, dostal som info, ze to hned idu riesit a za chvilku mi zavolaju. Od tej doby uz nedvihli telefon.

Reakcia obchodu Tennis Zone

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Vo vašom prípade išlo o nepresnú evidenciu skladu a výrobok, ktorý ste si objednali síce figuroval v eshope medzi dostupnými položkami, ale fyzicky sme ho nemali skladom. V týchto dňoch pracujeme na zdokonaľovaní logistických a skladových systémov, pre všetkých 10 krajín v Európe, kde pôsobíme.
    čo sa týka neodpovedania na hovor, volali sme Vám následne späť a nereagovali ste na hovor. Ešte raz sa úprimne ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu

Spokojnosť

Po tyzdni nic, ani ziadne info, aurat som dostal tento dotaznik, neviem preco.

Reakcia obchodu Tennis Zone

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Pre čo najrýchlejšie doručenie zvoľte v budúcnosti dopravu prostredníctvom DPD. Je to rýchlejšie. Tennis Zone pôsobí v 10 európskych krajinách a tovar je zasielaný z jedného centrálneho skladu, ktorý denne vybavuje tisíce objednávok. Preto je možné, že vaša objednávka nabrala omeškanie. Náš centrálny sklad sa nachádza mimo SR, preto je potrebné rátať s dodaním 3-5 pracovných dní.

• rychle dodanie tovaru
    • 0

• Super komunikacia
    • Dobre ceny

Odporúčam doručili rýchlo objednavku

tovar som objednal v pondelok (podotýkam všetko bolo na sklade), obchod mi tovar poslal po 5 dňoch.

Reakcia obchodu Tennis Zone

Waldo, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Pre čo najrýchlejšie doručenie zvoľte v budúcnosti dopravu prostredníctvom DPD. Je to rýchlejšie. Tennis Zone pôsobí v 10 európskych krajinách a tovar je zasielaný z jedného centrálneho skladu, ktorý denne vybavuje tisíce objednávok. Preto je možné, že vaša objednávka nabrala omeškanie. Náš centrálny sklad sa nachádza mimo SR, preto je potrebné rátať s dodaním 3-5 pracovných dní.

Zatiaľ všetko v pohode

Tovar mi bol doručený 24.7. Komunikácia o tovare len na môj dopyt,
    objednaný tovar neprišiel taký aký som objednala.
    Prišiel úplne v iných farbách bez upozornenia že nie je na sklade, zrušila by som objednávku. Veľké sklamanie
    EG

Dobrý deň pani Edit,
    veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Tovar ktorý máme uvedený na stránke predávame na základe grafických podkladov dodávaných výrobcom. Skreslenie farieb môže nastať z rôznych príčin. Veľa záleží na zariadení na ktorom si zákazník prezerá daný produkt, svetlo, nastavenie displeja a podobne.