• Rychlo zaslane.

Reakcia obchodu Tee.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie nášho e-shopu a vyjadrenú spokojnosť s nákupom. TEE.SK Lepšia čajovňa

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 týždňami

• bol mi doručený slov. poštou avšak až na moje zavolanie a potom mi ho doviezli.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 týždňami

• Všetko v poriadku, aj balenie aj čaj (čierny, zelený, ovocný, roibos)

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 týždňami

• jednoducho cez internet nemusím hľadať čajovne
    • popis o čaji si prečítam

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 týždňami

• kvalitný tovar, dobrá cena

Som maximálne spokojná

• rychle dorucenie
    • skvele poradenstvo pri vybere cajov
    • kvalita cajov

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 4 týždňami

• Pohodlné vyberanie tovarov
    • Co som potreboval som fostal

• Výber z rôznych balení
    • Rýchla dodávka
    • Žiadne

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

Tovar zakúpený pred Vianocami, zásielka prišla úhľadne a bezpečne zabalená v bublinkovej fólii aj novinovom papieri, každá šálka zvlášť chránená pred rozbitím, čo veľmi oceňujem, pretože naťahovať sa s obchodom kvôli poškodenému tovaru pred Vianocami by asi nikoho nepotešilo. Čajová súprava Moli je ozaj veľmi dobrá voľba, keramika príjemná na dotyk aj na oko. Darček potešil. Čaje sa ešte pijú :) Bylinná zmes "Očista organizmu" bola vraj veľmi horká, ale zato účinná.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 1 mesiacom

Rýchle dodanie, prehľad v nakupovaní

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

Obchod Tee.sk som navštívila prvý krát a bola som milo prekvapená veľkým výberom tovaru, ďalej sa mi páči, že na stránke nájdem podrobné informácie o každom produkte. Tovar som mala doručený hneď na druhý deň po objednaní. Všetko bolo pekne a kvalitne zabalené a samotné čaje super kvalita. Každému vrelo odporúčam, aj naďalej budem využívať služby TEE.sk. Ďakujem!!!

• Kvalitny tovar

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 1 mesiacom

• Ceny postovneho su dost vysoke

• Som spokojný stáli zákazník
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobrá cena

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 1 mesiacom

bohatý výber, skvelé ceny , rýchle dodanie

maximálne som spokojná

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

• rýchle dodanie tovaru a to v medzi sviatkovom období

Veľmi spokojná s doručeným tovarom.

• Kvalita, výhodná cena