• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 týždňami

Z obchodom som maximálne spokojný tovar doručený rýchlo všetko bolo ok

Reakcia obchodu Tee.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie nášho e-shopu a vyjadrenú spokojnosť s nákupom. TEE.SK Lepšia čajovňa

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 týždňami

Ozdobná krabica z čajovej súpravy bola pretlačená a keď som to chcela darovať, musela som to prelepovať a podobne , aby to nebolo vidieť...

• dobrý výber

• Široký sortiment tovaru

• dobrý

Som spokojna

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

Úžasný výber, rýchle objednanie aj dodanie. Všetko bez problémov.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

Prvý krát objednávam z obchodu, skúsenosti sú však veľmi pozitívne.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

Rychla donaska, dobra cena.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

• vela zaujimavych informacii o produktoch, personal v obchodoch sa casto meni
    • Pomerne siroky sortiment
    • moznost si vybrat aj produkty v bio kvalite
    • pri vyssych baleniach som predpokladala nejaku mnozstevnu zlavu

velmi dobri vyber čajov

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

• Široký výber byliniek a čajov.
    • Prehľadná stránka
    • Podrobné popisky
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Bodovací systém
    • Príslušenstvo. Hlavne rôzne šálky a čajníky, prípadne sady. Mohli by mať toho trochu viac.

Veľmi dobrý a prehľadný e-obchod. Veľa čajov a byliniek. Odporúčam. V SR veľmi rýchle dodanie tovaru.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

• super, objednávam si dlho a som veľmi spokojná

žiadna

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

• Tovar bol doručený rýchlo, kvalitne a vkusne.

Som spokojná.

• rychle, spokojnost
    • skore dodanie

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

V sobotu som zaplatila a v utorok mi už kuriér volal.

• Rychle dodanie, velky vyber
    • Nemala som