• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 týždňami

Veľmi som spokojná, hľadala som ešte bylín na dnu pre mamu a čaje na imunitu pre dcéry. Doporučila som vás aj kamaratke.

Reakcia obchodu Tee.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie nášho e-shopu a vyjadrenú spokojnosť s nákupom. TEE.SK Lepšia čajovňa

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 1 mesiacom

• Dobrá orientácia v produktoch, rýchla dodávka.

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 1 mesiacom

• Výborná komunikácia a profesionálny prístup .

kvalita za rozumnu cenu

• Odporúčam rýchla komunikacia rýchle dodanie všetko Ok.. som spokojná
    • Žiadna

• rychle dorucenie

vrelo odporucam, vyborny cajicek

• Nemusím hľadať v obchode

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

• rýchlosť, jeden deň objednám, na druhý deň mi príde balík

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

• tovar prišiel veľmi rýchlo
    • výhodná cena

Čaje ktoré som kúpil boli buď zvetrané alebo veľmi slabej kvality. Konkrétne sa jedná o čaje
    Genmaicha, White monkey a Green monkey. Chuť bola mdlá a nevýrazná.

Ak si porovnám kvalitu týchto čajov, ktoré som si kupoval v miestnej čajovni a čaje cez tee.sk - je tam obrovský nepomer.

Z nákupu som veľmi sklamaný.

Reakcia obchodu Tee.sk

Dobrý deň, ak nie ste akýmkoľvek spôsobom spokojný s objednávkou/tovarom je potrebné nám dať o tom vedieť. Potom to vieme vyriešiť buď výmenou tovaru alebo vrátením peňazí. Ak nám ale nedáte vedieť, že niečo nie je v poriadku, je otázne či je táto negatívna recenzia korektná. Kvalita obchodu sa ukáže hlavne keď nastane problém. Žiaľ v tomto prípade ste nám nedal šancu ho vyriešiť.
    TEE.SK Lepšia čajovňa

velmi dobre

• Dobrý sortiment,rýchle vybavenie

Dobrý sortiment,rýchle vybavenie,dobré ceny

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 2 mesiacmi

OK rýchlo a vporiadku dodaný tovar

• dobra doba dodanie
    • dobry vyber
    • kvalitne caje

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

Overeny obchod pre nakup caju :)

• Rýchle dodanie
    • Velky výber produktov
    • Kvalitné čaje za rozumnú cenu
    • Maximálna spokojnosť

dobre čaje maju richlodoručene

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

Občas si objednám väčšie množstvo obľúbeného čaju. Je čerstvý a voňavý

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

• Ja rada nakupujem u vás tovar je kvalitný som spokojna

Som spokojná

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 7 mesiacmi

Super

• nakúpil v obchode Tee.sk pred 3 mesiacmi

Tovar mi bol doruceny,maximalna spokojnost,