• otvorený a buď to vystavený, alebo použitý tovar proklamovaný a poslaný ako nový s porušenou plombou

nikdy viac

• Nemam co hodnotit. Tovar zatial nemam.

• Kartónový obal bol opotrebený, zdeformovaný,ako keby bol tento tovar už viackrát zaslaný zákazníkovi a následne vrátený

Reakcia obchodu Techhouse

tovar Vám bol určite posielaný nový a nepoužívaný - krabica sa pravdepodobne znehodnotila až prepravou.
    Ďakujeme

• prišiel mi nefungujuci výrobok

• Žiadna komunikácia

• Napriek tomu, ze pri kazdej objednavke som si zvolil, ze NEchcem robit ziadne hodnotenie stale mi chodia taketo emaily. Neotravujte ma!

Až po objednávke mi bolo oznámené že tovar nieje skladom. Na stránke sa dostupnosť upravila až po mojej objednávke.

• Však ste hovno poslali tak čo sa pýtate.Menej sa čaká na obličku ako na váš tovar. Drnák Rudolf

• núkate to čo nemáte

Napísali ste že to nemáte a doteraz ste sa neozvali Drnák

• Ponuka je super, ponúkate však tovar, ktorý nemáte skladom Vy ani Váš dodávateľ. Zaplatil som viac ako 700 Euro za reproduktory, ktoré prídu neviem kedy. Ak ich nemáte prečo ich ponúkate a píšete, že sú skladom?

• Mňa ovplyvnilo to,že tovar bol skladom.
    • Návod nie je v slovencine,tovar bol iba preposlany tak ako došiel od dodávateľa,predávajúci iba prelepil adresu a nesplnil povinnosť dodať slovenský manuál.
  • úlet,nič ste ešte nedodali a už pýtate vyjadrenie!!

Reakcia obchodu Techhouse

žiadosť o vyjadrenie je automaticky odoslaná týždeň po uskutočnení objednávky portálom heureka.
    Vo vašom prípade mešká doprava z Českej republiky čo sa snažíme dlhodobo riešiť s dodávateľom, ale zatiaľ neúspešne.
    Gramofón by sme mali práve tento deň expedovať.
    Ďakujeme za pochopenie.

Extrémne dlhá dodacia doba zatiaľ stále čakám na tovar

Až po mojom dotaze čo je s objednaným prístrojom som sa dozvedel,že
    ho ani nemáte.Neni na vás čo chváliť.Drnák Rudolf

Reakcia obchodu Techhouse

objednali ste si tovar ktorý bol uvedený "na objednávku" a túto informáciu ste hneď aj dostali cez email, čo ste zjavne prehliadol.
    Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, výpadky alebo nedostupnosť tovaru žiaľ nedokážeme ovplyvniť.

prisiel mi zly produkt

Reakcia obchodu Techhouse

produkt Vám prišiel správny ale v inej farebnej edícii čo sa pri zatvorenom balení nedalo bohužiaľ zistiť.
    Navrhli sme Vám riešenie formou zvovu a výmeny za správnu farebnú edíciu.
    Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

• Snažili sa dokiaľ si nespravili ake take meno- teraz úroveň postupne klesá - asi si zabudli oprášiť zrkadlo

Reakcia obchodu Techhouse

naša snaha je stále rovnaká, komplikácie s dodávkou tovaru spôsobuje meškajúca doprava čo je celosvetový problém.
    Váš tovar by sme mali dnes expedovať.
    Ďakujeme za pochopenie.

Napriek informácii, že tovar majú na sklade e-shopu s dodacou lehotou 1-2 dni, ani po 6 dňoch nemám žiadne info o termíne doručenia.

6 pracovných dní a tovar nemajú ešte ani naskladnený a kde je ešte odosielanie keď ho naskladnia keby som o tom vedel ani odtiaľ neobjednávam.

Reakcia obchodu Techhouse

ihneď po prijatí objednávky sme vám dali informáciu, že dodanie tovaru bude trvať cca týždeň.
    Mrzí nás dlhšia dodacia doba, ale je daná dodávateľom a nedokážeme ju ovplyvniť.
    Ďakujeme za pochopenie.

Nákup v tomto e-shope neodporúčam! Poslali mi úplne iné slúchadlá ako boli na obrázku. Zobrali ich z nejakého skladu aby bol kus a iné ich nezaujímalo! Do budúcnosti každému radím aby sa pred ukončením objednávky radšej telefonicky presvedčil či mu naozaj pošlú ten tovar ktorý je na obrázku.

Reakcia obchodu Techhouse

základom je v prípade podozrenia okamžite kontaktovať obchod čo sa z vašej strany neudialo.
    Po recenzii sme Vás kontaktovali a vyriešili situáciu k Vašej spokojnosti.
    Tovar Vám na vlastné náklady zoberieme naspäť a celú sumu za nákup aj dopravu vrátime.
    Ďakujeme

Už 10 dni mám zaplatené,ale nič som nedostal.

Reakcia obchodu Techhouse

dodávateľ nám 2x odsunul dodanie vami objednaného produktu.
    Priebežne vás o stave objednávky informujeme.
    Za komplikácie sa ospravedlňujeme.