Ani po 8 dňoch nedorucené. Ani zatiaľ informácie o zaslaní, alebo preprave.

Vaša objednávka bola prijatá 24.10.2023 18:02
    Odoslaná 25.10.2023
    Doručené na Vašu adresu kuriérom GLS 26. 10. 2023 12:47:18
    Hodnotenie od Vás 31.10., že tovar nebol doručený ani po 8 dňoch. Vzhľadom na to, že nám prišla aj platba za dobierku, tak ste to pravdepodobne musel prebrať.
    Ako uvádzame aj v emaile, ak Vám objednávka nepríde do 3 pracovných dní, ihneď nás kontaktujte a preveríme, čo je vo veci.

• Fólia na svetlo bola nevhodná velmi hrubá pracovalo sa ňou velmi problematicky a krčila sa volil by som fóliu s menšou hrúbkou

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobrý deň, ak s tovarom nie ste spokojný, tak ho máte možnosť do 14 dní vrátiť.

Fólia bola veľmi poškodená poškrabaná samé ryhy musel som ju vyhodiť katastrofálne

Reakcia obchodu Taishi Folie

mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie, no ako uvádzame aj v emailoch pri odoslaní objednávky, pri akomkoľvek poškodení nás stačí kontaktovať, nafotiť a poriešime k Vašej spokojnosti. Veď od toho sú aj reklamácie.
    Pána sme už kontaktovali a vymenili mu fóliu za bezchybnú.

Fólia mala na jednej strane 152x100cm a na druhej 96x100cm. To hovorí za všetko.

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Ale asi ste mali na mysli 96x152cm. Kolegovi sa pri balení asi posunula fólia, čo spôsobilo tento rozdiel, určite to nebol zámer. Žiaľ fólia, ktorú ste si objednali nemá vodiace čiary. Najbližšie si dáme väčší pozor, aby rozmer sedel. Stačí keď nám odpíšete na email a my Vám fóliu vymeníme. Ešte raz sa ospravedlňujeme za chybu, toto je prvá takáto negatívna stažnosť. Preto by sme to boli neradi ak by ste to generalizovali, za čo hovoria aj naše ostatné kladné hodnotenia od ostatných zákazníkov. Vždy nás pri probléme stačí kontaktovať a vyriešime to, aby ste boli spokojní.

Objednaná fólia nebola zabalená v ochrannej fólii ( pukancová fólia, potravinárska fólia, ) následkom toho som musel vyhodiť prvý návin dosť drahej fólie, 1m2, celkové zabalená tovaru nebolo nič moc, ale ináč došlo všetko a dosť rýchlo

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, stačí nás kontaktovať telefonicky alebo emailom, aby sme to vyriešili. Každú fóliu posielame v tubách, aby sa nepoškodili pri preprave, takže ak došlo k nejakému poškodeniu, treba nám zaslať fotografie, aby sme to vedeli dať na reklamáciu.

lesk folie nezodpoveda popisu na foto a v reale.zavadzanie zakaznika keby bola realna foto tak za to nevygrcam take peniaze.

Reakcia obchodu Taishi Folie

uvedené fotky su reálne, je na nich použitá rovnaká fólia https://www.taishifolie.sk/p/5d-karbonova-cierna-super-leskla-folia ako ste si objednal. Kľudne Vám zašleme aj ďalšie fotografie už nalepenej fólie inde, takže sa nejedná o žiadne zavádzanie.
    Skúste sa pozrieť na fóliu ako vyzerá na slnku.
    Predpokladáme, že to ako fólia vyzerá ste videli už pred lepením, keď Vám prišla. Ak ste teda neboli spokojný, do 14 dní máte možnosť odstúpiť od zmluvy bez uvedenia dôvodu. Neevidujeme od Vás žiadnu komunikáciu, ani zmeškaný hovor z Vášho čísla.
    Stačilo sa ozvať a vyriešili by sme to.

• Nenašiel som žiadne výhody,len zápory.
    • Obchod ponúka tovar, ktorý je buď po záruke, alebo sa nedá vôbec použiť. Proste som tie peniaze, ktoré som za tento tovar zaplatil mohol dať bezdomovcovi a boli by lepšie investované !!!

V tomto obchode neodporúčam nakupovať!!!

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobry den, mrzi nas Vasa reakcia, no stacilo nas kontaktovat a vramci 14 dni by sme Vam tovar vymenili alebo vratili peniaze. Kupili ste si malu 3M ampulku podporneho lepidla, ktore nakupujeme od vyhradneho distributora 3M produktov. Odmietame akekolvek obvinenia, ze predame tovar po zaruke alebo nepouzitelny. Staci nas kontaktovat a doriesime to k Vasej spokojnosti.