• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 1 mesiacom

Velmi som bola spokojna tovar bol rychlo doruceny :D

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobrý deň, ďakujeme za kladnú reakciu, avšak asi ste omylom klikla na Neodporúčam nakoľko píšete, že ste bola spokojná

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 mesiacmi

Super

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 mesiacmi

Aj keď som si zle objednala fóliu moja chyba, pri reklamácii bol pán úplne zhovievaví problém sa vyriešil a fóliu som vymenila za druhu takze ja som na 100% spokojná ďakujem

Reakcia obchodu Taishi Folie

Ďakujeme za kladné hodnotenie, samozrejme chyby sa stávajú, sme ľudia. Pri akomkoľvek probléme nás stačí skontaktovať a vyriešime to, aby boli obe strany spokojné.

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 3 mesiacmi

• rýchle dodanie
    • kvalitne produkty
  • nakúpil v obchode Taishi Folie pred 3 mesiacmi

• Rýchlosť.
    • Prehľadnosť stránky a informácie o produktoch.
    • Nakúpime znovu aj napriek cene.
    • Vyššia cena ale zase kvalitné služby.

Vyzerá to že majiteľ sa stará, dúfame že to vydrží naďalej a nepoľaví.

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 4 mesiacmi

• ochota poradiť a pomôcť pri výbere
    • dobré ceny a šírka sortimentu
    • rýchle dodania v dobrej cene
  • nakúpil v obchode Taishi Folie pred 7 mesiacmi

• Dokladne zabaleny material ,neposkodeny
  • nakúpil v obchode Taishi Folie pred 7 mesiacmi

• Rychle dodanie
    • Top kvalita
    • Dobre zabalene
  • nakúpil v obchode Taishi Folie pred 1 rokom

• Výhodou bolo pozitívne renomé.

Spokojný. Na odporúčanie známych aj moja spokojnosť.

Reakcia obchodu Taishi Folie

Ďakujeme, sme veľmi radi, že nás ľudia odporúčajú, a že ste spokojný aj Vy s nami :)

Super komunikacia a dodanie

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dakujeme pekne za pozitivnu reakciu :) sme radi ze ste bol spokojny...

Kupil som tu nejaky tovar ktory bol cca vpohode, ale jedna sa mi o tovar konkretne transparentnu chameleonovu foliu.
    Folia je:

+ hrubka folie nadpriemerne hruba

- chameleonova vrstva je tenucka a umiestnena nelogicky nad hrubou priehladnou foliou, da sa lahko odtrhnut, cize sa sklada zo styroch vrstiev a co je najhorsie ma drobnu strukturu, cize keby ste ju dali na sklo tak by ste cez neho nic nevideli a na svetlach by to nemuselo byt ok. Tato vrstva je este zdeformovana a je na nej vidiet pasy a ani nahriatim sa to neupravi (nekvalitna vyroba) v obchode je to vidiet az na poslednej fotke. Na videu s ukazkou tejto folie urcite neni folia ktora je zasielana zakaznikovi. Lepidlo vytvara flaky pri lepeni. Cena???? ked si vyratate tak meter2 stoji asi 30euro. Za taku cenu by som cakal aspon strednu kvalitu. Na svetla (to je napisane pri tomto produkte) je nepouzitelna !!!!!!
    chvalabohu som kupil len 1meter

Ide mi len oto, aby ostatni nekupovali tento predrazeny smejd. Toto nenavidim ked ludia predavaju veci, ktore su smejdy na jedno pouzitie!!!!
    S ostatnym tovarom som spokojny bol.

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobry den, mrzi nas ze ste neboli spokojny s produktom, ktory ste si objednali. V pripade nespokojnosti nas staci kontaktovat a my to vyriesime bud vymenou tovaru za iny alebo vratenim penazi. Ale bez Vasho kontaktovania to nevieme. Na videu je rovnaka folia ako je posielana aj zakaznikom, nemame dva druhy folii, jednu na videa a druhe pre zakaznikov. Rozdiel moze byt len vo farbe, ktoru ste si objednali. Suhlasime ze chameleonova vrstva je tenucka a moze sa poskodit, vieme uz o tom a je to uvedene aj pri nevyhodach produktu, no takto to vyraba vyrobca, my sme na to este zacali lepit priesvitnu ochrannu foliu, nakolko potom je ta vydrz dlhsia a zaroven sa nezmeni ani vzhlad.

Super a rýchlo.

• Veľmi skóre doručenie
  • nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 rokmi

• Prehĺadná ponuka tovaru,rýchle dodanie na druhý deň po objednávke
    • Pre mňa zatiaĺ žiadne

Odporúčam

Reakcia obchodu Taishi Folie

veľmi pekne ďakujeme za kladné hodnotenie :) tovar sa vždy snažíme doručiť čo najskôr a bezpečne

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 rokmi

Doprava nesuvisi priamo s obchodom, ale postovy kurier(Slov. posta) sa ani nepokusil tovar dorucit domov. Iba ho ulozil na poste a musel som si ist po neho, aj ked som zaplatil za dorucenie kurierom.

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 rokmi

1. skusenost a som velmi spokojny. Dostal som, co som objednal, dobre zabalene a za dobry cas od objednania. Dufam, ze si tento standard udrzia.

Reakcia obchodu Taishi Folie

Ďakujeme za kladné hodnotenie, budeme sa snažiť to ešte zlepšovať ;)

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 rokmi

• Nenašiel som žiadne výhody,len zápory.
    • Obchod ponúka tovar, ktorý je buď po záruke, alebo sa nedá vôbec použiť. Proste som tie peniaze, ktoré som za tento tovar zaplatil mohol dať bezdomovcovi a boli by lepšie investované !!!

V tomto obchode neodporúčam nakupovať!!!

Reakcia obchodu Taishi Folie

Dobry den, mrzi nas Vasa reakcia, no stacilo nas kontaktovat a vramci 14 dni by sme Vam tovar vymenili alebo vratili peniaze. Kupili ste si malu 3M ampulku podporneho lepidla, ktore nakupujeme od vyhradneho distributora 3M produktov, lepidlo nema ani datum spotreby, ani nebolo po zaruke. Odmietame akekolvek obvinenia, ze predame tovar po zaruke alebo nepouzitelny. Staci nas kontaktovat a doriesime to k Vasej spokojnosti.

• nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 rokmi

• cena a rychlost dodania
  • nakúpil v obchode Taishi Folie pred 2 rokmi

• Prehľad,široký sortiment, nepoznám iný obchod s daným tovarom
    • snáď žiadne nedostatky, možno slabšia reklama-nevedomosť ludi o obchode

kvalitka

Reakcia obchodu Taishi Folie

Ďakujeme, popracujeme aj na reklame, aby o nás vedelo viac ľudí.

• Rýchle vybavenie
    • žiadne