• Rýchle doručenie požadovaného tovaru.

Rýchlosť doručenia super.
    Tovar poškodený,,,,

• Doručenie tovaru bolo avizované o týždeň viac, než reálne prišiel. Milo to prekvapilo. Odporúčam!

• ak chcete vrátiť tovar, musíte ho vracať do Českej republiky a teda cena dopravy môže prevýšiť cenu tovaru. Pri predaji v SR by malo fungovať aj vrátenie tovaru na SK

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

Děkujeme vám za vaši recenzi a zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, pokud vám proces vrácení zboží způsobil nějaké nepříjemnosti. Jsme slovenský e-shop, avšak naše provozovna sídlí v České republice, a proto je momentálně nutné zboží vracet sem. Uvědomujeme si, že to může být pro naše slovenské zákazníky nepraktické, a pracujeme na tom, abychom v budoucnu nabídli i příjemnější prostor pro vrácení zboží.
    Pokud byste měli jakékoliv další otázky nebo potřebovali pomoci, neváhejte nás kontaktovat.
    Vendy ze Swimaholic

Rýchle doručenie , tovar v poriadku presne podľa popisu.

Dobrý den, Zuzano,
    moc děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že Vám bylo zboží rychle dodáno!

• Rychla komunikacia
    • Vyber tovaru
    • Rychle dorucenie

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

moc děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupili!

Rýchle dodanie, veľká spokojnosť

Dobrý den, Mirko,

• Super

Vendy ze Swimaholic

• Spokojnosť s termínom dodávky tovasru

Vendy ze Swimaholic

• Rýchlosť dodania, kvalita dobrá, tabuľka veľkostí sedi s realitou

Dobrý den, Ivo,
    Vendy ze Swimaholic

• Všetko som vybavila z domu cez internet .

Nemožnosť vyskúšania tovaru pred kúpou..

Dobrý den, Emilly,
    moc děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupila! Produkt není problém vrátit v případě, že Vám nesedí. Stačí vyplnit reklamační formulář a balíček poslat zpět k nám.

OK

Vendy ze Swimaholic

Problem nastal pri doruceni tovaru ktore bolo oneskorene bez upovedomenia a az po mojom zatelefonovani bol tovar odoslany. Problemy s oneskorenim samozrejme mozu nastat, problem bola nekomunikacia.

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

velmi se omlouváme, že Vám byl balíček odeslán až po urgování. Bohužel se nám zasekla objednávka někde v meziprostoru systému. Situaci jsme se ihned poté snažili co nejdříve vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Komunikácia
    • Široký výber

Dobrý den, Matěji,
    moc děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil!
    Vendy ze Swimaholic

Vsetko v poriadku, rychle dodanie

Dobrý den, Tamaro,
    děkujeme Vám za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí dodání balíčku :)
    Vendy ze Swimaholic

• Pokiaľ kupujete niečo na poslednú chvíľu, môže sa Vám stať, že príde niečo, čo ste si neobjednali. Objednané okuliare v koknkrétnom farebnom variante, doručený iný farebný variant. Pred dodaním som nebol dotazovaný na túto možnosť, čas na vrátenie som už nemal (odchod na dovolenku). Dieťa s okuliarmi nakoniec spokojné, avšak takto si komunikáciu obchodu nepredstavujem.

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

Děkujeme za recenzi. V objednávce vidím zvolenou variantu jako Speedo Biofuse 2.0 Junior Modro/číra, kterou jste zadal do košíku. U produktu jde vždy zvolit barevná varianta (pokud brýle nemáme pouze v jedné). Bohužel jste nás nijak nekontaktoval, tudíž jsme se o Vaší nespokojenosti neměli jak dozvědět :(.

Skvela komunikacia obchodu...jeden z mala eshopov, kde sa dovolate velku cast dna naozaj sa vam venuju.

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme za Vaši recenzi a skvělou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste s nákupem a naší zákaznickou péčí spokojeni :)

• Vyborny vyber plaveckych veci

Kedze uz dlhe roky pouzivam pre plavanie vyhradne znacky ARENA a SPEEDO, tak som bol rad, ze som si na stranke Swimmholic mohol vybrat a zakupit tovar od tychto znaciek a som s nimi velmi spokojny.

• Kvalita produktov
    • Veľký výber

Dobrý den, Jozefe,
    děkujeme Vám za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojeni s nákupem v našem Eshopu :)
    Vendy ze Swimaholic

• široká ponuka od viacerých výrobcov
    • nemožnosť tovar fyzicky vyskúšať

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme Vám za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojeni s nákupem.