• Pekní odrbávači, plavecké okuliare, ktoré som si objednal cez E-shop a vrátil naspäť, lebo som už videl, že mi budú malé, som ževraj zničil tým, že som ich poškriabal! Výhovorky!!! Stavím sa, že ich naschval škrabli a poslali spať, aby mi nemuseli vracať peniaze. Takýto je to obchod..!
    • Nič si tu neobjednávajte, lebo ak Vám to nebude sedieť naspať to uz nevrátite!!!

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme za Váš nákup, avšak Vaše recenze nás mrzí. Poškozené zboží (poškrábaná ať už zrcadlové či antifogová vrstva, nekompletní balení - chybějící nosníky a podobně) nemůžeme vzít zpět, jelikož je dále neprodejné. Antifog u vašich brýlí byl zcela odškrábán. Může se tak stát například nesprávným čištěním brýlí.
    Vendy ze Swimaholic

Ako vždy veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme za nákup i hodnocení! Jsme moc rádi, že bylo vše dle Vašich představ :)
    Vendy ze Swimaholic

• rýchle vybavenie aj dodanie
    • široký sortiment

Dobrý den, Martino,
    děkujeme mockrát za recenzi a nákup! Jsme moc rádi za vaši spokojenost s nákupem a rychlým dodáním :)

Super komunikacia, rychle dodanie

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup! Jsme moc rádi za vaši spokojenost s rychlým dodáním a komunikací našeho E-shopu :)
    Vendy ze Swimaholic

Prijemna komunikacia zakaznickej podpory.

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup! Jsme moc rádi za vaši spokojenost s nákupem a komunikací našeho E-shopu :)

• Prehľadná stránka
    • Stručný popis
    • Veľkostná tabulách
    • Možnosť alternatívy
    • Nedá sa objednať vypredané veľkosti :(

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup. Jsme moc rádi za vaši spokojenost s nákupem a naším webem :)
    Velikosti již bohužel nejdou objednat, jelikož je nemá ani sám dodavatel.
    Vendy ze Swimaholic

Objednávka prišla v poriadku, objednavala som plaveckú čiapku. Veľmi dobra kvalita .

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup. Jsme moc rádi za vaši spokojenost s nákupem a kvalitou našeho zboží :)
    Vendy ze Swimaholic

spokojnosť, nemám čo by som dodala, Spokojnosť vystihuje moju skúsenosť.

• Overený plavecký e-shop
    • Výborná ponuka
    • Skvelé služby a komunikácia

Absolútna spokojnosť

Vendy ze Swimaholic

• Skvelý plavecký e-shop s kvalitnými službami
    • Výborná komunikácia
    • Dobrá ponuka kvalitných plaveckých pomôcok a vybavenia
    • Určite nakúpime opäť

• Super

Vendy ze Swimaholic

Ako vsetky online nakupy, dostupnost tovaru je dobra. Pouzila som “reviews” pre vybratie znacky pre manzels

Vendy ze Swimaholic

Spokojnost.Maju tovar skladom vsetko prislo vcas

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup. Jsme moc rádi za vaši spokojenost s nákupem a rychlým odesláním :)

• komunikácia
    • nakúpil som tu niekoľko krát a po každé som bol spokojný

• kvalita a rýchlosť

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup. Jsme moc rádi za vaši spokojenost s nákupem a kvalitou zboží :)
    Vendy ze Swimaholic

• rýchle dodanie, skvelá kominikácia, kvalitný plavecký tovar

Vrelo odporúčam, expresné dodanie, kvalitný tovar

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup. Jsme moc rádi, že zboží rychle dorazilo a že jste spokojen(á) :)

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme mockrát za recenzi a nákup. Jsme moc rádi, že zboží rychle dorazilo :)
    Vendy ze Swimaholic

• Veľmi dlho trvá vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

děkujeme za nákup i hodnocení.
    U neskladového zboží uvádíme, že zboží "odešleme do 5 pracovních dnů". Zákazníky se snažíme vždy kontaktovat v případě, že se zakázka z nějakého důvodu zpozdí. Telefonicky případně mailem, pokud zákazník hovor nezvedne a tak jsme také učinili.
    Ať to plave! :)

• spolahlivost

Vendy ze Swimaholic

• Poslali mi tovar, ktorý som si neobjednal. Rozdielny tovar ako na obrázku v e-shope.
    • Poštovné spolu asi 10 € vám už nevrátia

Reakcia obchodu Swimaholic.sk

velice nás tato situace mrzí. Nejspíše nám dodavatel dodal jiné zboží v obalu od plavek, které jste vybral. Situaci řešíme. Poštovné platit nebudete, zašleme Vám kód pro zpětné vrácení na naše náklady. Pro případné další informace stačí kontaktovat naši podporu na emailu [email protected] či na telefonu +421222205474