• Prehladny
    • Velky vyber
    • Vela tovaru skladom

• Zohnal som mobil Nokia E 51 za výhodnú cenu.
    • poskodený tovae
    • a uvedene neexzistujuce cislo

Reakcia obchodu SvětiPhonu

Mrzí nás situace která nastala, případě jestli se Vám při dodaní vyskytla na telefonu nějaká Vada prosím pokračujte podle našich obchodních podmínek / reklamační řad.

číslo a kontakty které jsou uvedené na našich stránkách jsou všichni aktuální a správné.

• Dĺžka dodania
    • Slabá komunikácia

Objednával som si v tomto obchode telefón. Prešlo 7 dni sa stále neprišiel. Písal som im aj email ale nedostavila sa mi žiadna odpoved. Neodporúčam tento obchod. Dúfam že daný tovar dôjde aspoň do 2 týždňov

Reakcia obchodu SvětiPhonu

Děkujeme za hodnoceni. Telefon který jste objednali v popisku je uvedená dodací lhůta do 20 dnu. Proto telefon Vám nemůže dorazit ihned po 7 dnech. Bohužel od Vas jsme nedostali žádnou reakci e-mailu? Nepoužili jste nějaký špatný email? Daný produkt byl Vám odeslaní před par dny a následné byly jste informované že dodaní je ještě v kratší době než uvádíme v popisku.

Děkujeme za pochopeni

S pozdravem Svět iPhonu

• Nasiel som tu svoj stary telefon sony z5 compact uplne v novom stave este zabaleny z vyroby co som hladal uz dlho na nete ale vsade sa ponukal len pouzivany ako aj tu ponukali na stranke par kusov ale chcel som novy a ten tu bol

tovar uplne novy ako aj prezentovali maximalne som spokojny a dokonca ho mali v ciernej farbe za mna super

Mobil na stránke bol čiernej farby a balenie malo obsahovať pamäťovú kartu ale neobsahovalo a mobil mi dorazil v striebornej farbe.Ale aby som bol fér išlo a starší model,tažko zohnatelný a bol úplne nový bez škrabanca a chvalabohu funguje.

• Rychlost

Doporučam.

Spokojnosť s obchodom, nespokojnosť s nedostatkom informácií o nastaveniach, že telefón nemá slovenský ani český jazyk! Čo stým?????

zatial tovar nerozbaleny lebo je to darcek ........

• Seriózne jednanie
    • Rýchla dodávka

Spokojnosť

• Rychlosť
    • Serioznosť

rýchlosť doručenia, komunikácia

odporúčam

Zakúpil som tu 2x iPhone použité a už ho mám cca cez 2 roky. Všetko funguje na telefónoch bez problému. Odporúčam

Doporučuji, poradili mi skvěle s výběrem mobilního telefonu. Vše naprosto v pořádku . Hodní a vstřícni prodejci

S nakupom som bol spokojni. Super komunikacia a dodanie a kvalita tovaru.

• Tovar bol doručený rýchlo, ale v zásielke bolo iné prevedenie než bola zadaná objednávka.

Reakcia obchodu SvětiPhonu

Děkujeme za hodnocení. Ve Vašem případě co evidujeme, tak telefon byl zaslaný správně dle objednávky, Sony Ericsson C905, bohužel nerozumíme proč nás negativně hodnotíte. Následně telefon, u kterého může být doba doručení cca 25 pracovních dnů, Vám byl doručen do pár dnů.

S pozdravem Svět iPhonu

• Nokia poslali ale dual sim objednal son si singl sim stochto obchodu objednať tovar nehrozí obchody majú výhovorky jak nikto iný

Děkujeme za hodnocení.

Nerozumíme tomuto negativnímu hodnocení, když jsme Vám zaslali místo SINGL SIM, DUAL SIM, který je dražší a lepší (doplatek jsme po Vás nechtěli) byl to bonus navíc.
    Tady v tomto případě se nabízí motto ''PRO DOBROTU NA ŽEBROTU''.

Pokud Vám produkt nevyhovoval mohl jste nám ho ve 14-ti denní lhůtě vrátit.
    Doufáme, že Vám i přesto poslouží :-)