• tovar prišiel v poškodenom stave, bez mechanického poškodenia odstával panel obrazovky v ľavom dolnom rohu a presvitalo led podsvietenie displeja.

Děkujeme za hodnocení.

Mrzí nás tato situace. Bohužel zabalené telefony ve folii a originální krabičce nemůžeme rozbalit a překontrolovat. Nemohli by jsme následně výrobek prodat jako nový.
    Jedná se opravdu o výjimečnou situaci.
    Po telefonické domluvě jsme Vám sdělili, že je třeba telefon k nám zaslat aby jsme mohli danou situaci ihned vyřešit.
    Omlouváme se za tyto komplikace a děkujeme za pochopení.

Som spokojný, mám telefón s operačným systemom na prepojenie s geodetickou GPS.

Reakcia obchodu SvětiPhonu

Děkujeme za hodnocení :-)

• Korektnosť

Reakcia obchodu SvětiPhonu

děkujeme za kladné hodnocení :-)

• Veľká ochota a pružná reakcia - aj v prípade mojej telefonickej námietky, ktorá sa napokon ukázala neopodstatnená. A tiež veľmi rýchle doručenie.

Reakcia obchodu SvětiPhonu

děkujeme za hodnocení :-)
    Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

• Čakal som síce 14 dní, ale dcére som urobil radosť.

• doručenie bolo veľmi rýchle, komunikácia s obchodom tiež

Reakcia obchodu SvětiPhonu

Děkujeme za kladné hodnocení :-)

+ rýchlosť dodania
    - chýba užívateľský manuál, na IT 147 stránok pre laika je ťažko pochopiteľné a prakticky nepoužiteľné.

Prieskum je zameraný na zákazku 2021000183, tá bola zmenená na 2021000192 vo farbe black + white. Hoci upozorňujete, že ich vybavenie môže trvať 14 dní, pokiaľ ale sa jedná o tovar, ktorý máte na sklade, zdá sa mi doba ozaj dlhá.