Rýchle a bezchybné dodanie

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

Hezký den přejeme:)

Všetko je v poriadku a tovar bol doručený včas a bezchybné.

• rychlost dodania

• Pomerne rýchle dodanie

• Kvalitný pevný stojan

Bezproblémové, rýchle doručenie.

Hezký den přejeme:)

ľahké objednanie a rýchla dodávka, zrozumiteľný návod na poskladanie.
    Odporúčam

Hezký den přejeme:)

• Tovar prišiel v poriadku a veľmi rýchlo som spokojna

• ceny, rýchlosť doručenia

Hezký den přejeme:)

Musím teda povedať, že ma veľmi prekvapila promtnosť vybavenia objednávky, vo štvrtok poobede som urobila objednávku a v piatok som ju už mala doma

Rýchle vybavenie objednávky

Super

Hezký den přejeme:)

Tovar dorazil rýchlo, opis sedí, max.spokojnosť

Hezký den přejeme:)

Tovar som objednala jeden den a na druhý den mi bol dodaný v plnej spokojnosti.

Hezký den přejeme:)

• Rýchle dodanie tovaru, perfektne zabalené, ďakujem

Hezký den přejeme:)

Tovar je super, bál som sa aká bude kvalita ale som milo prekvapený. Mám len jeden nedostatok ,tovar prišiel skôr a prepravná spoločnosť mi poslala sms až keď som mal tovar doma . Takže som musel zháňať niekoho kto to preberie.Inak som spokojný.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

Bohužel ve chvíli, kdy zboží předáme přepravci, již jeho cestu nejsme schopni detailně mapovat.

Hezký den přejeme:)

• Spokojnosť na dovsetko a super rýchle dodanie tovaru

Hezký den přejeme:)

Rýchle dodanie na SK, kvalitná trampolína, odporúčam

Hezký den přejeme:)

• Super trampolína za super cenu

= spokojný zákazník

Excelentny predajca.
    Rychle a spolahlive dodanie tovaru z CR.
    Odporucam.