Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

• Ziadna

Tovar jeden deň objednaný, druhý deň doručený, všetko v poriadnu

Hezký den přejeme:)

Objednaná záhradná lavica splnila očakávanie.Je pýchou záhrady.

Rýchlosť, kvalita ok

Hezký den přejeme:)

Obchod odporúčam ,aj keď prvý tovar prišiel mierne poškodený .Zavolala som na reklamačné ,na ďalší deň bol u nás kuriér s ďalším tovarom a ten poškodený vzal nazad ...jednanie rýchle a veľmi ustrestrove

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo.
    Za způsobené nesrovnalosti se omlouváme a jsme moc rádi, že se vše vyřešilo obratem a je v pořádku.
    Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

• Spokojný.

Hezký den přejeme:)

• Rýchlosť dodania,kvalita veľmi dobrá,objednávala dom cestovné kufre plastové
    • Príde len vygenerovany ďakovný mail a viac nič,žiadna komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

Objednávky jsou generovány automaticky a pokud nedojde k žádnému problému, expedujeme obratem a zákazník je již informován pouze elektronicky. Obchodní linka je Vám, v případě potřeby, samozřejmě k dispozici od 7 - 15,30 hod v pracovní dny.

Hezký den přejeme:)

• Tovar mi bol doručený v deň o ktorý som požiadala

Hezký den přejeme:)

Tovar prišiel v poriadku a dosť rýchlo, veľká spokojnosť

Som spokojný.

Hezký den přejeme:)

• Veľmi rýchlo vybavená objednávka, aj doručenie

Hezký den přejeme:)

• Veľmi rýchle dodanie jeden deň sme objednali a na druhý deň večer sme mali trampolínu doma.

• rýchlosť

Vynikajúci obchod.

spoľahlivý a rýchly predajca

Hezký den přejeme:)

• rýchla kominikácia, rýchle doručenie

Hezký den přejeme:)

• Rychle dodanie a ustretova komunikacia

Rýchle dodanie, všetko OK

Hezký den přejeme:)

Všetko OK. Presný popis tovaru. Rýchle dodanie. Pružný kuriér. Ďakujem.

Hezký den přejeme:)

Od objednávky po doručenie krátka doba