• Rýchle dodanie.
    • Tovar neúplný. Chýbal montážny materiál.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. V případě montážního plánku, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. Děvčata rády pomohou s odesláním.
    Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

Hezký den přejeme:)

• Negatíva dodaného tovaru: Drevené lišty (dosky) neboli rovnako dlhé, a boli poškodené, asi nesprávnou manipuláciou pri vŕtaní dier. Dokonca bola doska, ktorá mala len širšie diery. Širšie vrty v doskách neboli rovnako hlboké. Kovové lišty neboli správne ohnuté.
    • Je to naozaj len “záhradná“ lavica.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a omlouváme se ta tyto komplikace.
    Ve chvíli, kdy jste byl se zbožím nespokojený, stačilo kontaktovat naše obchodní oddělení - jistě by Vám děvčata rády pomohly , či našly nějaké řešení k Vaší spokojenosti.
    Druhá možnost je pak odstoupení od smlouvy.

Krásný den:)

• Tovar dodnes na stránke svieti ako skladom a vraj ho už nie je možné dodať

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a omlouváme se za tuto komplikaci.
    S počtem přibývajících objednávek, jelikož začala sezóna, se bohužel občas některé zboží doprodá.
    Zákazníky o této skutečnosti obratem informuje naše obchodní oddělení, které pak nabízí i vhodnou alternativu.

Opravdu se velmi omlouváme za tuto nemilou zkušenost.

Krásný den přejeme:)

Pieskovisko prišlo ale bolo poškodené, jedna laťka bola celá rozlamana.. Bez navodu na pokladanie

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za tuto komplikaci.
    V případě jakéhokoliv problému, prosíme, kontaktujte naše obchodní oddělení.
    Děvčata Vám rády poradí:)

Děkujeme a přejeme krásný den:)

Objednal som si veci, ktoré uvádzali, že majú na sklade, po 3 týždňoch stále to nemá! Písal som im už 2x, že mám čakať! Ma to DPD dorucovatel - v piatok mi preposlali e-mail, že nebol som ochotný prevziať! Čistá lož!

děkujeme za Váš názor.
    Po důkladné kontrole celé objednávky jsme zjistili, že tady bohužel nastala chyba na straně přepravce, nikoliv u nás-prodejce a to Vám kolegyně, která Vás kontaktovala, celé vysvětlila a omluvila se za toto pochybení.
    Doručení se nakonec podařilo po dlouhých dnech, tak snad je již vše v pořádku:)

Děkujeme za pochopení.

Dosli mi skarede zelene lehatka miesto ruzovych

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za objednávku a velmi se omlouváme za tuto nepříjemnost.
    Prosíme, aby jste nás kontaktovali na [email protected] a kolegyně z obchodního oddělení Vám rády pomohou s výměnou.

Děkujeme mnohokrát.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Tovar prišiel poškodený polámaný

Tovar bol doručený rýchlo no bol poškodený a polámaný. Bol však zabalený dobre tak som to neriešil lebo by som sa len hádal zbytočne a ešte by som cakalyaj na reklamáciu a na to nebol čas

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za objednávku a omlouváme se, pokud přišlo zboží poškozené.
    Rádi Vám pomůžeme s vyřešením, kontaktujte nás na emailu [email protected] a kolegyně Vám rády poradí.

Krásný den přejeme.

Tovar síce dorazil hneď o 2 dní, ale úplne niečo iné. Hneď som tam písala a že do 2 dní mi príde to čo má a stále nič.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za tuto nepříjemnost.
    Bohužel došlo k záměně balíčku. Kolegyně Váš požadavek obratem řešila a zboží bylo odesláno na přepravce k Vám na výměnu. Prosíme o strpení - kurýr se Vám jistě brzy ozve.

Krásný den.

Material nebol vyhovujuci , druhotriedny tovar.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku a mrzí nás Vaše nespokojenost.
    Materiál Vámi objednaného zboží je detailně popsaný u produktu, čili se určitě nejedná o II. jakost a zboží je v pořádku, jak jej běžně prodáváme.
    V systému již evidujeme odstoupení od smlouvy, čili z naší strany jsme nijak nepochybili a jedná se pouze o Vaše osobní posouzení věci.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny.

Som velmi nespokojna. Tovar nezodpovedal popisu. Regal mal mat police mdf, ale ma len tenke sololitove, takze urcite nema polica nosnost, aka sa uvadza. V popise zavadzajuce info
    Urcite si z tohto obchodu uz neobjednam

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku a velmi nás mrzí, že jste nespokojeni. V případě nespokojenosti máte samozřejmě právo na odstoupení od smlouvy.
    V systému zatím neevidujeme žádné nesrovnalosti, čili pokud by jste rádi situaci jakkoliv řešili, poprosíme o kontakt na [email protected], kde Vám jistě rádi pomohou.

• Nekvalitný produkt

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku a nákup a mrzí nás, že jste nespokojen. V případě nespokojenosti máte samozřejmě právo na odstoupení od smlouvy.
    V systému zatím neevidujeme žádné nesrovnalosti, čili pokud by jste rád situaci jakkoliv řešil, poprosíme o kontakt na [email protected], kde Vám jistě rádi pomohou.

Děkujeme a přejeme hezký den:)

• Kuriérske preprava DPD čistá katastrofa.
    • Tovar ešte nedodali a už chcete hodnotenie

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup. Tento dotazník posílá Heuréka automaticky.
    Velmi se omlouváme za přepravní službu. Ve chvíli, kdy zboží předáme na dopravce, již nemůžeme dopravu nijak ovlivnit:(
    Pokud by problém přetrvával, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za pochopení.

Bol poskodeny po otvoreni krabice.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku i Vaši recenzi, která nás mrzí. Pokud Vám bylo doručeno začátkem prosince poškozené zboží, dle podmínek jste měla možnost buď zboží vrátit, nebo jakkoliv nás kontaktovat. Neevidujeme ovšem žádnou stížnost na nekvalitní zboží z Vaší objednávky.
    Rádi bychom celou záležitost napravili, ale bohužel jste uvedla také neplatné tel. číslo a na emailovou korespondenci nereagujete.

Omlouváme se za způsobené potíže a přejeme hezký den.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednal som si zasnežený vianočný stromček zo šiškami. Ale sneh sa asi roztopil počas doručenia na moju adresu.

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a mrzí nás Vaše nespokojenost. V případě, že nejste se zbožím spokojený, máte právo na odstoupení od smlouvy. Podle informací obchodního oddělení neevidujeme žádnou nesrovnalost.
    Snažili jsme se zákazníka kontaktovat mailem i telefonicky, ale bohužel nereaguje.

Děkujeme za pochopení.

• tovar rozbaleny,bez slovenského manuálu,prišlo mi čo som neobjednal

děkujeme za Váš nákup.
    Na základě této recenze jsme zákazníka zkontaktovali a nechtěl věc nijak řešit. Také nám nepotvrdil informaci, že by mu přišlo jiné zboží. Jako dodavatelé jsme chtěli věc řešit, zákazník odmítl.

Děkujeme za pochopení.

Pri objednávkach do 19.12 garantovali na stránke doručenie do vianoc. Objednával som 17.12 a dodnes 27.12 som zásielku nedostal . Keby som vedel že to bude takto ani neobjednavam nehovoriac o tom že mi neprišla dodnes ani zásielka vytvorená 12.12 . Obchod iba zavádza a argumentuje že treba čakať. Objednával som od nich už viac krát aj odporúčal znamim ale po tejto skúsenosti a ako sa zachovali volím iné obchody

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

tato opětovná zkušenost nás velmi mrzí. V tomto případě ovšem po kontrole objednávky nedošlo z naší strany k pochybení. Zde bohužel selhala přepravní služba, která zboží včas nedoručila.
    Objednávka přišla 17.12. a my jsme ji 21.12. z našeho skladu fyzicky vyexpedovali.

Omlouváme se a doufáme, že příště bude již vše v pořádku.
    Hezký den přejeme :)

• Hrôza. Objednala som trojkolku pre krstného syna. Chýbala sruba , tyč bola ohnuta , smrdel . Ako škoda peňazí. Naozaj. Neodporúčam objednávať tovar

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

v případě nespokojenosti máte právo na vrácení zboží, či reklamaci. Zatím ovšem u vaší objednávky neevidujeme žádný požadavek, a ani jste nás nekontaktovali, zda by jste záležitost chtěli řešit.
    V našich silách opravdu není, při četnosti objednávek, jednotlivé zboží kontrolovat. Omlouváme se.
    Budeme Vás kontaktovat a celou věc bychom určitě rádi napravili :)

Děkujeme za pochopení.

detský sedací vak prišiel úplne špinavý, fĺakatý a smrdel potuchlinou, samozrejme vrátiť ho musím na vlastné náklady , ktoré predstavujú tretinu toho, čo som zaplatila za tovar...

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaší objednávku a za tuto nepříjemnost se velmi omlouváme.
    Zboží od dodavatele není v našich silách bohužel, při četnosti objednávek, jednotlivě kontrolovat.
    Dle informací u objednávky vidíme, že zboží se vrací zpět, což je v pořádku, a pokud se opravdu při kontrole potvrdí, že zboží bylo v tomto stavu k Vám odesláno, budou Vám samozřejmě vráceny i náklady spojené s odesláním zboží.

Přejeme hezký den:)

• Bohužiaľ koník došiel oškrety .Dodanie bolo mega rýchle. Keďže išlo o vianočný darček tak až v deň vianoc sme ho skladali .

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaší objednávku a za tuto nepříjemnost se omlouváme.
    Rádi Vás budeme kontaktovat a celou záležitost se budeme snažit vyřešit k oboustranné spokojenosti.